Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Indie

Kraina zapachów, smaków i barw - Indie. Kraj kontrastów, piękna i miejsc nie spotykanych nigdzie indziej.

Tylko w tym kraju na jednym krańcu znajdziemy idealnie płaskie, piaszczyste plaże, a na drugim najwyższe góry świata.

 

Hotel The Imperial

The Imperial

Wspaniały i luksusowy hotel w Delhi, nawiązujący swoją atmosferą do minionych lat Imperium Brytyjskiego i Indii Brytyjskich – zarówno wyglądem jak i kuchnią swoich restauracji. Hotel zresztą nie tylko nawiązuje atmosferą, ale i autentyczną historią, gdyż powstał, gdy Indie nie były jeszcze samodzielnym, niepodległym państwem.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel The Leela Palace New Delhi, Indie

The Leela Palace New Delhi, Indie

Flagowy obiekt sieci The Leela Palaces, Hotels and Resort. Zbudowany na planie, który przedstawia motyla. Jego architektura jest inspirowana twórczością Edwina Lutyensa, sztuką i ozdobami Madhu Nair, a bogactwo i wyszukanie odzwierciedla wspaniałe pałace z całego świata. Wizja zapierająca dech spełniona w całej okazałości.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel The Oberoi Vanyavilas Ranthambhore

The Oberoi Vanyavilas Ranthambhore

Wtulony w naturalne piękno dziczy, Hotel The Oberoi Vanyavilas w Ranthambhore jest wiodącym indyjskim resortem w dżungli - tuż na krawędzi Rezerwatu Tygrysów. Stanowi idealne miejsce dla chcących poznać życie i zwyczaje tych majestatycznych zwierząt. Hotel oferuje swoim gościom spa, basen, centrum fitness, restaurację i dwa bary.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Vivanta by Taj Holiday Village

Vivanta by Taj Holiday Village

Vivanta by Taj - Holiday Village w Goa, to urocza "wioska" luksusowych willi. Resort położony przy morzu, oferuje swoim gościom restauracje, bar na wyspie i spa. Idealne miejsce dla chcących wypoczywać w zacisznym miejscu, skrytym wśród palm i ogrodów. Jest to miejsce na błogi wypoczynek, gdzie czas płynie wolniej pozwalając zregenerować ciało i dać odpocząć duchowi.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Coconut Lagoon Resort

Coconut Lagoon Resort

Coconut Lagoon Resort to ekologiczny resort przy wodach jeziora Vembanad. Nacisk jest kładziony tutaj na doskonały serwis oraz kompletny relaks i regenerację ciała i ducha. Pomogą w tym prywatne baseny przy willach, bogate spa, sauny, a także otoczenie natury - bogactwo roślinności, kojące oczy wody jeziora, a tuż obok znajduje się również sanktuarium ptaków Kayanar, gdzie organizowane są wycieczki.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Kumarakom Lake Resort

Kumarakom Lake Resort

Kumarakom Lake Resort, uznawany za jeden z najlepszych i luksusowych resortów w Indiach, położony jest przy zniezmąconych brzegach jeziora Vembanad, na ogromnym odcinku spokojnego, szmaragdowego rozlewiska w jednym z popularniejszych miejsc wypoczynkowych w Kerali w Indiach.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel The Oberoi Mumbai

The Oberoi Mumbai

Położony w prestiżowej dzielnicy biznesu Narinam Point, The Oberoi Mumbai jest uosobieniem nowoczesnego stylu i luksusu miasta. Górujący nad oceanem, hotel wita Państwa przestrzenią i spokojem. Luksusowo urządzone pokoje zostały starannie zaopatrzone w szereg innowacyjnych funkcji wykorzystujących najnowsze technologie.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Taj Mahal Palace

Taj Mahal Palace

Historia Mumbaju i Taj Mahal Palace są ze sobą nierozerwalnie powiązane. Hotel jest pierwszym tak charakterystycznym budynkiem portu (został zbudowany 21 lat przed Bramą Indii) i miejscem, gdzie znajdował się pierwszy, licencjonowany bar w mieście. Przez ponad sto lat, Taj Palace jest nieodłącznym elementem życia miasta, goszcząć Maharadżów, dygnitarzy i wybitnych osobistości z całego świata. Dziś jest to członek prestiżowych Leading Hotels of the World i ulubione miejsce dla wymagających podróżnych biznesowych oraz spragnionych luksusu turystów.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
1

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia