No items found.
No items found.

Aman-i-Khás, Radżastan

Indie

No items found.

Aman-i-Khás to luksusowy obiekt, znajdujący się w północnej części Indii, na granicy Parku Narodowego Ranthambore. Miejsce to stanowi królestwo majestatycznego tygrysa bengalskiego, a codzienne safari pozwalają Gościom odkryć także wiele innych gatunków dzikich zwierząt. Hotel inspirowany jest historią i kulturą Radżastanu, a namioty,w jakich mieszkają Goście przypominają namioty mogolskich kłusowników. Goście Aman-i-Khás mogą skorzystać również z odmładzających zabiegów spa lub zanurzyć się w tradycyjnym basenie ze schodkami, a następnie wypić koktajl przy wspólnym ognisku i zjeść kolację przy migoczących świecach pod baldachimem gwiazd.

Lokalizacja: góry Aravalli na granicy Parku Narodowego Ranthambore, Radżastan.

Hotel oferuje zakwaterowanie w 10  luksusowych namiotach, każdy o powierzchni 108 metrów kwadratowych. Są one zlokalizowane pośród drzew i charakteryzują je przestronne, przewiewne pomieszczenia. Namioty posiadają sypialnię, salon, jadalnię, łazienkę z oddzielną toaletą oraz garderobę.

Niezwykle prywatną atmosferę, jaka panuje na terenie całego hotelu można odczuć także w lokalach gastronomicznych na terenie Aman-i-Khás. Dining Tent to restauracja posiadająca jeden główny stolik oraz kilka mniejszych i serwująca dania kuchnia indyjskiej oraz zachodniej. Fireplace to miejsce z ogniskiem w jego centralnej części, idealne na wieczorny koktajl.

Goście mogą spędzać czas wolny we wspólnym namiocie, który oferuje szeroki wybór magazynów, książek, gier planszowych oraz płyt, a także wyselekcjonowane lokalne rękodzieło, gotowe do kupienia. Do dyspozycji jest także otoczony leżakami i bujnymi drzewami basen, przypominający typowe dla tego regionu antyczne studnie ze stopniami oraz podgrzewany namiot spa, które oferuje masaże, peelingi oraz tradycyjne malowanie henną.

Dostępne jest także wiele wycieczek poza hotelem, m.in: safari w Parku Narodowym, zwiedzanie okolicznych zabytków, spacery, przejażdżki jeepem i wiele innych.

Indie

- Inne Hotele

Alila Diwa Goa
Gorąca oferta

Azja

,

Indie

Alila Diwa Goa

Ceny od:

Hotel leży przy plaże Gonsua Beach w Majordzie – urokliwej wiosce pośród natury. Otoczona bujnymi, zielonymi polami ryżowymi z jednej strony, a piaszczystą plażą i lśniącym Morzem Arabskim z drugiej pozwala na relaks w cieniu banianów, drzew mango i figowców pagodowych. Dzieci znajdą rozrywkę w kids clubie, pozwalając Państwu oddać się można pełnemu odprężeniu.

Zobacz hotel
Amanbagh, Radżastan
Gorąca oferta

Azja

,

Indie

Amanbagh, Radżastan

Ceny od:

Amanbagh to 5-gwiazdkowy hotel znajdujący się w Radżastanie, okolo 90 km od Jaipuru. Budynek był niegdyś wykorzystywany przez maharadżę Alwaru jako miejsce wypraw do polowań na tygrysy. Obecnie kompleks Amanbagh zaprasza Gości do nowoczesnego pałacu Mughal, który został wyrzeźbiony z miejscowego różowego marmuru i piaskowca, z łukowatymi przejściami i kopułami, które są hołdem dla złotego wieku Indii. Hotel znajduje się w górach Aravalli, w otoczeniu dojrzałych palm, drzew owocowych oraz eukaliptusów, które ocieniają szmaragdowozielony basen. Poza pałacowymi apartamentami, spa i ogrodami, goście mogą odkrywać gościnne wioski, majestatyczne forty i ruiny oraz dżunglę Parku Narodowego Sariska, gdzie tygrysy wciąż żyją na wolności.

Zobacz hotel
Coconut Lagoon Resort
Gorąca oferta

Azja

,

Indie

Coconut Lagoon Resort

Ceny od:

Coconut Lagoon Resort to ekologiczny resort przy wodach jeziora Vembanad. Nacisk jest kładziony tutaj na doskonały serwis oraz kompletny relaks i regenerację ciała i ducha. Pomogą w tym prywatne baseny przy willach, bogate spa, sauny, a także otoczenie natury - bogactwo roślinności, kojące oczy wody jeziora, a tuż obok znajduje się również sanktuarium ptaków Kayanar, gdzie organizowane są wycieczki.

Zobacz hotel
Kumarakom Lake Resort
Gorąca oferta

Azja

,

Indie

Kumarakom Lake Resort

Ceny od:

Kumarakom Lake Resort, uznawany za jeden z najlepszych i luksusowych resortów w Indiach, położony jest przy zniezmąconych brzegach jeziora Vembanad, na ogromnym odcinku spokojnego, szmaragdowego rozlewiska w jednym z popularniejszych miejsc wypoczynkowych w Kerali w Indiach.

Zobacz hotel
Rambagh Palace, Jaipur
Gorąca oferta

Azja

,

Indie

Rambagh Palace, Jaipur

Ceny od:

Pałac, który niegdyś był królewskim domem gościnnym, domem myśliwskim, a później także rezydencją Maharadży, ten klejnot Jaipuru przeszedł wiele, zawsze królewskich, zmian. Dumny członek LHW (Leading Hotels of the World), hotel Rambaghe Palace oferuje legendarną gościnność - cechę, która jest wręcz zaklęta w cegłach tego miejsca. Mury tego pałacu od momentu powstania gościły wykwintnych i dostojnych gości, stanowiąc sanktuarium spokoju i odpoczynku dla książąt, królów i ich gości.

Zobacz hotel
Samode Palace
Gorąca oferta

Azja

,

Indie

Samode Palace

Ceny od:

Samode Palace to perfekcyjna mieszanka piękna tradycyjnej, indyjskiej kultury i sztuki ze współczesnym, luksusowym hotelem. Umiejscowiony pośród surowego piękna gór. Hotel znajduje się w 475 letnim pałacu i stanowi ucztę dla zmysłów, podkreśloną słynną, indyjską gościnnością.

Zobacz hotel
Taj Holiday Village Resort and Spa, Goa
Gorąca oferta

Azja

,

Indie

Taj Holiday Village Resort and Spa, Goa

Ceny od:

Vivanta by Taj - Holiday Village w Goa, to urocza "wioska" luksusowych willi. Resort położony przy morzu, oferuje swoim gościom restauracje, bar na wyspie i spa. Idealne miejsce dla chcących wypoczywać w zacisznym miejscu, skrytym wśród palm i ogrodów. Jest to miejsce na błogi wypoczynek, gdzie czas płynie wolniej pozwalając zregenerować ciało i dać odpocząć duchowi.

Zobacz hotel
Taj Lake Palace
Gorąca oferta

Azja

,

Indie

Taj Lake Palace

Ceny od:

Hotel Taj Lake Palace usytuowany jest na środku jeziora Pichola, w marmurowym budynku o majestatycznej architekturze. W zasięgu Państwa rąk jest całe miasto wraz ze wszystkimi wspaniałościami, które kryje. Jednocześnie pozostają Państwo w cichym, oddzielonym wodami jeziora sanktuarium, który pozwoli wypoczywać w spokoju.

Zobacz hotel
Taj Mahal Palace, Colaba
Gorąca oferta

Azja

,

Indie

Taj Mahal Palace, Colaba

Ceny od:

Historia Mumbaju i Taj Mahal Palace są ze sobą nierozerwalnie powiązane. Hotel jest pierwszym tak charakterystycznym budynkiem portu (został zbudowany 21 lat przed Bramą Indii) i miejscem, gdzie znajdował się pierwszy, licencjonowany bar w mieście. Przez ponad sto lat, Taj Palace jest nieodłącznym elementem życia miasta, goszcząć Maharadżów, dygnitarzy i wybitnych osobistości z całego świata. Dziś jest to członek prestiżowych Leading Hotels of the World i ulubione miejsce dla wymagających podróżnych biznesowych oraz spragnionych luksusu turystów.

Zobacz hotel
The Leela Kovalam, a Raviz Hotel
Gorąca oferta

Azja

,

Indie

The Leela Kovalam, a Raviz Hotel

Ceny od:

Wielokrotnie nagradzany, luksusowy hotel, jedyny usytuowany na klifie w całych Indiach. Budynki te służyły niegdyś, jako letni dom rodziny królewskiej i również dziś oferują Gościom królewskie wakacje pod każdym aspektem. Od zapierających dech w piersiach widoków i nieskazitelnych plaż, poprzez eleganckie, przestronne pokoje oraz spa, kończąc na szerokim wyborze wykwintnych restauracji. To 60 hektarów ziemi wypełnionych kulturą, historią i luksusem.

Zobacz hotel

Inspiracje

Tajlandia

Thailand's Temples & Beach Escape

Od imponujących świątyń, przez tajlandzką kulturę, po błogi relaks na rajskich plażach

Zobacz wiecej

Jordania

Jordania: Kraina Historii i Przygody

Podróż poza granice wyobraźni. 9 dni odkrywania Jordanii: Skarby starożytnego świata.

Zobacz wiecej

Bali

Rajska Podróż Poślubna - Magia Wyspy Bali

7 dni i 8 nocy na Wyspie Miłości

Zobacz wiecej

Japonia

Japonia - kraj gejszy i samurajów

Podczas tej 10-dniowej podróży będą mieli Państwo szanse odkryć największe atrakcji kraju Kwitnącej Wiśni. Zachwycające Tokio, majestatyczna góra Fidżi, klimatyczne Kioto i zachwycająca Osaka - to wszystko czeka w magicznej Japonii!

Zobacz wiecej

Mjanma

Mjanma - skarby dawnej Birmy

Podczas tej podróży poznać będzie można najważniejsze atrakcje Mandalay, Bagan, Popa, Kalaw, jeziora Inle, Rangun i plaży Ngapali. Zanurzą się Państwo we wspaniałości ostatniej królewskiej stolicy Birmy - Mandalay i świętych pagód, odkryją starożytne świątynie Bagan o wschodzie lub zachodzie słońca. Wejdą Państwo na górę Popa, aby odwiedzić klasztor położony na szczycie wulkanu. Powędrują przez malownicze wzgórza Kalaw, napotykając po drodze lokalne plemiona górskie. Odkryją spokój jeziora Inle, przemierzając jego pływające ogrody i tętniące życiem targi. Podróż zakończy się w Rangunie, gdzie kolonialna architektura spotyka się z błyszczącymi pagodami. Niezapomniane przygody i cuda kultury czekają!

Zobacz wiecej

Korea Południowa

Korea Południowa: Szlakiem Tradycji - 14 Dni Niezapomnianych Przygód

Korea Południowa, kraj fascynującej różnorodności, zachwyca odwiedzających unikalnym połączeniem tradycji i nowoczesności. Oferuje niezwykłe krajobrazy, od urokliwych wysp, po nowoczesne metropolie. Podróżujący mają okazję odkrywać bogatą historię w starożytnych świątyniach, pałacach królewskich i malowniczych wioskach, jednocześnie doświadczając życia w dynamicznych miastach. Koreę Południową charakteryzuje również wyjątkowa kuchnia, oferująca niezapomniane smaki. Goście mogą cieszyć się tu serdecznym przyjęciem i niekończącą się listą atrakcji.

Zobacz wiecej

Korea Południowa

Korea Południowa - najważniejsze perełki w 7 dni

Podczas tej 7-dniowej podróży będą mieli Państwo okazję zobaczyć najważniejsze miejsca Korei Południowej. Jest to kraj, gdzie nowoczesność spotyka się z ciekawą kulturą i fascynującymi tradycjami.

Zobacz wiecej

Bhutan

Bhutan – Kraina Grzmiącego Smoka

Bhutan to południowoazjatyckie państwo leżące we wschodnich Himalajach. Królestwo Bhutanu nosi oficjalną nazwę Druk Jul, która oznacza Królestwo Smoka. Wyjazd do tego kraju to prawdziwa przygoda pełna pięknych krajobrazów, wspaniałej kultury i buddyjskiej atmosfery. Duża izolacja polityczna pozwoliła zachować nieskażone dziedzictwo narodowe, dlatego doświadczyć tu możemy prawdziwych tradycji tybetańskich i buddyjskich. Trekking po majestatycznych górach, odkrywanie pięknie położonych klasztorów, niezwykle przyjaźni mieszkańcy, czy też codzienne medytacje - tego wszystkiego możemy doświadczyć w niezwykłym Bhutanie!

Zobacz wiecej

Laos i Bangkok

Laos i Bangkok - odważ się przepłynąć majestatyczny Mekong

Wyprawa podczas której będzie możliwość zwiedzenia stolicy Tajlandii - Bangkoku wraz z jego największymi atrakcjami, odbycia dwudniowego rejsu po majestatycznej rzece Mekong oraz zwiedzenia najciekawszego i najbardziej atrakcyjnego miasta w Laosie - Luang Prabang.

Zobacz wiecej

Indonezja

Bali - rajski wypoczynek w hipnotyzującej Indonezji

Hipnotyzująca wyspa Bali przywodząca na myśl prawdziwy raj to przepiękne plaże, turkusowy ocean, bujna, zielona roślinność. Ale Bali znane jest również w świecie z oryginalnego, charakterystycznego folkloru, architektury, rzeźby, malarstwa, a także muzyki i tańca. Sztuka Bali będąca pod wpływem sztuki hinduskiej charakteryzuje się bogatą roślinną i fantastyczną ornamentyką.

Zobacz wiecej

Malezja i Borneo

Malezja i Borneo - nowoczesność i tradycja

Zabierzemy Państwa do Malezji, kraju kontrastów i jednego z najbogatszych i najnowocześniejszych państw Azji Południowo-Wschodniej. Zachwycą Państwa rafy koralowe, luksusowe hotele na białych plażach i supernowoczesna architektura miast. Rozmach i nowoczesność zderza się tu ze skromnością i szacunkiem dla tradycji. W programie zwiedzanie Malezji oraz wypoczynek na Borneo.

Zobacz wiecej

Wietnam

Wietnam - poznaj historie barwnych wiosek położonych wśród pól ryżowych

Wietnam to miejsce magiczne i bardzo urzekające. Podczas podróży będą Państwo mieli okazję poznać aktualna stolice jak i dawną. Zapraszamy na wycieczkę rikszą po uliczkach Hanoi, malowniczy rejs zatoką Halong pośród tysiąca skalistych ostańców. Wietnam to także okazja to zobaczenia cudownych zabytków kolonialnych. Okazałych świątyń i pałacy, starych fortyfikacji w dawnej stolicy kraju – Hue. To również niekończące się tarasy ryżowe położone wokół barwnych wiosek. W końcu to także smak świeżo poławianych owoców morza i ryb.

Zobacz wiecej

Tajlandia i Kambodża

Tajlandia i Kambodża - poczuj duchową odnowę w buddyjskiej świątyni

Wyprawa pozwalająca na odwiedzenie najważniejszych zabytków i świątyń w Tajlandii oraz perełki Kambodży – Angkor Wat. Podczas pobytu w Tajlandii będzie również możliwość zrobienia zakupów na pływającym targu, przejażdżki „koleją śmierci”, jazdy barwnymi tuk-tukami oraz wieczornego rejsu po rzece Menam. W ostatnich dniach pobytu w Tajlandii zapraszamy Państwa na odpoczynek na rajskich wyspach, gdzie będzie możliwość zrelaksowania, plażowania lub też korzystania z lokalnych i hotelowych atrakcji.

Zobacz wiecej

Indie

Indie - orientalna podróż przez najstarszą cywilizację świata

Oto wyprawa dla miłośników kontrastów! Wielorakość kultur i oddmienność religii w barwnych i tetniących życiem miastach i wioskach Indii są niespotykaną okazją do ich poznania. Podczas podróży będa mieli Państwo możliwość zasięgnięcia wiedzy o odwiedzanych regionach, obcowania z tubylcami i zwiedzania bogatych pałacy i hinduistycznych świątyni. W buddyjskich klasztorach można zasięgnąć rady duchowego przewodnika. Najwspanialej wzniesiony grobowiec miłości - Taj Mahal to nie tylko mauzoleum to niemalże żywa, romantyczna historia, o której warto usłyszeć!

Zobacz wiecej

Chiny

Chiny - podróż szlakiem wielkich dynastii

Spacer po Wielkim Murze Chińskim, przechadzka po Zakazanym Mieście, nowomodny Szanghaj z zabytkowym starym miastem, taoistyczne świątynie, wzniesienie Wiktorii i zatoka Aberdeen w Hongkongu to wszystko na bardzo dalekim wschodzie.

Zobacz wiecej

Tajlandia

Egzotyczna wyprawa przez Tajlandię

Wyprawa dająca możliwość poznania niemalże całej Tajlandii w przekroju, począwszy od zabytków i świątyń stolicy kraju - Bangkoku, by nastepnie wybrać się do Chaing Mai - największego i najważniejszego miasta północnej cześci kraju obfitującego w muzea, świątynie, bary i restauracje, a na zakończenie odpoczynek na wyspie Puket, słynącej z pięknych piaszczystych plaż oraz rajskich zatoczek.

Zobacz wiecej

Aman-i-Khás hotel - połączenie luksusu i dzikiej przyrody

Aman-i-Khás położony na granicy Parku Narodowego Ranthambore w Radżastanie, to prawdziwy klejnot wśród ekskluzywnych hoteli. Ten wyjątkowy resort oferuje połączenie dzikiej przyrody i luksusu na najwyższym poziomie. Tutaj, na tle majestatycznych gór Aravalli, zapraszamy Państwa do odkrycia autentycznej atmosfery Indii.

Ekskluzywne namioty hotelu Aman-i-Khás, przypominające namioty mongolskich kłusowników, to unikalne miejsca, które łączą komfort i elegancję z dzikością otaczającej przyrody. Każdy z nich oferuje przestronną sypialnię, pokój dzienny, łazienkę z wanną i oddzielną kabiną prysznicową oraz prywatny taras, z którego roztacza się widok na zapierający dech w piersiach krajobraz. Pomieszczenia są urządzone z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, a tradycyjne tkaniny i lokalne motywy artystyczne podkreślają niepowtarzalny charakter tego miejsca.

Aman-i-Khás oferuje wiele możliwości doświadczania pełni życia. Codzienne safari to prawdziwa gratka dla miłośników przyrody - to tu, na terenie Parku Narodowego Ranthambore, mają Państwo szansę zobaczyć z bliska majestatycznego tygrysa bengalskiego oraz wiele innych gatunków dzikich zwierząt. Ale to nie wszystko - na terenie resortu czeka na Państwa wiele innych atrakcji, takich jak nauka jogi, warsztaty kulinarne, wycieczki po lokalnych atrakcjach czy relaks przy basenie. Zapraszamy do odkrycia Aman-i-Khás, miejsca, które łączy w sobie luksus i dziką przyrodę, tworząc niepowtarzalne doświadczenie.

Relaks i wellness w Aman-i-Khás

Podróż do Aman-i-Khás to nie tylko odkrywanie dzikiej przyrody, ale także możliwość zanurzenia się w luksusie i relaksie. W resort spa oferowany jest szereg ekskluzywnych zabiegów, które z pewnością pomogą Państwu zregenerować siły po pełnym emocji dniu spędzonym na safari. W ofercie znajdują się różne masaże, zabiegi na twarz i ciało, a także sesje jogi i medytacji. Każdy zabieg jest dostosowany do indywidualnych potrzeb gości, co gwarantuje maksymalny komfort i satysfakcję.

Dla tych, którzy szukają chwili wytchnienia, proponujemy odprężającą kąpiel w basenie. Otoczony pięknymi ogrodami, stanowi idealne miejsce do relaksu i regeneracji sił. A po chwili odprężenia polecamy kolację przy wspólnym ognisku, gdzie mogą Państwo skosztować lokalnych specjałów przygotowanych przez szefów kuchni.

Aman-i-Khás to miejsce, gdzie luksus spotyka się z dziką przyrodą, a relaks i wellness stają się integralną częścią doświadczenia. Zapraszamy do odkrycia niepowtarzalnej atmosfery tego miejsca i do skosztowania pełni życia, które oferuje Aman-i-Khás w Radżastanie.

Rozkoszuj się smakiem Radżastanu w restauracjach Aman-i-Khás

Kulinarne doświadczenia w Aman-i-Khás to prawdziwa uczta dla zmysłów, z pełnym zrozumieniem i szacunkiem dla smaku i tradycji Radżastanu. Restauracje w hotelu z dumą prezentują dania przygotowane z najwyższej jakości składników pozyskiwanych lokalnie, które nasycają kubki smakowe niepowtarzalnymi aromatami i smakami.

Goście Aman-i-Khás mają okazję skosztować autentycznych potraw Radżastanu, które łączą tradycyjne smaki z nowoczesnymi interpretacjami. Od pikantnych dań mięsnych, po delikatne warzywne przekąski, każde danie jest starannie przygotowywane przez doświadczone zespoły kuchni. Restauracje Aman i Khas w Radżastanie to miejsce, gdzie luksus spotyka się z kulinarnymi doświadczeniami.

Menu w restauracjach Aman-i-Khás zmienia się w zależności od pory roku i dostępności składników, gwarantując, że każde danie jest świeże i smaczne. Dodatkowo dostępna jest szeroka gama międzynarodowych potraw, które z pewnością zadowolą różnorodne gusta. Istnieją też specjalne karty dań dla wegan, wegetarian oraz osób na specjalnych dietach.

Aman i Khas w Indiach - safari w stylu premium

Safari jest jednym z kluczowych doświadczeń, które hotel Aman i Khas w Indiach oferuje swoim gościom. To nie tylko okazja do obserwacji dzikiej przyrody, ale również doświadczenie edukacyjne, które pozwala zrozumieć ekosystem Parku Narodowego Ranthambore.

Pod opieką doświadczonych przewodników, podróż po dziczy staje się niezapomnianym doświadczeniem. Przewodnicy są doskonale zaznajomieni z terenem i zwyczajami zwierząt, co zapewnia możliwość obserwacji wielu gatunków dzikich zwierząt, w tym majestatycznego tygrysa bengalskiego.

Safari jest zorganizowane tak, aby zapewnić jak największą możliwość zobaczenia dzikich zwierząt, jednocześnie szanując ich naturalne środowisko. Pojazdy safari są komfortowe i bezpieczne, a przewodnicy są zawsze gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i udzielić cennych informacji o spotkanych zwierzętach.

Aman i Khas w Indiach to prawdziwe safari w stylu premium, które oferuje bliskie spotkanie z dziką przyrodą, jednocześnie dostarczając komfortu i luksusu. To niezapomniana przygoda czekająca na gości hotelu. Polecamy również podróż szytą na miarę po Indiach.

Zapisz się do newslettera
Dziękujemy za zapisanie się.
Do zobaczenia w podróży. :-)
Wystąpił nieznany błąd. Prosimy o zapisanie się poprzez wysłanie e-maila na dtc@deluxetravelclub.pl.

Raz w tygodniu wyślemy Ci powiadomienie o najnowszych ofertach i promocjach luksusowych wyjazdów