Antarktyda

O podróżach szytych na miarę

Specjalizację naszego biura są luksusowe wyjazdy szyte na miarę, w pełni dopasowane po Państwa potrzeb. Przygotowanie podróży zaczynamy od rozmowy o Państwa preferencjach, wizjach i marzeniach. Robimy to po to, aby przygotować idealny wyjazd dopasowany do Państwa oczekiwań. Nie posiadamy gotowych katalogów z ofertami, nie zbieramy określonej ilości uczestników by móc realizować nasze wyprawy. To Państwo decydują co pragną zwiedzić i czego doświadczyć a my pomagamy ten plan zrealizować. Zajmujemy się planowaniem podróży od A do Z !

Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu dokładnie wiemy jak realizować idealne ekskluzywne podróże.
Kwintesencją naszych wypraw jest odkrywanie piękna niezwykłych miejsc w połączeniu z absolutnym luksusem. Dbamy o to by wszystkie Państwa podróże wypełnione były niezapomnianymi wspomnieniami, unikalnymi doświadczeniami i zachwycającymi przeżyciami. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi zrealizowanymi wyjazdami, które z pewnością zainspirują do cudownych podróży.

Antarktyda

Przygoda na magicznej Antarktydzie

Echo to podróż do ostatniego prawdziwego, dzikiego i najbardziej odległego miejsca na Ziemi – Antarktydy. Zapierający dech w piersiach lodowcowy krajobraz wywiera na odwiedzających głęboki i trwały wpływ. Góry lodowe wznoszą się tu niczym rzeźbione katedry, a dzika przyroda kwitnie w najtrudniejszych warunkach, lśniące tafle lodu rozciągają się do linii horyzontu, a odłamki skał przebijają się przez pola śnieżne. Wizyta na biegunie południowym to przeżycie, którego doświadcza mniej niż 500 osób rocznie. Tutaj nie ma już wschodu, zachodu ani południa - jest tylko północ.

Zobacz wiecej
Zapytaj o indywidualną ofertę dla ciebie
Wybierz kierunek podróży
Zapisz się do newslettera
Dziękujemy za zapisanie się.
Do zobaczenia w podróży. :-)
Wystąpił nieznany błąd. Prosimy o zapisanie się poprzez wysłanie e-maila na dtc@deluxetravelclub.pl.

Raz w tygodniu wyślemy Ci powiadomienie o najnowszych ofertach i promocjach luksusowych wyjazdów