O nas

Deluxe Travel Club jest licencjonowanym biurem podróży, specjalizującym się w organizowaniu luksusowych podróży.

Deluxe Travel Club

Nasze biuro powstało dzięki pasji do turystyki, fascynacji poznawania tego co najbardziej unikalne oraz ciekawości do świata, który zachwyca swoją różnorodnością. Wszystko to podajemy w najwyższej jakości luksusowym opakowaniu. Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu oraz przebytym podróżom, Deluxe Travel Club jest odpowiedzią na wszelkie potrzeby klienta: podróżnika i miłośnika luksusowych wakacji.

Organizujemy ekskluzywne wyjazdy pobytowe oraz wspaniałe luksusowe wyprawy do najdalszych miejsc na świecie.
Są miejsca na ziemi, które są tak niepowtarzalnie piękne i unikalne, że do ich całkowitego poznania nie wystarczą setki zdjęć i tysiące słów. Są to miejsca, do których trzeba pojechać, by je poznać, poczuć, przeżyć, smakować, doświadczyć i pamiętać. Naszą misją jest organizacja tej prawdziwie luksusowej przygody i dbałość o stworzenie najcenniejszych wspomnień.

Przez ostatnie lata zorganizowaliśmy tysiące niezapomnianych wyjazdów do najpiękniejszych zakątków świata. Były to przede wszystkim dalekie wyprawy szyte na miarę ale również stacjonarne pobyty w ekskluzywnych hotelach czy wynajmy luksusowych willi. Większość naszych klientów, to stali klienci, którzy od lat ze swoimi rodzinami i przyjaciółmi powierzają nam organizację kolejnych podróżniczych wyzwań.

Serdecznie zapraszamy

Deluxe Travel Club

Justyna Cempel-Rybicka

Deluxe Travel Club

Marta Domagała

Wybierz kierunek podróży
Zapisz się do newslettera
Dziękujemy za zapisanie się.
Do zobaczenia w podróży. :-)
Wystąpił nieznany błąd. Prosimy o zapisanie się poprzez wysłanie e-maila na dtc@deluxetravelclub.pl.

Raz w tygodniu wyślemy Ci powiadomienie o najnowszych ofertach i promocjach luksusowych wyjazdów