Ekskluzywne i luksusowe wakacje

Deluxe Travel Club jest
licencjonowanym biurem podróży, specjalizującym się w
organizowaniu luksusowych podróży.

Deluxe Travel Club

Marzycie Państwo o ekskluzywnych wakacjach spędzonych na dzikiej plaży, środku dżungli lub nad brzegiem oceanu? Wiemy, gdzie spędzić najbardziej luksusowe wakacje. Zaproponujemy Państwu pomysły na ekskluzywne wakacje na wybranym kontynencie w Afryce, Ameryce Południowej, Ameryce Północnej a nawet w Australii i Oceanii.

W naszej ofercie znajdują się prestiżowe apartamenty na podróż poślubną, ekskluzywne hotele na wesele, a także nowoczesne wille na luksusowe wakacje w gronie przyjaciół i rodziny. Zorganizujemy wiele wspaniałych atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Znajdziemy najlepsze miejsca do uprawiania kitesurfingu, windsufringu, snorekelingu, wakesurfingu czy raftingu.

Zagwarantujemy nielimitowany dostęp do ośrodków Spa i Wellness, zapewnimy pływanie z delfinami lub karmienie żółwi i umożliwimy beztroski wypoczynek pośród dziewiczej przyrody.
Ekskluzywne wakacje to takie, podczas których odpoczywa zarówno ciało, jak i dusza. Zaproponujemy Państwu wymarzone miejsca idealne do kontemplacji i odpoczynku. Luksusowe wakacje pośród egzotycznych lasów i bajowych plaż są na wyciągnięcie ręki.

Wybierz kierunek podróży
Zapisz się do newslettera
Dziękujemy za zapisanie się.
Do zobaczenia w podróży. :-)
Wystąpił nieznany błąd. Prosimy o zapisanie się poprzez wysłanie e-maila na dtc@deluxetravelclub.pl.

Raz w tygodniu wyślemy Ci powiadomienie o najnowszych ofertach i promocjach luksusowych wyjazdów