Ekskluzywne i luksusowe hotele

Deluxe Travel Club jest
licencjonowanym biurem podróży, specjalizującym się w
organizowaniu luksusowych podróży.

Deluxe Travel Club

Luksusowe hotele, ekskluzywne zakwaterowanie, wyśmienite restauracje i egzotyczna okolica. Czego chcieć więcej? Proponujemy Państwu najbardziej ekskluzywne hotele na całym świecie. Bez względu na to, jaką część świata chcielibyście Państwo odwiedzić, gwarantujemy pełną satysfakcję. Zaproponujemy Państwu najbardziej luksusowe hotele i wille na Oceanie Indyjskim, na Karaibach, w Azji, w Australii i Oceanii i w każdym możliwym zakątku świata. Widoki zza okien apartamentów zapierają dech w piersiach. Ekskluzywne hotele są ulokowane w miejscach o wyjątkowych walorach przyrodniczych, krajobrazowych i turystycznych.

Nasza oferta skierowana jest do najbardziej wymagających klientów, ceniących sobie wysoki standard podróży. W tej ofercie znajdują się tylko i wyłącznie wyselekcjonowane przez nas hotele, które przykładają szczególną uwagę do najmniejszego detalu tak, aby każda wypoczywająca w nich osoba mogła poczuć wyjątkowość miejsca, w którym się znajduje. Pokoje i apartamenty w luksusowych hotelach, to przede wszystkim przestrzeń, komfort i dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Większość proponowanych naszych hoteli zapewnia prywatną obsługę (tzw. butler), która spełnia każdą zachciankę gości, umila pobyt, rozpieszcza gości, a jednocześnie potrafi zachować dyskrecję, nie ingerując w pobyt gości nagminnie.

Do prywatnej dyspozycji gości dostępne są prywatne baseny, od jacuzzi, poprzez tzw. plunge pool, czyli niewielki basen dla 1-2 gości po regularne prywatne baseny infinity (bez krawędzi), pozwalające na bezpośrednie zejścia do morza lub oceanu pozwolą na pełnię wypoczynku. Przy ekskluzywnych hotelach znajdują się nowoczesne kompleksy sportowe oraz luksusowe centra Spa i Wellness, gdzie mogą Państwo zadbać zarówno o ciało, jak i duszę. W pokojach szczególny nacisk kładzie się na zapewnienie podróżującym maksimum prywatności, połączonym z najwyższej jakości obsługą hotelową. Apartamenty, wille są tak projektowane, aby zagwarantować odseparowanie od innych gości. Bogate i bujne ogrody ograniczają widok postronnym. Komfort zapewnią wysokiej jakości materiały, drewno, marmur, pościele. Wnętrza hotelowe niejednokrotnie projektowane przez słynnych projektantów wnętrz. Wiele pokoi i apartamentów zdobią dzieła sztuki - nowoczesne, klasyczne, a także lokalne.

W hotelowych łazienkach znajdują się przybory najwyższej klasy, często słynne marki, np. Bulgari, Hermes czy L'Occitane lub lokalne, luksusowe marki. W tropikalnych kierunkach do dyspozycji jest dzienne łoże balijskie, łazienka na świeżym powietrzu - często wolnostojąca, głęboka wanna. Hotele wyposażone są w nowoczesne technologie, wysokiej klasy Smart TV oraz systemy nagłośnienia (BOSE), kina domowe, iPady do dyspozycji gości, stacje dokujące, ekspresy do kawy Nespresso i wiele innych rozwiązań, mających na celu zapewnienie gościom domowej wygody. W hotelowej ofercie znajdują się także tzw. pillow menu - możliwość wybrania szeregu poduszek, takiej, która jest idealna dla gościa, aby zapewnić maksymalnie wygodny sen.

Wybierz kierunek podróży
Zapisz się do newslettera
Dziękujemy za zapisanie się.
Do zobaczenia w podróży. :-)
Wystąpił nieznany błąd. Prosimy o zapisanie się poprzez wysłanie e-maila na dtc@deluxetravelclub.pl.

Raz w tygodniu wyślemy Ci powiadomienie o najnowszych ofertach i promocjach luksusowych wyjazdów