podróże szyte na miarę

Laos i Bangkok - odważ się przepłynąć majestatyczny Mekong

Laos i Bangkok

Wyprawa podczas której będzie możliwość zwiedzenia stolicy Tajlandii - Bangkoku wraz z jego największymi atrakcjami, odbycia dwudniowego rejsu po majestatycznej rzece Mekong oraz zwiedzenia najciekawszego i najbardziej atrakcyjnego miasta w Laosie - Luang Prabang.

Dzień 1.
Przylot do Bangkoku, prywatny transfer do hotelu.

Dzień 2.
Po śniadaniu około godz. 8:00 wyjazd z hotelu na zwiedzanie Bangkoku. Podczas tej prywatnej trwającej 5 godzin wycieczki z przewodnikiem będzie możliwość odczucia uśmiechu wielkomiejskiej dżungli oraz podziwiania najciekawszych miejsc kultu religii buddyjskiej. W programie wycieczki świątynia ze słynnym, ważącym 5,5 tony posągiem Buddy wykonanym ze szczerego złota - Wat Traimit, świątynia z równie słynnym Leżącym Buddą - Wat Pho oraz Wielki Pałac z jego najbardziej znaną budowlą Wat Pra Kaew czyli Świątynią Szmaragdowego Buddy.
Powrót do hotelu około godziny 13:00    
Wieczorem około godz. 19 prywatny transfer z przewodnikiem do portu, skąd zaczyna się rejs 3 – poziomowych statkiem po rzece Chao Phraya (Menam). Nowocześnie urządzony statek, z przestronnymi wnętrzami może pomieścić 300 osób i daje możliwość przebywania w klimatyzowanym pomieszczeniu lub na górnym otwartym pokładzie. Na statku przewidziana jest kolacja (bufet, kuchnia międzynarodowa). Podczas rejsu podziwiać można Bangkok nocą: Wielki Pałac, Świątynię Świtu, mosty oraz relaksując się oglądając niebo nad stolicą. Powrót do portu około godz. 21:30, prywatny transfer do hotelu.

Dzień 3.
Śniadanie, prywatny transfer na lotnisko, przelot do Chiang Rai, gdzie czeka na Państwa prywatny transfer i przewodnik. W drodze do granicy tajsko – laotańskiej zwiedzanie tzw. Białej Świątyni - Wat Rong Khun, a następnie transfer do granicy. Przejście graniczne, a następnie przejazd do hotelu, nocleg.

Dzień 4, 5

Wykwaterowanie w godzinach porannych, następnie transfer do portu.
Rejs luksusową łodzią Dok Keow po majestatycznym Mekongu. Łódź jest w tradycyjnym stylu laotańskim z elementami dekoracji zachodnich, każda kajuta wyposażona jest w łóżko typu king-size (możliwość zakwaterowania 4 osób na rejs z noclegiem). Przemieszczają się Państwo płynąc po rzece Mekong oraz podziwiając krajobrazy i życie Laotańczyków nad Mekongiem. Drugiego dnia rejsu łódź dopływa do Luang Prabang, następnie prywatny transfer z portu do hotelu Belmond La Residence Phou Vao. Zakwaterowanie na 2 noce.

Dzień 6
Po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie Luang Prabang, miasta wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO oraz do 1975 roku będącego stolica kraju. W programie zwiedzania świątynie m.in. Wat Visoun oraz symbol Luang Prabang – świątynia Wat Xiengthong. Obiad, a następnie przejazd do wodospadów Kuang Si, możliwość kąpieli w turkusowych wodach wodospadu oraz widoki zapierające dech w piersiach. W godzinach wieczornych czas wolny na zakupy na targu nocnym. Powrót do hotelu, nocleg.

Śniadanie w hotelu, a następnie wykwaterowanie i transfer na lotnisko, skąd nastąpi wylot do Polski

Zapytaj o indywidualną ofertę dla ciebie
Wybierz kierunek podróży
Zapisz się do newslettera
Dziękujemy za zapisanie się.
Do zobaczenia w podróży. :-)
Wystąpił nieznany błąd. Prosimy o zapisanie się poprzez wysłanie e-maila na dtc@deluxetravelclub.pl.

Raz w tygodniu wyślemy Ci powiadomienie o najnowszych ofertach i promocjach luksusowych wyjazdów