Luksusowe pociągi

Trasy pociągów

Szkocja

Szkocja

Zamki, wyspy i whisky - perełki Szkocji na pokładzie Belmonda

Odkryj Szkocję na przestrzeni wieków poprzez malownicze krajobrazy i intrygujące doświadcza!

Pięciodniowa podróż luksusowym pociągiem Royal Scotsman w celu odkrycia dzikich krajobrazów zachodniego wybrzeża Szkocji. Wycieczka z pociągiem słynnej sieci Belmond odkrywa cuda Highland w niezrównanym stylu. Zanurzą się Państwo w krainie strzelistych szczytów i głębokich dolin, lustrzanych jezior i wyłaniających się zamków. Będzie można cieszyć się takimi doświadczeniami jak degustacja szkockiej whisky w światowej sławy destylarni.

Zobacz tą trasę
Peru

Peru

Belmond - Peruvian Highlands

Wyruszą Państwo na luksusową peruwiańską ucieczkę i podróż z Cusco do Arequipy w stylu, odwiedzając urocze Puno i majestatyczne jezioro Titicaca. Wycieczki każdego dnia pozwalają odkryć ukryte klejnoty tego fascynującego kraju.

Podróż po Wyżynie Peruwiańskiej wyrusza w każdy czwartek rano.

Nowoczesny i dziki Andean Explorer pojawia się na horyzoncie w uderzającym stylu jako pierwszy luksusowy pociąg sypialny w Ameryce Południowej. Jedwabiste, północno-niebieskie wykończenie 16 wagonów pociągu mieni się na tle wzniosłych krajobrazów Peru, gdy ten unosi się nad andyjskimi równinami.

Zobacz tą trasę

Belmond - klasyczne wspaniałości Szkocji

Od momentu wejścia na pokład Royal Scotsman, zostaną Państwo porwani w świat mitów, legend i ponadczasowego luksusu. Zanurzą się Państwo w krainie wysokich szczytów i głębokich dolin, lustrzanych jezior i strzelistych zamków. W czasie przejazdu będzie okazja cieszyć się degustacją w światowej sławy destylarni, a następnie wejść do lasu na ekscytujące strzelanie do glinianych gołębi. Gdy zapadnie noc, spotkają się Państwo z innymi gośćmi na kolacji przy świecach - wspaniałe zwieńczenie całodziennych przygód. Podróż ta oferuje cudowne 5 dni spędzone w towarzystwie najwspanialszych miejsc w Szkocji.

Zobacz tą trasę
Afryka

Afryka

African Trilogy - Rovos Rail

Od momentu powstania w 1989 roku, Rovos Rail zyskała międzynarodową reputację, dzięki prawdziwie światowej klasy doświadczeniom podróżniczym. W serii szytych na miarę podróży pociągiem,trwających od 48 godzin do 14 nocy, Rovos Rail łączy niektóre z najwspanialszych miejsc na kontynencie z różnorodnymi wycieczkami poza pociągiem. Wejdą Państwo na pokład zabytkowych wagonów, gdy za oknami roztacza się najróżniejsza sceneria, jaką można sobie wyobrazić. Z dyskretną i przyjazną obsługą, najlepszą kuchnią i wyborem najlepszych południowo afrykańskich win, Rovos Rail powraca do prostszej, bardziej eleganckiej epoki, obejmującej ponadczasowy wdzięk i romantyzm afrykańskiej eksploracji. African Trilogy to wyjątkowa propozycja oferująca pokonanie 5000 km w czasie 14 dni przez najbardziej fascynujące części kontynentu.

Zobacz tą trasę
Kolej Transsyberyjska, Jezioro Bajkał

Kolej Transsyberyjska, Jezioro Bajkał

Golden Eagle Trans-Siberian Express

Niewątpliwie najwspanialsza podróż kolejowa na świecie. Kolej Transsyberyjska biegnie przez tajemniczą Rosję łączącą wschód i zachód, przez niekończący się step oraz wzdłuż brzegu największego na świecie słodkowodnego jeziora. Ta 15-dniowa podróż pozwoli Państwu zachwycić się niezwykłą różnorodnością środowiska i kultury Rosji. Od stolicy - Moskwy, poprzez Kazań, Jekaterynburg, Nowosybirsk, Irkuck, Jezioro Bajkał, Ułan Ude, mongolskie Ułan Bator, kończąc w położonym na dalekim wschodzie Władywostoku. Każde z tych miejscu na pewno opowie Państwu swoją ciekawą historię, a zmieniający się za oknami pociągu krajobraz pozwoli oderwać się od rzeczywistości.

Zobacz tą trasę
Pociągi, Luksus

Pociągi, Luksus

Al Andalus – Hiszpania – Podróż po Andaluzji

Kto z nas nie marzył o orientalnej podróży pełnej przygód, kto z nas nie śnił o wyprawie wśród  skalistych grani lub łagodnych i przyjemnie zielonych wzgórz, któż z nas nie puszczał wodzy fantazji przemierzając cudowne zakątki świata gdzie wspaniałe krajobrazy zmieniają się jak w kalejdoskopie? Zapewne wszyscy choć raz marzyli aby wybrać się w podróż luksusowym i legendarnym pociągiem przebywającym najtrudniej dostępne krańce globu! Ekskluzywne pociągi przywołują obrazy dawnych epok, kiedy jeszcze podróże były czymś więcej niż tylko przemieszczaniem się z jednego punktu do innego. Co sprawia, że wyprawa nimi jest tak niezwykłym doświadczeniem?

Zobacz tą trasę
Azja, Luksusowe pociągi

Azja, Luksusowe pociągi

Belmond - The Eastern & Oriental Express - Singapur - Bangkok

Niezapomniana podróż przez Azję Południowo-Wschodnią ekskluzywnym pociągiem Belmond - The Eastern & Oriental Express.

Zobacz tą trasę
Peru

Peru

Belmond - Best of Peru

Od majestatycznych, spokojnych wód jeziora Titicaca po tętniącą życiem Limę. Wspaniała podróż pociągiem z noclegami w doskonałych hotelach, wszystko luksusowej sieci Belmond. W ciągu dziesięciu nocy zanurzą się Państwo głęboko w peruwiańskiej kulturze i będą mogli cieszyć się ekskluzywnymi wycieczkami po historycznych miejscach. W planach jest zwiedzanie zarówno słynnych atrakcji, jak i małych, tradycyjnych wiosek. Można wybrać się na serię malowniczych przejażdżek po Świętej Dolinie, podziwiając urocze pola uprawne i urocze miasteczka. Wejść do majestatycznego Machu Picchu, starożytnej cytadeli Inków. Odkryć Arequipę i wyspę Taquile jak nigdy dotąd na pokładzie pierwszego luksusowego pociągu w Ameryce Południowej.

Zobacz tą trasę
Zapisz się do newslettera
Dziękujemy za zapisanie się.
Do zobaczenia w podróży. :-)
Wystąpił nieznany błąd. Prosimy o zapisanie się poprzez wysłanie e-maila na dtc@deluxetravelclub.pl.

Raz w tygodniu wyślemy Ci powiadomienie o najnowszych ofertach i promocjach luksusowych wyjazdów