No items found.
No items found.

Chablé Maroma

Meksyk

No items found.

Hotel Chablé Maroma położony jest przy Playa Del Carmen., tuż przy plaży Punta Maroma i zaprojektowany jest w stylu, który celebruje niezwykłą naturę Karaibskiego wybrzeża Meksyku. Otoczony jest tropikalną przyrodą, a apartamenty z basenami gwarantują wakacje w pełnej prywatności. Goście mogą korzystać z pięknej, prywatnej plaży z śnieżno-białym piaskiem oraz przestrzennego Spa z najlepszymi udogodnieniami.

Lokalizacja: Playa Del Carmen, ok. 40 km od lotniska w Cancun

Goście Chablé Maroma doświadczają wypoczynku na plaży w luksusowych i przytulnych apartamentach i willach położonych w dżungli Majów, w pięknej tropikalnej scenerii. Są one zaprojektowane w kolorach lokalnych i regionalnych materiałach: kamieniu xucun, marmurze i kamieniu wydobywanym w Galarzy

Kuchnia Chablé Maromy wywodzi się ze sztuki szefa kuchni Jorge Vallejo, którego restauracja Quintonil w Meksyku zajmuje 11 miejsce na liście najlepszych restauracji San Pellegrino na świecie. Restauracja w hotelu opiera się na projektowaniu menu na podstawie życzeń każdego gościa.Szef kuchni Luis Quiroz codziennie tworzy inną ofertę gastronomiczną.

Hotel dysponuje basenem kąpielowym, połorzonym przy prywatnej, piaszczystej plaży. Goście mogą korzystać z doskonałego spa i centrum fitnes.

Meksyk

- Inne Hotele

W tej chwili nie możemy wyświetlić opcji.
Prosimy o kontakt z biurem Deluxe Travel Club.

Inspiracje

Kuba

Kuba - salsa, rum i cygara!

Kuba - kraj rytmów salsy i zapachu cygar. Zachwyca również kolorowymi uliczkami kolonialnej Hawany i rajskimi plażami Karaibskimi!

Zobacz wiecej

Meksyk

Meksyk - Szlakiem prekolumbijskich skarbów

Półwysep Jukatan to magiczne miejsce. Piękne otoczenie przeplata się tutaj z unikalną kulturą oraz wspaniałą pogodą. To wyjątkowe plaże, absolutny raj dla miłośników sportów wodnych, nurkowania. To bajeczne miejsce dla fascynatów historii. To wspaniałe miejsce dla plażowiczów, dla amatorów przygód, dla rodzin, dla par - każdy znajdzie coś dla siebie.

Zobacz wiecej

Dominikana

Dominikana Kolonialna podróż szlakiem aromatycznej kawy

Dominikana to jedna z malowniczych wysp położona w cudownym archipelagu WIelkich Antyli. Wyprawa pozwala na odkrycie fantastycznego ducha wyspy Haiti oraz ujrzenie wspaniałej kolonilnej architekruty miasteczek. Prócz historii i kultury Dominikana zaprasza na swoje bajecznie piaszczyste i białe plaże pod cienie rozłożystych palm.

Zobacz wiecej
Zapisz się do newslettera
Dziękujemy za zapisanie się.
Do zobaczenia w podróży. :-)
Wystąpił nieznany błąd. Prosimy o zapisanie się poprzez wysłanie e-maila na dtc@deluxetravelclub.pl.

Raz w tygodniu wyślemy Ci powiadomienie o najnowszych ofertach i promocjach luksusowych wyjazdów