podróże szyte na miarę

Dominikana Kolonialna podróż szlakiem aromatycznej kawy

Dominikana

Dominikana to jedna z malowniczych wysp położona w cudownym archipelagu WIelkich Antyli. Wyprawa pozwala na odkrycie fantastycznego ducha wyspy Haiti oraz ujrzenie wspaniałej kolonilnej architekruty miasteczek. Prócz historii i kultury Dominikana zaprasza na swoje bajecznie piaszczyste i białe plaże pod cienie rozłożystych palm.

Dzień 1. PUNTA CANA
Przylot do Punta Cana, a następnie prywatny transfer z lotniska do hotelu, zakwaterowanie na 3 noce w hotelu The Level by Melia Caribe Tropical 5*, Bavaro

Dzień 1 - 3. PUNTA CANA
Pobyt w hotelu The Level by Melia Caribe Tropical 5*. Trzy dni ekskluzywnego relaksu na najdalej wysuniętym na wschód przylądku Dominikany. Punta Cana to nieskazitelne plaże o białym piasku położone nad lazurowymi wodami Morza Karaibskiego. Punta Cana oferuje wspaniałe delfinarium, w którym można podziwiać rozkoszne ssaki. Tego miejsca nie można pominąć odwiedzając tamten zakątek!

Fot. The Level by Melia Caribe Tropical

Dzień 4. PUNTA CANA - SANTO DOMINGO
Śniadanie w hotelu, następnie wykwaterowanie i przejazd z Punta Cana do Santo Domingo (około 2h30min) – prywatny transport, auto wyposażone w klimatyzację, wifi oraz wodę).
Wycieczka po dzielnicy kolonialnej Santo Domingo, wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO - stolicy Dominikany, 3 - godzinne zwiedzanie z prywatnym przewodnikiem.
Zakwaterowanie oraz nocleg w hotelu Mgallery Nicolas de Ovando 5* (2 noce), pokój typu Colonial Superior Deluxe.

Dzień 5. SANTO DOMINGO
Po śniadaniu wyjazd na wycieczkę trwającą około 3-godzin, z prywatnym przewodnikiem. W programie wizyta w Faro Colon (latarnia morska K.Kolumba), wapiennej jaskini - Los 3 Ojos - pełnej niesamowitych formacji skalnych i 3 jeziorek, w których przejrzystych wodach żyje wiele żłówi. Po południu zaplanowany czas na zakupy w nowej części miasta. Powrót do hotelu.

Fot. The Level by Melia Caribe Tropical

Dzień 6. SANTO DOMINGO - JARABACOA - SANTIAGO
Po śniadaniu wykwaterowanie oraz wyjazd z hotelu do górskigo misteczka Jarabacoa. Na miejscu wycieczka Mountain Exploration, 4 – godzinna wycieczka z prywatnym przewodnikiem (wizyta w manufakturze kawy, krótka wyprawa do wodospadu Jimenoa, lunch w Rancho Baiguate). Następnie przyjazd do Santiago i zakwaterowanie w hotelu Hodelpa Gran Almirante 5*(2 noce), pokój typu Executive Deluxe Superior.

Dzień 7. SANTIAGO      
Wyjazd z hotelu po śniadaniu.
Półdniowa wycieczka z prywatnym przewodnikiem po historycznym centrum Santiago. W programie m.in.: Museum Centro Eduardo Leon Jimenes, Monument to the "los Heroes de la Restauracion”, wizyta w manufakturze cigar, na plantacji tytoniu, degustacja. Powrót do hotelu.
   
Dzień 8. SANTIAGO - PUNTA CANA  
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i wyjazd do Paunta Cana na lotnisko. Po drodze i wizyta w manufakturze kakao, lunch (w cenie + 1 lampka wina lub piwo oraz woda). Wizyta  w centrum historycznym Rumu Barcelo.

Wylot do Polski.

Zapytaj o indywidualną ofertę dla ciebie
Wybierz kierunek podróży
Zapisz się do newslettera
Dziękujemy za zapisanie się.
Do zobaczenia w podróży. :-)
Wystąpił nieznany błąd. Prosimy o zapisanie się poprzez wysłanie e-maila na dtc@deluxetravelclub.pl.

Raz w tygodniu wyślemy Ci powiadomienie o najnowszych ofertach i promocjach luksusowych wyjazdów