Luksusowe rejsy i Jachty

Rejsy i jachty

Fiordy, lodowce i dzika przyroda Svalbardu

Arktyka

Podróż do Spitsbergen

Ta fascynująca wyprawa daje przedsmak wszystkiego, co Spitsbergen ma do zaoferowania, zaczynając od największej osady Longyearbyen. Największa wyspa archipelagu Svalbardu jest znana jako „stolica dzikiej przyrody Arktyki”. Ten 10-dniowy program umożliwia oglądanie dzikiej przyrody, a ekspedycja zapewnia wiele okazji do obserwowania morsów, reniferów, jak i niedźwiedzi polarnych w ich naturalnym środowisku. Odkryją Państwo wyjątkowy arktyczny krajobraz podczas wędrówek po rozległej i kolorowej tundrze oraz poznają historię i geologię tego odległego miejsca i  jego dzikiej przyrody.

Zobacz Rejs
Antarktyda

Antarktyda

Poszukiwania pingwinów cesarskich - wyprawa na Snow Hill

W 2004 roku Quark Expeditions przeszło do historii polarnej, kiedy przeprowadziło pierwszą w historii wizytę naziemną w odległej kolonii pingwinów cesarskich w pobliżu wyspy Snow Hill na Antarktydzie. Kierując się prawdziwym duchem ekspedycyjnym – i kierując się wieloletnim doświadczeniem polarnym – zespół przepłynął obok mas gęstego lodu i grubych gór lodowych na Morzu Weddella, aby zobaczyć legendarną kolonię, która liczy obecnie 8000 par lęgowych pingwinów cesarskich. Dziś jest to jedno z najbardziej ekskluzywnych miejsc do oglądania dzikiej przyrody na świecie. Zapraszamy Państwa do przeżycia prawdziwej przygody na pokładach statków Quark Expeditions.

Zobacz Rejs
Galapagos

Galapagos

Rejs "Galapagos to San Cristobal" po Galapagos

Wyspy Galapagos od lat znajdują się na szczycie list życzeń. Teraz jest szansa dowiedzieć się dlaczego. W czasie rejsu będą Państwo mieli okazję cieszyć się ciekawymi i edukacyjnymi prelekcjami prowadzonymi przez zespół znakomitych przyrodników z Silver Origin, a także wędrówkami po tundrze i rejsami Zodiac. Płynąc, można spodziewać się spotkania z bardzo ciekawskimi lwami morskimi oraz poznania mnóstwa endemicznych gatunków zwierząt. Jeśli szukają Państwo wakacji, które odmienią życie – zapraszamy na pokład.

 

Zobacz Rejs
Rejs Silversea, Antarktyda

Antarktyda

Rejs "Ushuaia to Ushuaia” po Antarktyce

Antarktyda – samo wypowiedzenie nazwy przywodzi na myśl nieziemski cel podróży. Podczas tej ekscytującej wyprawy można dołączyć do odkrywców takich jak Shackleton i Amundsen, przemierzając Cieśninę Drake'a. Od podziwiania pingwinów na Szetlandach Południowych po odkrywanie potężnych lodowców Półwyspu Antarktycznego – jest to z pewnością niezapomniana przygoda!

Zobacz Rejs
Perferendis recusandae aut qui quaerat debitis ut quia. Molestias qui eaque nostrum dolorem animi dolor reiciendis. At culpa c

Karaiby

Rejs "Florida to Bridgetown" po Karaibach

Jedwabiście białe plaże Grand Turk, a następnie dzień na morzu. Piękna natura St. Thomas i bogate podwodne życie Antigui podczas morskiego safari. A na koniec egzotyczny Barbados! Wspaniała wyprawa po egzotycznych Karaibskich wyspach!

Zobacz Rejs
Autem incidunt veritatis minima eos earum numquam molestiae adipisci re

Ocean Spokojny

Rejs "Valparaiso to Papeete" po Pacyfiku

Podczas tej przełomowej rajskiej podróży po Pacyfiku, odwiedzą Państwo aż trzy miejsca UNESCO. Rozpoczynając swoją przygodę w Valparaiso, którego historyczna dzielnica jest wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, przygotuj się na zwiedzanie Światowego Rezerwatu Biosfery UNESCO Wysp Juan Fernandez, aż na Wyspie Wielkanocnej pojawi się kolejne miejsce wpisane na tę listę.

Zobacz Rejs
Arktyka

Kanadyjska Arktyka

Rejs "Toronto to Canada’s High Arctic" po Arktyce

Proszę pamiętać, że nie ma dwóch identycznych wypraw polarnych, ponieważ każda wyprawa to nowe możliwości i inne warunki pogodowe i lodowe. Chociaż ta podróż nie ma ustalonej trasy, naszym celem jest odwiedzenie jak największej liczby niesamowitych atrakcji sezonu, wykorzystując możliwości, jakie daje pogoda i lód, aby zapewnić Państwu jak najlepsze wrażenia!

Zobacz Rejs
Zapisz się do newslettera
Dziękujemy za zapisanie się.
Do zobaczenia w podróży. :-)
Wystąpił nieznany błąd. Prosimy o zapisanie się poprzez wysłanie e-maila na dtc@deluxetravelclub.pl.

Raz w tygodniu wyślemy Ci powiadomienie o najnowszych ofertach i promocjach luksusowych wyjazdów