Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Luksusowe wakacje - Hotele na Seszelach

 

Jedno z najpiękniejszych i najbardziej elitarnych miejsc wypoczynkowych na świecie. Luksusem jest już sama możliwość przebywania w raju, gdzie są najpiękniejsze białoperłowe plaże, turkusowe fale oceanu i podwodne krainy raf koralowych. To również majestatyczne zatoki z granitowymi klifami i zadziwiającymi formami skalnymi oraz cudowna, całoroczna atmosfera wakacji. To miejsce, gdzie można zobaczyć gigantyczne żółwie i największe kokosy na świecie. Zachwyca również baza hotelowa Seszeli: to lukusowe hotele i  ekskluzywne resorty, więszość z nich charaktryzującące się zabudowaniem willowym, część z nich z własnymi basenami, bezpośrednim wyjściem na plażę lub panoramicznym widokiem na Ocean Indyjski. Niektóre z wysp są całkowicie prywatne, gdzie w pięknych hotelach luksus wakacji będzie smakował jeszcze lepiej.

Seszele to dwa archipelagi z ponad setką koralowych i wulkanicznych wysp. Położone 1600 kilometrów od Afryki na północ od Madagaskaru tropikalne lasy, majestatyczne zatoki, białe oceaniczne plaże, rafy koralowe i niespotykane nigdzie indziej gatunki roślin i zwierząt tworzą wyjątkową atmosferę wiecznych wakacji. Liczne luksusowe hotele Seszeli zapewniają widok na Ocean Indyjski, własną plażę albo zupełnie prywatną wyspę, co pozwala jeszcze lepiej cieszyć się wypoczynkiem w tym egzotycznym miejscu.

Luksusowe wakacje Seszele oferują przez cały rok, jednak najlepiej wybrać się tam na wypoczynek w okresie od kwietnia do listopada – w marcu w ciepłym, równikowym klimacie Seszeli kończy się pora deszczowa. Na bogatą historię Seszeli składa się mozaika wpływów afrykańskich, arabskich, portugalskich, francuskich i brytyjskich, co czyni to miejsce jeszcze bardziej wyjątkowym. Najbardziej niezwykłym obiektem wartym odwiedzenia jest park narodowy na wyspie Praslin z rezerwatem Vallée de Mai. Turystów przyciągają także plaża Anse Union na wyspie Digue – jedna z dziesiątki najpiękniejszych plaż na świecie – oraz bajeczna rafa koralowa, którą pozwoli poznać płytkie nurkowanie w masce i z rurką. Z informacji praktycznych warto wiedzieć, że na Seszele możemy wybrać się z biurem podróży albo samodzielnie – jeśli wakacje nie będą trwać dłużej niż trzy miesiące, nie będzie nam potrzebna wiza. Do stolicy na wyspie Mahé dolecimy liniami Air France z każdego większego europejskiego lotniska, np. z Mediolanu, Rzymu, Monachium, Paryża czy Londynu. Walutą obowiązującą jest seszelska rupia, ale akceptowane są amerykańskie dolary, euro i płatność kartami kredytowymi. 

Położenie:
Seszele to około 115 koralowych wysp i małych wysepek, położonych na północny zachód od Madagaskaru, około 1200 km od wschodnich wybrzeży Afryki.
To najpiękniejszy rajski archipelag wysp na Oceanie Indyjskim, tylko 33 ze wszystkich wysp jest zamieszkanych. Do największych wysp należy Mahe ( ze stolicą Victorią, aż 80% mieszkańców), Silhouette oraz La Digue.

 
Klimat:
Seszele leżą w strefie klimatu równikowego wilgotnego i ciepłego. Średnie miesięczne temperatury powietrza wahają się w granicach 24-30°. Pora deszczowa przypada w okresie
od grudnia do marca.

Język: kreolski, seszelski, francuski, angielski


Waluta: rupia seszelska, na wakacje warto zabrać Euro

Osobiście wizytowaliśmy najlepsze hotele i resorty na SESZELACH. SESZELE nie kryją przed nami żadnych tajemnic.
 
Dowiedz się więcej, serdecznie zapraszamy: +48 22 22 435 77, dtc@deluxetravelclub.pl
 

Na Seszelach koniecznie trzeba zobaczyć i przeżyć:

- oryginalne palmy Coco-de-mer z największymi kokosami o niezwykłych kształtach.

Owoc żeński do złudzenia przypomina kobiece biodra, męski zaś potężnego fallusa. Najwięcej palm rośnie na wyspie Praslin w Rezerwacie Doliny Mai ( 800 letnie palmy) oraz na wysepce Curieuse. Ich gigantyczne kokosy ważą nawet do dwudziestu kilogramów. Owoc palmy znajduje się w godle Seszeli.

- 100 letnie żółwie, niektóre z nich dożywają nawet 300 lat. Można je zobaczyć w rezerwatach, na prywantych wyspach oraz czasami w niewielkich hodowlach przy hotelach

-  najpiękniejsze plaże, na samej wyspie Mahe jest 70 plaż. Najpopularniejsza plaża na Mahe to Beau Vallon. Na wyspie La Digue znajduje się plaża Anse Source d'Argent z charakterystycznymi formacjami granitowym- należy ona do najbardziej rajskich plaż na świecie.

- nurkowanie i snorkelling.

Bardzo bogate życie podwodne: m.in. manty, żółwie morskie i lądowe, delfiny, wieloryby   
Rafy koralowe na Seszelach mają status Parku Narodowego i dzięki ochronie są w bardzo dobrym stanie. Duże zaufanie wykazują żółwie morskie i ryby, często zbliżają się bezposrednio do nurkujących. Licznie pojawiają się delfiny, czasem rekiny i inne zaliczane do największych ryb świata. Miejsce dla miłośników podwodnego świata: Rezerwat Morski Ste Anne obok wyspy Mahe.

- wycieczki prywatną łodzią, jachtem, katamaranem lub przelot nad wyspami helikopterem, windsurfing, wędkarstwo, kajaki, snorkeling, nurkowanie.  Wyprawy z ekologicznym przewodnikiem, rowery górskie. Na niektórych plażach jest zakaz sportów zmotoryzowanych.

North Island- przepiękne plaże, możliwość zobaczenia prastarych żółwi
 
Fregate Island: 7 plaż
Prywatna wyspa, dawna kryjówka piratów, uznawana za jedno z najmniej skażonych cywilizacją miejsc na Ziemi.Na wyspie znajduje się ekskluzywny resort Fregate Island

Desroche 14 km plaż
Pod wodami wyspy znajduje się koralowy płaskowyż z podwodnymi wąwozami i jaskiniami, zwany ścianą Desroches

Praslin jest drugą co do wielkości wyspą, warto odwiedzić Park Narodowy Praslin, oraz wchodzący w jego sład rezerwat Valle de Mai. Na wyspie znajduje się pole golfowe  

La Digue
Warto zobaczyć: piękną plażę  Anse Source d'Argent, kokosową farmę, gdzie lokalni ludzie – Kreolczy pokazują jak rozłupywać kokosy.
Każda część palmy jest wykorzystywana: otaczające skorupę włoski używane są jako miotełka albo wkład do materacy. Z łupin powstają miski, biżuteria, guziki a także służą jako opał. Liście służą do wyplatania koszy
i kapeluszy,  są również idealne do krycia dachów domów Z miąższu kokosa Kreolczycy potrafią ręcznie uformować słynnego kokosowego batonika lub odcisnąć pyszne mleczko, z którego uzyskuje się między innymi olej kokosowy.

 

Hotel Four Seasons Resort Seychelles, Wyspa Mahe

Four Seasons Resort Seychelles, Wyspa Mahe

Hotel Four Seasons posiada jeden z największych basenów na Seszelach. Basen o powierzchni 517 m² usytuowany jest zaledwie kilka kroków od pięknej piaszczystej plaży. Hotelowe wille urządzone są w nowoczesnym kreolskim stylu, a ich położenie zapewnia piękne widoki na błękitne wody oceanu.
 

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel FOUR SEASONS, Wyspa Desroches, Seszele

FOUR SEASONS, Wyspa Desroches, Seszele

Nowo otwarty 5-gwiazdkowy Four Seasons jest jedynym hotelem na przepięknej koralowej wyspie Desroches. Otoczony 14 kilometrami miękkich, białych plaż, stanowi idealne miejsce na ucieczkę od cywilizacji w sam środek dziewiczego, tropikalnego raju. Resort jest kameralny, idealny dla rodzin; to doskonałe miejsce zarówno dla gości marzących o relaksie, jak i preferujących rozrywkowe wakacje: w ofercie hotelu między innymi nurkowanie, wędkarstwo czy luksusowe spa.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel JA Enchanted Island Resort

JA Enchanted Island Resort

JA Enchanted Island swoją nazwę zawdzięcza samodzielnej lokalizacji na wyspie położonej na północ od Mahe. Proszę sobie wyobrazić luksusową kryjówkę umiejscowioną w parku morskim na Seszelach - w Sainte Anne Marine Park. Z koktajlem w ręku, z twarzą owiewaną tropikalną bryzą niosącą zapach egzotycznych kwiatów, będąc otoczonym ciepłym i błękitnym oceanem. Do Państwa dyspozycji prywatny basen i najlepsza, światowa kuchnia. To i jeszcze więcej czeka na Państwa na tej zaiste, zaczarowanej wyspie.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Fregate Island Resort, Fregate Island, Seszele

Fregate Island Resort, Fregate Island, Seszele


Wyspa Fregate to jedno z najpiękniejszych miejsc na całym świecie. Ta prywatna wyspa z zielonymi wzgórzami i 7 piaszczystymi, otoczonymi granitowymi skalami plażami, to prawdziwa wizytówka Seszeli. Na wyspie Fregate wybudowano 16 niezwykłych, luksusowych willi z basenami. Wille zostały rozłożone tak, by zapewnić swoim gościom maksimum prywatności oraz luksus na najwyższym poziomie. Tropikalna wyspa Fregate była niegdyś...

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Anantara Maia Seychelles Villas, Wyspa Mahe, Seszele

Anantara Maia Seychelles Villas, Wyspa Mahe, Seszele

Na jednym z niewielkich przylądków wyspy Mahe stworzono oazę 30 wspaniałych willi wtopionych
w tropikalne wzgórza porośnięte palmami i egzotycznymi kwiatami. Hotel Maia to jedno z
najpiękniejszych miejsc na ziemi. Celem projektu było stworzenie hotelu idealnie wkomponowanego w otoczenie. Takiego, w którym nie dominuje człowiek, ale to natura wciąż dyktuje ton i nadaje rytm. Dlatego goście hotelu nie zaznają tutaj motorow...

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Desroches Island Resort, Wyspa Desroches, Seszele

Desroches Island Resort, Wyspa Desroches, Seszele

Wyspa Desroches szczyci się 14 kilometrami białych piaszczystych plaż.  Rajskie pejzaże i egzotyczna roślinność są doskonałym otoczeniem tego jedynego hotelu na wyspie. Pośród palm kokosowych i barwnych ogrodów kwiatowych znajduje się kompleks luksusowych willi. Okolice wyspy stwarzają niepowtarzalne warunki do nurkowania i odkrywania pięknych raf koralowych oraz fotografowania tęczowego podwodnego świata.
 
Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych

Hotel  Le Domaine de L’Orangerie, Wyspa La Dique, Seszele

Le Domaine de L’Orangerie, Wyspa La Dique, Seszele

Wyspa La Dique to jedna z najpiękniejszych wysp na Seszelach, piękne usłane granitowymi skałami plaże są prawdziwą wizytówka archipelagu i przyciągają nie tylko miłośników pięknych plaż ale także filmowców poszukujących idealnego tła dla swoich filmów.  Na tej pięknej wyspie powstał hotel Le Domain de L’Orangerie. Wkomponowany w krajobraz pozwala spędzić cudowne chwile w eleganckich wnętrzach i cieszyć się otacza...

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa, Wyspa Silhouette, Seszele

Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa, Wyspa Silhouette, Seszele

Teren hotelu to wille otoczone przepięknymi egzotycznymi ogrodami rozłożonymi przy  kilometrowej piaszczystej plaży. Rajskie otoczenie w połączeniu z doskonałym serwisem sprawia, że hotel jest doskonałym miejscem na wspaniałe wakacje
 

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel North Island Seychelles, Wyspa North Island, Seszele

North Island Seychelles, Wyspa North Island, Seszele

North Island to niewielka wyspa na Seszelach. Niegdyś niezamieszkana, teraz stała się luksusową kryjówką osób poszukujących prywatności w miejscu zapewniającym komfort  dla ducha i dla ciała

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Constance Ephelia Mahé, Seszele

Constance Ephelia Mahé, Seszele

Hotel Ephelia położony jest nad jedną z najładniejszych plaż na Mahe. Okoliczny, bogaty podwodny świat został objętym ochroną i mianem Parku Narodowego. Cały resort zajmuje obszar 120 hektarów egzotycznych lasów i pięknych bajkowych plaż.
 

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Constance Lemuria, Wyspa Praslin, Seszele

Constance Lemuria, Wyspa Praslin, Seszele

Wyspa Praslin to jedna z najpiękniejszych wysp na świecie, gdzie rytm życia wciąż dyktuje nieskażona cywilizacją przyroda. Jest to jedna z niewielu wysp na Seszelach, gdzie żółwie czują się na tyle bezpiecznie, że beztrosko składają tam swoje jaja. Lemuria kusi nie tylko pięknymi krajobrazami, wspaniałymi willami ale także 18 dołkowym polem golfowym.
 

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Hilton Seychelles Northolme Resort & Spa, Wyspa Mahe, Seszele

Hilton Seychelles Northolme Resort & Spa, Wyspa Mahe, Seszele

Hotel Hilton Northolme to luksusowy 5 gwiazdkowy hotel oferujący serwis na najwyższym światowym poziomie. Eleganckie wille położone nad zatoką zostały urządzone w tradycyjnym kreolskim stylu przy użyciu lokalnych materiałów i gustownych tkanin. Dopełnieniem relaksującego wypoczynku w hotelu Hilton będzie wizyta w tutejszym, zbudowanym na granitowej skale Spa, oferującym szeroki wachlarz...
 
Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych

Hotel Le Méridien Fisherman's Cove, Wyspa Mahe

Le Méridien Fisherman's Cove, Wyspa Mahe

Poczuj prawdziwy klimat Seszeli wybierając hotel Le Méridien Fisherman's Cove. Przepiękne widoki na Ocean, zieloną roślinność i profesjonalna obsługa hotelu sprawią, że wrażenia z pobytu będą niezapomniane. Krystalicznie czyste wody oceanu są domem dla wielu ryb tropikalnych i czynią z Seszeli idealne miejsce dla miłośników nurkowania.

Lokalizacja:
30 min od międzynarodowego lotniska i jedyne 10 min od stolic...

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Raffles Praslin, Wyspa Praslin

Raffles Praslin, Wyspa Praslin

Hotel Raffles to luksusowy ośrodek usytuowany na malowniczej wyspie Praslin wśród bujnej zieleni i łagodnych granitowych zboczy. Oferuje sąsiedztwo lazurowego oceanu, zielonych wzgórz i dzikich wodospadów. Tutaj z łatwością możesz odkryć obfite bogactwo fauny i flory i wyruszyć w podwodną wycieczkę, aby podziwiać rafy koralowe. Na 30-hektarowym terenie ośrodka znajduje się 86 willi, wybitny Spa Raffles i mnóstwo restauracji.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Kempinski Seychelles Resort,  Wyspa Mahe

Kempinski Seychelles Resort, Wyspa Mahe

Seszele słyną z unikalnego krajobrazu, majestatycznych granitowych skał oraz koralowych wysp. Kempinski Seychelles Resort znajduje się w sąsiedztwie wszystkich charakterystycznych i wyjątkowych atrakcji archipelagu. Otoczony bujną roślinnością idealnie oddaje klimat egzotycznych Seszeli. Goście mogą liczyć na 24-godzinną opiekę oraz całkowitą intymność.
 
Lokalizacja: Południowe wybrzeże głównej wyspy Se...

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Banyan Tree, Wyspa Mahe, Seszele

Banyan Tree, Wyspa Mahe, Seszele

Hotel Banyan Tree położony jest na 117 hektarach egzotycznych lasów rozciągających się nad ponad 800 metrowa plażą. Luksusowo urządzone wille, urozmaicona międzynarodowa kuchnia, światowej sławy Spa i doskonały serwis sprawiają, że jest to jedno z najchętniej wybieranych miejsc przez wytrawnych i wymagających podróżników. Plaża hotelu Banyan Tree została uznana wg. prestiżowego magazynu turystycznego- Conde Nast Traveller, ...

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel The H Resort Beau Vallon Beach

The H Resort Beau Vallon Beach

Poznaj nowy smak luksusu na spokojnej rajskiej wyspie Mahé na Seszelach. The H Resort to wspaniały hotel butikowy wprowadzający atmosferą malowniczych miejsc, spokojnych chwil i ciepłej gościnności. W H Resort Beau Vallon Beach, możemy poznać spuściznę wyspy, odczuć harmonię relaksu w nowoczesnym i luksusowym w zasięgu 5-gwiazdkowego resortu.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Six Senses Zil Pasyon, Seszele

Six Senses Zil Pasyon, Seszele

Six Senses Zil Pasyon, Seychelles, to resort zlokalizowany na prywatnej wyspie Félicité. Félicité to wciąż nieodryte, dziewicze piękno Seszeli, które oszałamia i sprawia, że goście nie chcą stąd wracać. Hotel oferuje niezwykłą prywatność dla najbardziej wymagającego gościa, jednocześnie pozwalając się cieszyć pobytem w jednym z najpiękniejszych miejsc świata.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Savoy Seychelles Resort & Spa, Seszele

Savoy Seychelles Resort & Spa, Seszele

Wyspa Mahé to największa z wysp Archipelagu Seszeli, która kusi turystów wyjątkową różnorodnością krajobrazów. Z jednej strony roztaczają się tu widoki na góry, porośnięte tropikalnym lasem, z drugiej – cudowne plaże. To właśnie na tej pięknej wyspie znajduje się Savoy Seychelles Resort & Spa. Ten 5-cio gwiazdkowy resort słynie z rajskiej scenerii i jest jednym ze szczególnie wyróżniających się miejsc na Mahé. Posiada wysokiej klasy spa i centrum fitness oraz największy odkryty basen na wyspach. Jest to również najbardziej tętniące życiem miejsce na całej wyspie.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Denis Island

Denis Island

Denis Island to maleńka wyspa na Oceanie Indyjskim otoczona nieskazitelnie białym piaskiem. Jest to jedna z najbardziej zacisznych wysp na świecie. To miejsce, w którym można kąpać się na plażach znanych ze względu na ich nieskazitelne piękno, nurkować w rezerwacie żółwi morskich, wypatrywać jedne z najrzadszych ptaków na ziemi i podziwiać ryby w błękitnych wodach oceanu. Hotel słynie z tego, że pozwala swoim Gościom całkowicie oderwać się od dzisiejszego świata i odpocząć w raju: w willach nie ma dostępu do internetu, a telefony komórkowe nie mają zasięgu.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
1

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia