podróże szyte na miarę

Kenia i Madagaskar - Relaks w cieniu prastarych baobabów

Kenia, Madagaskar

Czasem potrzebujemy spokojnego, powolnego relaksu, cudownej natury wokół i pięknych plaż. Nie wszyscy wiedzą o tym, że Kenia posiada jedne z najpiękniejszych plaż na świecie. Madagaskar natomiast to nietknięta ludzką ręką natura, idealne miejsce na safari, by spotkać zwierzęta, które nigdzie indziej na świecie nie występują. Ten wyjazd to właśnie takie połączenie plażowania i obcowania z naturą. Wyjazd, który pozwala zwolnić obroty, odpocząć od cywilzacji i zregenerować ciało i umysł wśród pięknej przyrody.

Dzień 1

Popołudniowe lądowanie w Mombasie i transfer do hotelu Almanara Luxury Resort Diani Beach. Reszta dnia wolna na odpoczynek po podróży.

Dzień 2

Półdniowe safari w Tsavo East National Park, dzięki któremu będą mogli Państwo podziwiać i fotografować piękno naturalnej przyrody, a zwłaszcza niezwykle bogatego świata zwierząt. Pozostała część dnia przeznaczona, aby cieszyć się jedną z najpiękniejszych plaż na świecie.

Fot. Almanara Luxury Resort Diani Beach

Dzień 3

Półdniowe safari w Tsavo East National Park. Wieczorem kolacja przy świecach na plaży.

Dzień 4

Po śniadaniu wylot z Mombasy przez Nairobi i przelot do Anantanarywy.
Wieczorne lądowanie w Anantanarywie. Odbiór przez przedstawiciela z lotniska i przelot awionetką do hotelu Anjajavy Resort.

Fot. Almanara Luxury Resort Diani Beach

Dzień 5


Luźny dzień na odpoczynek po podróży, aklimatyzację. Wieczorem czeka na Państwa rejs o zachodzie słońca.

Rejs rozpoczyna się tuż przed zmierzchem, dzięki czemu z pokładu łodzi można podziwiać romantyczny zachód słońca. Oprócz tego możliwość spotkania ptaków, tj.: ibis czczony oraz nietoperze zwane latającymi lisami.

Fot. Anjajavy Le Lodge Madagascar

Dzień 6

Poranek do Państwa dyspozycji. Natomiast o godz. 11:00 zostaną Państwo zabrani na romantyczny piknik. Zatoczka znajdująca się najbliżej hotelu jest idealna na romantyczne pikniki (zaledwie 15 minut spaceru od hotelu). Na miejscu, w pobliżu jaskini, będzie czekał kelner z barbecue. Po przygotowaniu posiłku opuści gości, aby zapewnić im maksymalną prywatność. Planowany powrót około godziny 17:00.

Fot. Anjajavy Le Lodge Madagascar

Dzień 7

Dzisiejszego dnia czeka Państwa półdniowa wycieczka i wizyta w miasteczku Anjajavy. Miasteczko znajduje się około 8km na południe od hotelu. W niedziele ma tu miejsce tradycyjny lokalny targ, gdzie rdzenna ludność handluje świeżą żywnością, odzieżą i innymi regionalnymi produktami.

Fot. Anjajavy Le Lodge Madagascar


Dzień 8


Dzień całkowicie wolny na wypoczynek. O 17:00 herbatka w oazie w otoczeniu zachwycających krajobrazów. Idealne miejsce na spotkanie z lemurami.

Dzień 9
Powrót do kraju.

Zapytaj o indywidualną ofertę dla ciebie
Wybierz kierunek podróży
Zapisz się do newslettera
Dziękujemy za zapisanie się.
Do zobaczenia w podróży. :-)
Wystąpił nieznany błąd. Prosimy o zapisanie się poprzez wysłanie e-maila na dtc@deluxetravelclub.pl.

Raz w tygodniu wyślemy Ci powiadomienie o najnowszych ofertach i promocjach luksusowych wyjazdów