No items found.
No items found.

Time + Tide Miavana

Madagaskar

No items found.

Madagaskar - świat lemurów i kameleonów, mozaiki nieodkrytych zatoczek, plaż z białym piaskiem i niesamowitych raf koralowych. Time + Tide Miavana to hotel, który jest wierny naturalnym i dzikim korzeniom ustronnej wyspy, tworząc prawdziwy, ekskluzywny raj dla odwiedzających. Swoboda odkrywania tej wyjątkowej wyspy pozwala na nowe inspirację, obudzenie duszy i połączenie z naturą w nowy, ekscytujący i znaczący sposób. Można odprężyć i odświeżyć zarówno swoje ciało jak i umysł w niezwykłych i pięknych okolicznościach przyrody.

Lokalizacja: Madagaskar, wyspa Nosy Anko

Położony na Nosy Anko, największej z archipelagu 5 wysp, hotel ma do zaoferowania 14 willi, które pomieszczą od dwóch do sześciu osób. Położone są bezpośrednio przy prywatnej plaży. Każdy szczegół eleganckich wnętrz jest specjalnie zaprojektowany w taki sposób, aby współgrały z otaczającą je bujną przyrodą. Ręcznie farbowane tkaniny imitują odcienie turkusowego morza zza okna, a lokalne kamienie i minerały ozdabiające pokoje akcentują ściany i niepowtarzalny zewnętrzny prysznic. Każdy ma do swojej dyspozycji własny basen z cudownym widokiem na morze, serwis lokaja 24/7 oraz elektryczne rowery i buggy do wygodnego przemieszczania się po wyspie.

Time + Tidy Miavavana Village oferuje specjalnie przygotowane przestronne, miejsca restauracyjne, które zapewnią prywatność i zaspokoją każdą potrzebę gości. Każde danie jest szczegółowo przygotowywane tworząc wykwintne posiłki, które łączą regionalne produkty z umiejętnościami światowej klasy kucharzy. Czy pod gwiazdami, w prywatności swojej willi czy bezpośrednio na plaży, doskonały serwis zapewni nieziemskie doświadczenia. Hotelowy, ekspert sommelier pomorze w doborze idealnego wina czy koktajlu podczas kolacji, podczas relaksu w barze nad wodą, przy ognisku przy plaży lub na tarasie na dachu.

Hotel proponuje wachlarz ciekawych atrakcji zarówno dla gości chcących poczuć trochę adrenaliny jak i dla osób lubiących spokojne zajęcia i wycieczki. Na miejscu można zwiedzić „Cabinet des curiosities”, gdzie znajdują się interesujące artefakty zebrane z całego Madagaskaru, oryginalne kolekcje motyli, jaja wymarłego gatunku ptaka Mamutak, skamieliny dinozaurów, tradycyjne ubiory rdzennych mieszkańców, a nawet list w butelce, który przypłynął na wybrzeża Nosy Anko. W zależności od terminu pobytu można dodatkowo wybrać się na między innymi: nurkowanie wśród żółwi morskich, snorkeling, wycieczkę śladami lemurów, kite/windsurfing, wycieczki helikopterowe do Parków Narodowych czy wycieczkę łodzią na łowienie ryb.

Madagaskar

- Inne Hotele

Anjajavy le Lodge
Gorąca oferta

Ocean Indyjski

,

Madagaskar

Anjajavy le Lodge

Ceny od:

Luksusowy hotel 4-gwiazdkowy Anjajavy jest położony na półwyspie nad Kanałem Mozambickim, na zachodnim wybrzeżu Madagaskaru. Otoczenie stanowi rezerwat o powierzchni 450 hektarów, z ponad 1800 gatunkami roślin, w tym wieloma endemicznymi. Hotel należy do prestiżowej sieci Relais & Chateau.

Zobacz hotel
Constance Lodge Tsarabanjina
Gorąca oferta

Ocean Indyjski

,

Madagaskar

Constance Lodge Tsarabanjina

Ceny od:

Lodge znajduje się na spokojnej prywatnej wysepce Tsarabanjina, tuż przy zachodnim wybrzeżu Madagaskaru. Jest to idealne miejsce dla wszystkich szukających raju.

Zobacz hotel

Inspiracje

Sri Lanka

Safari i wypoczynek na Sri Lance

Cena od 4 530 USD za osobę przy rezerwacji na 2 osoby na program w terminie od 11.01.2024 do 30.04.2024

Zobacz wiecej

RPA, Mauritius

RPA i Mauritius - odpoczynek nad lazurowymi wodami Oceanu Indyjskiego

Wyprawa pozwalająca na dokładne poznanie malowniczego Kapsztadu. RPA to nie tylko Kapsztad to również sawanny i bezkresne tereny gdzie wszyscy chętni śmiałkowie mogą posmakować prawdziwego safari z najlepszymi przewodnikami na kontynencie. Druga część podróży w całości poświęcona jest na wypoczynek i relaks na jednej z wysp archipelagu Maskarenów - Mauritiusie. To niebiańskie miejsce oblewają szmaragdowo – turkusowo wody i otaczają piękne laguny oraz perłowo białe plaże. Istny raj dla ciała i umysłu!

Zobacz wiecej

Kenia, Madagaskar

Kenia i Madagaskar - Relaks w cieniu prastarych baobabów

Czasem potrzebujemy spokojnego, powolnego relaksu, cudownej natury wokół i pięknych plaż. Nie wszyscy wiedzą o tym, że Kenia posiada jedne z najpiękniejszych plaż na świecie. Madagaskar natomiast to nietknięta ludzką ręką natura, idealne miejsce na safari, by spotkać zwierzęta, które nigdzie indziej na świecie nie występują. Ten wyjazd to właśnie takie połączenie plażowania i obcowania z naturą. Wyjazd, który pozwala zwolnić obroty, odpocząć od cywilzacji i zregenerować ciało i umysł wśród pięknej przyrody.

Zobacz wiecej
Zapisz się do newslettera
Dziękujemy za zapisanie się.
Do zobaczenia w podróży. :-)
Wystąpił nieznany błąd. Prosimy o zapisanie się poprzez wysłanie e-maila na dtc@deluxetravelclub.pl.

Raz w tygodniu wyślemy Ci powiadomienie o najnowszych ofertach i promocjach luksusowych wyjazdów