Strona główna

-

Longitude 131 °
No items found.
No items found.

Longitude 131 °

Australia

131 ° Longitude to luksusowe zakwaterowanie w Uluru-Kata Tjuta i oferuje niezapomniane wrażenia w sercu Australii. Z widokiem na Uluru i pustynię do Kata Tjuta, Longitude 131˚ jest najbardziej znanym luksusowym zakwaterowaniem Australii. Wśród czerwono-rdzawych wydm Centralnej Pustyni znajduje się szesnaście namiotowych pawilonów, z których każdy łączy się z krajobrazem  i jego dziedzictwem, a także stanowi wspaniałą bazę wypadową do odkrywania niesamowitego Uluru.

Położony wśród czerwonych wydm, Longitude 131 ° to zbiór szesnastu namiotowych pawilonów zaprojektowanych tak, aby zapewnić zarówno luksusowe sanktuarium, jak i wspaniałe widoki. Niezrównane krajobrazy zmieniających się świateł Uluru widoczne z łóżka lub z balkonów. Niestandardowe meble zachęcają do stylowego wypoczynku, a prace lokalnych rdzennych artystów inspirują.


 

Longitude 131 ° oferuje kreatywne, współczesne australijskie menu z myślą o duchowym sercu kraju, Uluru. Najlepsze produkty premium  łączone są ze składnikami lokalnymi, aby zaoferować gościom wyjątkowy smak Australii. Filozofia kulinarna Baillie Lodges, skupiona na dążeniu do zapewnienia prawdziwego „poczucia miejsca” gościom, jest niezbędna dla doznania kulinarnego. Szef kuchni Tom Saliba i jego zespół w kuchni zapewniają menu uzupełnione godną pozazdroszczenia kartą win.

Spa Kinara to spokojne miejsce odzwierciedlające sprytny projekt tradycyjnego schronienia Aborygenów. Kinara oznacza „księżyc” w Pitjantjatjara i oferuje wachlarz zabiegów odprężających i odnowy biologicznej. Longitude 131 ° to najlepsza luksusowa baza wypadowa, z której można odkrywać naturalne i kulturowe krajobrazy Uluru i Kata Tjuta. Goście hotelu Longitude 131 ° wyruszają w podróż z przewodnikiem, umożliwiając osobiste odkrycie kultowych atrakcji przyrodniczych i dziedzictwa Aborygenów.


 

Zapytaj o indywidualną ofertęDodaj do ulubionych

Australia

-Inne Hotele

Emirates One & Only Wolgan Valley

Australia i Oceania

,

Australia

Emirates One & Only Wolgan Valley

Emirates One & Only Wolgan Valley to luksusowy hotel znajdujący się na terenie rezerwatu przyrody w Górach Błękitnych. Położenie w zaciszu doliny rzeki Wolgan sprawia, że jest to idealne miejsce na wypoczynek pośród dziewiczej przyrody. Hotel składa się z eleganckich i stylowo urządzonych willi, z których można podziwiać dzikie zwierzęta.

Zobacz wiecej

Inspiracje

Australia, Nowa Zelandia

Australia i Nowa Zelandia - nurkuj wśród najpiękniejszych rafach koralowych świata

Nadzwyczajna wyprawa w jeden najodleglejszy zakątków świata - Australia i Nowa Zelandia - daje szanse na poznanie fauny i flory nie występującej nigdzie indziej na ziemskim globie. Kompleksowa wyprawa zapraszająca Państwa do poznania tych urokliwych obszarów. W pierwszej części zwiedzanie Australii od jej wizytówki Sydney, przez Melbourne do serca kontynentu - świętego miejsca Aborygenów - Uluru. Druga część to Nowa Zelandia z przecudnymi krajobrazami, gejzerami, jaskiniami i przede wszystkim z bogatą kulturą maoryską. A ponadto misie koala, kangury, ptaki kiwi oraz turkusowe jeziora, lasy eukaliptusowe i bambusy będą dopełnieniem bagatych wrażeń kulturowych!

Zobacz wiecej

Australia

Australia - Poznaj legendy Aborygenów prosto z serca kontynentu

Australia to magiczne miejsce. Wyjątkowy klimat, wyjątkowa kultura, niespotykane nigdzie indziej rośliny i zwierzęta. Australia przyciąga wiele osób spragnionych wrażeń, amatorów sportów wodnych, wytrawnych podróżników i pragnących pięknego otoczenia plażowiczów.

Zobacz wiecej

Francja

Polinezja Francuska - Magiczny rejs w sercu Oceanu Spokojnego

Piękne marzenia senne wreszcie mogą się spełnić! Zapraszamy Państwa na malowniczy rejs po archipelagu polinezyjskim. Serce Oceanu Spokojnego obfituje w wulkaniczne szczyty położone tuż obok malowniczych koralowych wysepek. Turkus lagun współgra z białymi plażami, na których przy zachodzie Słońca można podziwiać polinezyjskie, tradycyjne tańce. Nie przez przypadek miejsce to nazwyane jest perłą Pacyfiku bowiem właśnie tam funkcjonuje wiele farm czarnej perły. Rajskie wakacje na Pacyfiku to idealna okazja do relaksu połączonego z aktywnością fizyczną podczas uprawiania sportów wodnych i zwiedzaniem.

Zobacz wiecej

Zapisz się do newslettera

Dziękujemy za zapisanie się.
Do zobaczenia w podróży. :-)
Wystąpił nieznany błąd. Prosimy o zapisanie się poprzez wysłanie e-maila na dtc@deluxetravelclub.pl.

Raz w tygodniu wyślemy Ci powiadomienie o najnowszych ofertach i promocjach luksusowych wyjazdów

Dane firmy

Deluxe Travel Club Sp. z o.o.
Aleja Solidarności 117 Lok. 406 (VIII Piętro)
00-140 Warszawa

Ekskluzywne I luksusowe hotele
Ekskluzywne I luksusowe wakacje
Ekskluzywne I luksusowe wczasy
Ekskluzywne I luksusowe wycieczki
Polityka prywatności

napisz do nas

Dziękujemy za Twoją wiadomość. Postaramy się szybko udzielić odpowiedź.
Jeśli Twoje pytanie jest pilne prosimy o kontakt telefoniczny.

Niestety nie udało się wysłać tej wiadomości z nieznanego powodu.
Prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapytaj o cenę

Ulubione

Szybki kontakt

Design & Implementation: WebStars.pro