podróże szyte na miarę

Toskania za kółkiem Ferrari, Lamborghini czy Dallara

Włochy

Proszę sobie wyobrazić jazdę krętymi drogami przez wioski na wzgórzach wzdłuż trasy 1000 Miglia. A to wszystko za kierownicą Ferrari, Lamborghini czy Dallary. Podczas tej podróży można odkryć Chiantishire oraz urocze wzgórza, miasteczka i winnice Valley D’Orcia. Ferrari F8 Tributo, Lamborghini Huracán Evo i Dallara Stradale będzie do Państwa dyspozycji, aby móc odkryć, który najbardziej odpowiada. Podczas całej podróży pilot i kierownik wycieczki będą w stałym kontakcie przez mobilny system radiowy.

‍‍Dostępne auta:

  • Ferrari F8 Tributo
  • Lamborghini Huracan
  • Evo Dallara Stradale

Dyrektor wycieczki prowadzi za kierownicą swojego sportowego samochodu po drogach Toskanii. Podczas całej podróży supersamochody i samochód kierownika wycieczki będą w stałym kontakcie przez mobilny system radiowy. Jest to 3-dniowa wyprawa po najpiękniejszych drogach tego regionu Włoch. Każdego dnia przygotowywana jest inna trasa by odkryć malownicze krajobrazy Toskanii.

Dzień 1

Przyjazd do Resortu Castello Di Velona, Thermal Spa & Winery i zakwaterowanie. Czas na relaks w OLI SPA. Wieczorem czeka na Państwa kolacja w Settimo Senso (jeśli preferujemy elegancką atmosferę) lub w Brunello (w stylu toskańskim). ‍

Castello Di Velona

Dzień 2

Odkrywanie Val D’orcia w Ferrari, Lamborghini i Dallara. O 9.00 spotkanie z dyrektorem trasy w hotelu. Wyjazd supersamochodami do wspaniałej Val’Orcii. Pierwszym przystankiem jest Pienza, położona wysoko na zboczu wzgórza. Trasa kieruje się w stronę Montepulciano, znanego na całym świecie z Vino Nobile. Obiad w Montepulciano w restauracji La Grotta lub Le Logge del Vignola. 0 15.00 wyjazd w kierunku posiadłości LeCapezzine, własności Avignonesi i odwiedzenie winnicy. Kolacja w Montalcino w restauracji Boccon di Vinoz z pięknym widokiem na Val D’Orcia. Nocleg w Castello di Velona Resort.‍‍

Pienza / Montepulciano

Dzień 3

Wykwaterowanie po śniadaniu. Wyjazd supersamochodami w kierunku Chianti w kierunku Sieny, aby odwiedzić miasto. Obiad w Sienie w restauracji Osteria Le Logge lub l’Antica Osteria Da Divo.Wyjazd do Bagno Vignoni, klejnotu renesansu. O 18.00 przyjazd do Castello di Velona i kolacja w Taverna Grappolo Blu.

Siena / Bagno Vignoni
Castello di Velona

Zapytaj o indywidualną ofertę dla ciebie
Wybierz kierunek podróży
Zapisz się do newslettera
Dziękujemy za zapisanie się.
Do zobaczenia w podróży. :-)
Wystąpił nieznany błąd. Prosimy o zapisanie się poprzez wysłanie e-maila na dtc@deluxetravelclub.pl.

Raz w tygodniu wyślemy Ci powiadomienie o najnowszych ofertach i promocjach luksusowych wyjazdów