podróże szyte na miarę

Tanzania i Zanzibar - Poznaj "Big 5" dzikiej Afryki

Tanzania

Afrykańska przygoda w zasięgu ręki! Wyprawa do Tanzanii i na wyspę Zanzibar to połączenie egzotycznego i bardzo profesjonalnego Safari z najlepszymi przewodnikami, zwiedzania niezwykłych miejsce wpisanych na listę UNESCO oraz relaksu i wypoczynku na cudownej wyspie Zanzibar. Wyprawa dla najbardziej wymagających!

Dzień 1

Przylot na lotnisko Kilimanjaro, powitanie przez kontrahenta, przejazd do Arusha (45min) skąd nastąpi przelot do Ndutu. Prywatny transfer do Camp & Beyond Serengeti Under Canvas – zakwaterowanie na 3 noce w namiocie z łazienką na zasadzie Fully Inclusive.

Fot. &Beyond Serengeti Under Canvas

Dzień 2-3

Afryka dzika! Dwa dni spędzone na rozległych równinach w poszukiwaniu „Big 5”, czyli wielkiej afrykańskiej piątki: afrykańskiego słonia sawannowego, nosorożca czarnego, lwa, bawoła i lamparta. Możliwość również lunchu w formie pikniku w parku, wieczorami powrót do lodge, kolacja oraz nocleg.

Dzień 4

Wykwaterowanie, a następnie prywatny transfer na lotnisko. Przelot z Ndutu do Arusha, skąd następuje przelot dalej na Zanzibar – transfer do Hotelu Baraza Resort & Spa.

Dzień 5

Wycieczka do Stone Town stolicy Zanzibaru w Tanzanii (po zwiedzaniu miasta wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO lunch – płatny dodatkowo), w drodze powrotnej wizyta w rezerwacie małp endemicznych Jozani, żyjących tylko i wyłącznie na wyspie Zanzibar.

Dzień 6 – 7

Relaks w Hotelu oraz możliwość skorzystania z lokalnych atrakcji, spa, rejsów. Do Państwa dyspozycji jest również klub dla dzieci, kort tenisowy, centrum nurkowe PADI oraz centrum fitness. W wolnej chwili warto udać się na spacer po piaszczystej plaży.

Dzień 8
Wykwaterowanie z hotelu. Prywatny transfer na lotnisko i wylot do Polski.

Zapytaj o indywidualną ofertę dla ciebie
Wybierz kierunek podróży
Zapisz się do newslettera
Dziękujemy za zapisanie się.
Do zobaczenia w podróży. :-)
Wystąpił nieznany błąd. Prosimy o zapisanie się poprzez wysłanie e-maila na dtc@deluxetravelclub.pl.

Raz w tygodniu wyślemy Ci powiadomienie o najnowszych ofertach i promocjach luksusowych wyjazdów