podróże szyte na miarę

Republika Południowej Afryki - eskapada w najodleglejsze krańce Afryki

RPA

Wyprawa pozwalająca na dokładne poznanie malowniczego Kapsztadu wraz z okolicznymi terenami mającymi w swoim zasięgu cudowne winnice. RPA to nie tylko Kapsztad to również sawanny i bezkresne tereny gdzie wszyscy chętni śmiałkowie mogą posmakować prawdziwego safari z najlepszymi przewodnikami na kontynencie. To również zapierajaca dech w piersiach podróż luksusowym pociągiem do diamentowego serca kraju - Pretorii i jej okolic.

Dzień 1
Przylot do Kapsztadu. Prywatny transfer do hotelu Ellerman House, który znajduje się na przedmieściu Kapsztadu w pobliżu dzielnicy Bantry Bay, nad Oceanem Atlantyckim. Zakwaterowanie na 3 noce w pokoju z balkonem z widokiem na ocean.

Fot. Twelve Apostles Hotel


Dzień 2
Po śniadaniu całodniowa prywatna wycieczka z anglojęzycznym przewodnikiem. W programie: Boulders Beach – plaża z pingwinami, wjazd kolejka linową na Górę Stołową, Ogrody Kirstenboschs, Cape Point, Seal Island, droga Chapmans peak. W ciągu dnia przerwa na lunch. Powrót do hotelu.

Dzień 3
Całodniowa wycieczka po winnicach. W programie:  wizyta w muzeum Huguenot, pomnik Taal, 2 razy degustacja win.


Dzień 4 – 5 – 6
Po śniadaniu transfer na stację i zakwaterowanie na 2 noce w pociągu Rovos Rail w kabinie Deluxe o powierzchni 11m2, przejazd trasą Kapsztad – Pretoria.

Dzień 5:
O godz. 12:00 przyjazd do  Modder River koło Kimberly, lunch w Kimberly Club i przejazd elektrycznym tramwajem do Big Hole i muzeum diamentów.

Dzień 6:
Przyjazd do Pretorii o 12:00. Prywatny transfer lotniczy ze stacji do Camp Jabulani. Następnie zakwaterowanie na 4 noce w Camp Jabulani, z pełnym wyżywieniem oraz 2 wyprawami safari dziennie.

Fot. Camp Jabulani

Dzień 7- 8 - 9
Safari. Podczas pobytu również nocne safari ze słoniami. W cenie: 3 posiłki dziennie, przekąski, napoje, napoje alkoholowe, opcjonalnie wyprawa ze słoniami, usługi kamerdynera.

Fot. Camp Jabulani

Dzień 10
Transfer lotniczy do Johanesbura. Wylot do Polski.

Fot. Camp Jabulani

Zapytaj o indywidualną ofertę dla ciebie
Wybierz kierunek podróży
Zapisz się do newslettera
Dziękujemy za zapisanie się.
Do zobaczenia w podróży. :-)
Wystąpił nieznany błąd. Prosimy o zapisanie się poprzez wysłanie e-maila na dtc@deluxetravelclub.pl.

Raz w tygodniu wyślemy Ci powiadomienie o najnowszych ofertach i promocjach luksusowych wyjazdów