No items found.
No items found.

Rosewood Le Guanahani St. Barth

St. Barths

No items found.

Położony na miękkich piaskach wzdłuż zatoki Marigot i laguny Grand Cul-de-Sac, luksusowy Rosewood Le Guanahani St. Barth wtapia się w bujne ogrody i wzgórza w okolicy. Znany z charakterystycznych jasnych kolorów, rodzinnej atmosfery i światowej klasy usług, hotel ten stał się najlepszym miejscem na wyspie dla wszystkich podróżników. Pierwotnie otwarty w 1986 roku, Rosewood Le Guanahani St. Barth został pięknie odrestaurowany i ponownie otwarty w 2021 roku, zachowując jego ducha, który płynnie łączy stylowe francuskie wyrafinowanie ze zrelaksowaną i przyjazną gościnnością na wyspie.

Lokalizacja: hotel położony jest 5,8 km od portu lotniczegoSt. Barth oraz 8 km od stolicy wyspy Gustavia

Rozłożone w bujnym tropikalnym krajobrazie, Rosewood Le Guanahani St. Barth oferuje 66 uroczych i charakterystycznych pokoi, w tym 29 pokoi, 27 apartamentów i 10 sygnowanych apartamentów. Ożywione jasnymi i lokalnymi kolorami Karaibów, nowo odświeżone pokoje w hotelu oferują wszystkie współczesne udogodnienia nowoczesnego i lukusowego miejsca, pozostając jednocześnie wiernym lokalnemu dziedzictwu.Wszystkie pokoje oferują prywatny, umeblowany taras, na którym można cieszyć się świeżym powietrzem, a luksusowe apartamenty oferują ekskluzywne, spersonalizowane usługi.

Rosewood le Guanahani St. Barth zaprasza na wciągającą kulinarną podróż, która uosabia ponadczasową francuską radość życia i ciepłą karaibską energię. Tutaj tworzą się wyjątkowe wspomnienia zarówno dla umysłu, jak i dla podniebienia. Hotel oferuje restaurację Beach House St. Barth, która specjalizuje się w kuchni śródziemnomorskiej oraz karaibskiej. W hotelu znajdziemy również Bar Melange, który oferuje szeroki wachlarz drinków i koktajli.

- Spa Sense

- baseny

- centrum fitness

- plaże

- tenis

- paddle board

- kajaki

- snurkowanie i nurkowanie

- żeglowanie

- wędkowanie

- surfing i windsurfing

St. Barths

- Inne Hotele

Cheval Blanc St-Barth Isle de France
Gorąca oferta

Meksyk i Karaiby

,

St barths

Cheval Blanc St-Barth Isle de France

Ceny od:

Ultraluksusowy i nowoczesny hotel na wyspie St. Barths na Karaibach. Cheval Blanc to niezwykle prestiżowa marka i gwarancja najlepszej obsługi. Świeżo otwarty (październik 2014), otoczony czystym, białym piaskiem stanowi istny raj na Ziemi.

Zobacz hotel
Eden Rock, St Barths, Karaiby
Gorąca oferta

Meksyk i Karaiby

,

St barths

Eden Rock, St Barths, Karaiby

Ceny od:

Położony w zatoce St Jean, Eden Rock– St Barths wychodzi na wspaniałą rafę koralową i jedną z najpiękniejszych plaż w St Barth. Niezwykłe pokoje, apartamenty i wille w tym pięciogwiazdkowym hotelu znajdują się na skale, wzdłuż białej, piaszczystej plaży lub w tropikalnej roślinności. Idealna lokalizacja w centrum wyspy pozwala gościom hotelowym na łatwy dostęp do butików, barów i restauracji znajdujących się w dzielnicy Saint Jean.

Zobacz hotel
Hotel Christopher Saint Barths
Gorąca oferta

Meksyk i Karaiby

,

St barths

Hotel Christopher Saint Barths

Ceny od:

Czy marzyli Państwo kiedykolwiek o pobycie nad cichą, prywatną zatoką, w bardzo romantycznym otoczeniu i kompletnym spokoju? Aby podziwiać wspaniałe zachody słońca wśród zielonych, tropikalnych i pachnących ogrodów? Hotel Christopher na St. Barth to właśnie takie miejsce. Cudowny wypoczynek w samym sercu raju.

Zobacz hotel

Inspiracje

No items found.
Zapisz się do newslettera
Dziękujemy za zapisanie się.
Do zobaczenia w podróży. :-)
Wystąpił nieznany błąd. Prosimy o zapisanie się poprzez wysłanie e-maila na dtc@deluxetravelclub.pl.

Raz w tygodniu wyślemy Ci powiadomienie o najnowszych ofertach i promocjach luksusowych wyjazdów