Gorąca oferta

Wyprawa po magicznej Namibii

Namibia

Republika Namibii to państwo w południowo-zachodniej Afryce, leżące nad Oceanem Atlantyckim. Miejsce to zachwyca niezwykłymi krajobrazami od wspaniałych pustynnych wydm, po magiczne Wybrzeże Szkieletów. Wyprawy safari pozwolą zobaczyć z bliska zwierzęta, a dzięki fantastycznym plamieniom jak Himba, czy Herero zanurzą się Państwo w niezwykłej lokalnej kulturze. Poniżej przedstawiamy przykładowy program, który pozwoli Państwu poznać i zachwycić się Namibią.

Dzień 1

Przylot na lotnisko Windhoek International Airport i odprawa na przelot do Sossusvlei. Zakwaterowanie w andBeyond Sossusvlei Desert Lodge i lunch. Następnie można korzystać z atrakcji na miejscu. Kolacja w lodgy.

andBeyond Sossusvlei Desert Lodge

Dzień 2-3

W tych dniach będą mogli Państwo korzystać z atrakcji w lodgy. Dostępne są: poranna wycieczka do Sossusvlei, doświadczenie Living Dunes, doświadczenie Desert People, doświadczenie pustynnych skał, Desert Drive, spacer po wielkich wydmach, obserwacja gwiazd i samodzielne odkrywanie okolicy (jazda na rowerze elektrycznym i piesze wycieczki) – zajęcia są prowadzone z przewodnikiem i są zależne od dostępności. Przy pobycie na 3 lub więcej nocy, otrzymają Państwo 1 bezpłatny 45-minutowy lot widokowym helikopterem nad Sossusvlei.

Dzień 4

Śniadanie w lodgy. Wykwaterowanie i transfer na lokalny pas startowy. Przylot do Mowe i spotkanie z reprezentantem lodgy, transfer (45 km) do lodgy. Zakwaterowanie w Shipwreck Lodge i późny lunch na miejscu. Po południu można będzie cieszyć się współdzieloną przejażdżką, podczas której podziwiać będzie można zachód słońca na szczycie wydm, z ulubionym napojem w ręku. Kolacja w lodgy.

Shipwreck Lodge


Dzień 5

Wszystkie posiłki w lodgy. Tego dnia będzie można korzystać z atrakcji lodgy:

• Wybrzeże Szkieletów

Niebezpieczne piękno Wybrzeża Szkieletów. Zobaczą Państwo rozkładające się statki, pozostałości bobmowca ventura i opuszczona kopalnie diamentów, czyli pozostałości przypominające o bezlitosnym charakterze tego suchego krajobrazu, świadczące o zdradzieckim charakterze wybrzeża. Odwiedzą Państwo także kolonię fok.

• Wycieczka po rzece Hoarusib

Można spędzić poranek zwiedzając rzekę Hoarusib. Odwiedzić zamki gliniane, czyli imponującą formację geologiczną. Można nawet dostrzec nieuchwytne słonie przystosowane do pustyni, brązowe hieny i lwy.

• Sandboarding

Wspinaczka po wydmach najstarszej pustyni świata jest już sama w sobie wspaniałym przeżyciem. Poczują Państwo dreszczyk emocji podczas zjeżdżania na piasku i zostaną nagrodzeni poczęstunkiem.

• Aktywność na quadach

Podczas tej wycieczki dołączą Państwo do jednego z przewodników podczas malowniczej przejażdżki po wydmach Roaring Dunes. Wycieczka ta odbędzie się wyłącznie na obszarze specjalnie do tego przeznaczonym przez Ministerstwo Środowiska i Turystyki, aby zminimalizować wpływ na środowisko. Wycieczka trwa około 1,5 godziny, a quady są jednoosobowe. Ze względów bezpieczeństwa minimalnym wiek uczestników musi wynosić 16 lat.

Dzień 6

Śniadanie w lodgy. Następnie transfer na lot do Hartmann Valley, Kunene River. Zakwaterowanie w Serra Cafema i lunch. Popołudniu czas na korzystanie z atrakcji lodgy. Kolacja w lodgy.

Serra Cafema

Dzień 7

Wszystkie posiłki w lodgy. Tego dnia będą mogli Państwo korzystać z lokalnych atrakcji:• Przejażdżki w celu odkrycia natury - poznają Państwo prawdziwą Namibię w jej nieokiełznanej chwale.

• Wizyta kulturalna Himby - będąc tutaj, trzeba zachowywać się z szacunkiem w kontaktach z plemieniem Himba.

• Jazda na quadach - podążanie trasą po księżycowym krajobrazie.

• Rejs Serra Cafema- odkrycie nadrzecznego cudu Kunene.

• Piesze safari z przewodnikiem - będzie można zwolnić i zwróć uwagę na najmniejsze szczegóły podczas pieszego safari z profesjonalnymi przewodnikami.

Dzień 8

Śniadanie w lodgy. Transfer na lokalny pas startowy i przelot do Windhoek. Przejazd do hotelu i zakwaterowanie w The Olive Exclusive All-Suite Hotel.

The Olive Exclusive All-Suite Hotel

Dzień 9

Wczesne śniadanie w hotelu. Transfer na lotnisko.

Cena od 7 970 USD za osobę przy rezerwacji dla 2 osób w terminie od 11.01.2024 do 31.03.2024.

W cenę wliczono:

- 8 noclegów zgodnie z planem wyjazdu

- posiłki i transfery zgodnie z planem

- anglojęzycznych przewodników i kierowców zgodnie z planem wyjazdu

- przeloty na trasie Windhoek - Sossusvlei

Szukasz innej opcji?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

Zapytaj o indywidualną ofertę