Gorąca oferta

Safari i wypoczynek na Sri Lance

Chena Huts by Uga Escapes, Anantara Peace Haven Tangalle

Zapraszamy na niezwykłą przygodę na Sri Lance, gdzie rajskie plaże spotykają się z dziką przyrodą! To tutaj, w jednym z największych parków narodowych na świecie, można spotkać dziko żyjące lamparty, słonie indyjskie, wargacze leniwe i fascynujące ptaki endemiczne dla Cejlonu. Sri Lanka to zarówno klasyczne widoki z rajskimi palmami nad ciepłym oceanem, jak i spełnienie marzeń o spotkaniu dziko żyjącego lamparta w Parku Narodowym Yala. Luksusowe lodge, usytuowane na dzikim wybrzeżu, gwarantują relaks między wyprawami safari. Plażowanie w cieniu palm z kokosem w dłoni to dopełnienie tej niezwykłej podróży. Niezapomniane wrażenia czekają na magicznej Sri Lance!

Dzień 1

Przylot na lotnisko w Kolombo, a następnie transfer do hotelu. Zakwaterowanie w Chena Huts by Uga Escapes, Yala z wyżywieniem all inclusive.

Czas wolny na relaks i rozkoszowanie się atmosferą tego niezwykłego miejsca.

Yala to drugi co do wielkości Park Narodowy na Sri Lance, który jest domem dla dzikich słoni, dzików, dzikich bawołów, lampartów,niedźwiedzie, jelenie i krokodyle. Występują tu także duże stada ptaków wędrownych i rodzimych.

Chena Huts by Uga Escapes, Yala

Dzień 2-3

Śniadanie w hotelu, a następnie poranne i popołudniowe safari jeepem do Yala National Park. To niepowtarzalna szansa na obserwowanie nieposkromionej przyrody, której częścią są dzikie zwierzęta, w ich naturalnym środowisku. Podczas safari można spotkać wiele wspaniałych okazów: od słoni, po lamparty.

Powrót do luksusowego lodge’u na zasłużony odpoczynek.

Safari w Yala

Dzień 4

Śniadanie i lunch w hotelu, a następnie transfer do Anantara Peace Haven Tangalle Resort, kolejnego rajskiego miejsca na Sri Lance, gdzie czekają na Państwa plaże jak z pocztówek, zabiegi ajurwedyjskie w Anantara Spa, spektakularne kolacje na klifie, a także dostęp do historycznych, naturalnych i kulturowych atrakcji.

Anantara Peace Haven Tangalle

Hotel Anantara Peace Haven Tangalle położony jest na skalistym zboczu na południowym wybrzeżu Sri Lanki, w pobliżu starego miasta fortowego Tangalle. Plaża o złotym odcieniu otoczona palmami kokosowymi wychodzi na krystaliczny Ocean Indyjski. Jest to idealne miejsce, aby wypocząć od zgiełku cywilizacji i kompletnie się wyciszyć. Anantara Spa oferuje wielokrotnie nagradzane zabiegi ajurwedyjskie.

Dzień 5-8

Odpoczynek i relaks na złotych plażach Sri Lanki. Czas na kontemplację przyrody i oddychanie morskim powietrzem.

Wykwaterowanie w dniu 8 i transfer na lot powrotny.

Cena od 4 530 USD za osobę przy rezerwacji na 2 osoby na program w terminie od 11.01.2024 do 30.04.2024*

*przy rezerwacji minimum 54 dni przed rozpoczęciem podróży

W cenę wliczono:

- 3 noce w Chena Huts z wyżywieniem all inclusive

- 4 noce 2 Anantara Tangalle ze śniadaniami

- 4 wycieczki safari w Chena Huts

- transfery według programu z anglojęzycznym przewodnikiem/kierowcą

Czas zanurzyć się w tej niezwykłej podróży, gdzie przyroda Sri Lanki stanie się Państwa własnym rajem!

Szukasz innej opcji?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

Zapytaj o indywidualną ofertę