Wspaniałe hotele sieci Meliá!

Meliá Hotels International, S.A. to hiszpańska sieć hotelowa założona przez Gabriela Escarrera Juliá w 1956 roku. Firma jest jedną z największych sieci hotelowych w Hiszpanii i 17 największą na świecie! W Hiszpanii firma jest liderem na rynku hoteli wypoczynkowych i miejskich. Obecnie sieć obsługuje ponad 380 hoteli na 4 kontynentach pod markami Meliá, Gran Meliá, ME by Meliá, Paradisus, Innside by Meliá, TRYP by Wyndham, Sol Hotels i Club Meliá.

Meliá Hotels International charakteryzuje się nadzwyczajną gościnnością, co czyni ją wyjątkową wśród 20 największych międzynarodowych grup hotelowych. Pragniemy przedstawić trzy wybrane hotele tej sieci w różnych miejscach na świecie. Są one doskonałym wyborem na pobyt w sezonie 2021/2022!

  1. Hotel ME Dubai by Meliá

Jest to otwarty w 2020 roku hotel położony na obrzeżach Downtown Dubai w Business Bay, w najbardziej prestiżowej części miasta. Śmiały kształt elewacji kontynuowany jest również w środku, fani architektury zauważą charakterystyczny styl światowej sławy Zaha Hadid Architects. Płynne, zaokrąglone kształty zdobią wnętrze i przenoszą do futurystycznego świata od momentu wejścia i spojrzenia na spektakularne Atrium. Z hotelu rozpościerają się widoki na najwyższą wieżę świata, Burj Khalifa. Łącznie w hotelu znajduje się 93 pokoi i apartamentów.

Hotel ME Dubai by Meliá

  1. Paradisus Playa del Carmen, Meksyk

Luksusowy hotel Paradisus ulokowany jest w przepięknej prywatnej zatoce, wśród bujnej, tropikalnej przyrody. Oferuje doskonałe udogodnienia i niekończące się zajęcia i rozrywki dla gości w każdym wieku. Hotel znajduje się w pobliżu prawdziwych skarbów archeologicznych, jak Tulum, Chichén Itzá i Cobá.

Paradisus Playa del Carmen
  1. Gran Meliá Palacio de Isora, Teneryfa

Hotel Gran Meliá Palacio de Isora to miejsce gdzie naturalne piękno Teneryfy spotyka się z luksusem. Usytuowany pomiędzy bezkresem Oceanu Atlantyckiego u stóp, a majestatycznym wulkanem Teide w tle, hotel oferuje swoim gościom wyjątkowe magiczne chwile w zachwycającej scenerii i z doskonałą obsługą. Dla gości poszukujących większego luksusu hotel przygotował ofertę RedLevel przeznaczoną tylko dla osób dorosłych oraz RedLevel for Families dla rodzin.

Gran Meliá Palacio de Isora
Wybierz kierunek podróży