Wspaniałe hotele sieci Meliá!

Wspaniałe hotele sieci Meliá!

Meliá Hotels International, S.A. to hiszpańska sieć hotelowa założona przez Gabriela Escarrera Juliá w 1956 roku. Firma jest jedną z największych sieci hotelowych w Hiszpanii i 17 największą na świecie! W Hiszpanii firma jest liderem na rynku hoteli wypoczynkowych i miejskich. Obecnie sieć obsługuje ponad 380 hoteli na 4 kontynentach pod markami Meliá, Gran Meliá, ME by Meliá, Paradisus, Innside by Meliá, TRYP by Wyndham, Sol Hotels i Club Meliá.

Meliá Hotels International charakteryzuje się nadzwyczajną gościnnością, co czyni ją wyjątkową wśród 20 największych międzynarodowych grup hotelowych. Pragniemy przedstawić trzy wybrane hotele tej sieci w różnych miejscach na świecie. Są one doskonałym wyborem na pobyt w sezonie 2021/2022!

  1. Hotel ME Dubai by Meliá

Jest to otwarty w 2020 roku hotel położony na obrzeżach Downtown Dubai w Business Bay, w najbardziej prestiżowej części miasta. Śmiały kształt elewacji kontynuowany jest również w środku, fani architektury zauważą charakterystyczny styl światowej sławy Zaha Hadid Architects. Płynne, zaokrąglone kształty zdobią wnętrze i przenoszą do futurystycznego świata od momentu wejścia i spojrzenia na spektakularne Atrium. Z hotelu rozpościerają się widoki na najwyższą wieżę świata, Burj Khalifa. Łącznie w hotelu znajduje się 93 pokoi i apartamentów.

Hotel ME Dubai by Meliá

  1. Paradisus Playa del Carmen, Meksyk

Luksusowy hotel Paradisus ulokowany jest w przepięknej prywatnej zatoce, wśród bujnej, tropikalnej przyrody. Oferuje doskonałe udogodnienia i niekończące się zajęcia i rozrywki dla gości w każdym wieku. Hotel znajduje się w pobliżu prawdziwych skarbów archeologicznych, jak Tulum, Chichén Itzá i Cobá.

Paradisus Playa del Carmen
  1. Gran Meliá Palacio de Isora, Teneryfa

Hotel Gran Meliá Palacio de Isora to miejsce gdzie naturalne piękno Teneryfy spotyka się z luksusem. Usytuowany pomiędzy bezkresem Oceanu Atlantyckiego u stóp, a majestatycznym wulkanem Teide w tle, hotel oferuje swoim gościom wyjątkowe magiczne chwile w zachwycającej scenerii i z doskonałą obsługą. Dla gości poszukujących większego luksusu hotel przygotował ofertę RedLevel przeznaczoną tylko dla osób dorosłych oraz RedLevel for Families dla rodzin.

Gran Meliá Palacio de Isora
Wybierz kierunek podróży

Dane firmy

Deluxe Travel Club Sp. z o.o.
Mennica Residence
ul. Waliców 11 lok. 171
00-855 Warszawa

Ekskluzywne I luksusowe hotele
Ekskluzywne I luksusowe wakacje
Ekskluzywne I luksusowe wakacje
Ekskluzywne I luksusowe wakacje
Polityka prywatności

Napisz do nas

Dziękujemy za Twoją wiadomość. Postaramy się szybko udzielić odpowiedź.
Jeśli Twoje pytanie jest pilne prosimy o kontakt telefoniczny.

Niestety nie udało się wysłać tej wiadomości z nieznanego powodu.
Prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapytaj o cenę

Ulubione

Szybki kontakt

Design & Implementation: WebStars.pro