Wakacje z pupilem - hotele Pet Friendly!

Hotele Pet Friendly

Marzą Państwo o wyjeździe ze swoim pupilem? Mamy w naszym portfolio luksusowe hotele, które oferują możliwość zakwaterowania ze zwierzętami! Rozpieszczą nie tylko nas, ale też nasze ulubione czworonogi - od wygodnych posłań, po pyszne smakołyki czy zabawki. Nie musimy już się rozstawać z naszym ulubionym towarzyszem na wakacje.

Belmond Reid’s Palace, Madeira
  1. Belmond Reid’s Palace, Madeira, Portugalia

Od otwarcia w 1891 roku Reid's Palace na portugalskiej wyspie Madera przyjmował wielu znamienitych gości, w tym George'a Bernarda Shawa i Winstona Churchilla. Puppy Palace to miejsce zaprojektowane jako bezpieczna przystań dla zwierząt, w którym każdy szczegół został starannie przemyślany - w tym luksusowa usługa mycia i suszenia, uspokajająca pielęgnacja całego ciała dla zwierząt, fizjoterapia, aby uspokoić zarówno ciało, jak i umysł, a nawet sesje szkolenia osobistego. Menu dla psów obejmuje gulasz wołowy, klopsiki, roladki z łososia lub gotowany ryż z warzywami.

Le Bristol Paris, Francja
  1. Le Bristol Paris, Francja

Le Bristol Paris jest wyjątkowy pod względem możliwości przyjęcia czworonożnych członków rodziny. Ten pałacowy hotel ma słabość do futrzanych przyjaciół, ponieważ przez ostatnie 11 lat był domem dla jednego bardzo cenionego stałego mieszkańca: kocura Birmana o imieniu Fa-Raon. Canine Concierge upewni się, że przydzielono Państwu pokój przyjazny zwierzętom, więc nie będzie żadnych niemiłych niespodzianek. To miejsce łączy wyjątkowy komfort z gościnnością. Zarówno psy, jak i koty są mile widziane w hotelu, gdzie udogodnienia obejmują ręcznie wykonane łóżko i pasującą do niego haftowaną matę, dzięki czemu nasz najlepszy przyjaciel, czy to kot, czy pies, będzie cieszył się niezapomnianym pobytem. Wszystko jest dostosowane do imienia pupila, w tym ciasteczka z monogramem, na których widnieje herb hotelu. Grillowany stek i pieczone młode warzywa są oferowane w menu w pokoju, do których podawany jest schłodzony Evian w srebrnej misce. 

  1. One Aldwych Londyn

Ten luksusowy hotel w Londynie zaoferować może naszym pupilom własne legowisko, elegancką miskę i psie przysmaki z Bow Wow London (najbardziej szykowny sklep dla psów i salon groomerski w Londynie) Gdy wyjdą Państwo z drzwi wejściowych, przywitają Państwa liczne, piesze uliczki Covent Garden, a spacery nad Tamizą i zielona trawa Lincoln's Inn Fields to idealne miejsce do zwiedzania dla czworonogów.

One Aldwych Londyn
Beau-Rivage Palace, Szwajcaria
  1. Beau-Rivage Palace, Szwajcaria

W Beau-Rivage każdy jest mile widziany, także nasi czworonożni przyjaciele. Od ciepłego powitania, po spersonalizowane smakołyki i zajęcia przyjazne psom, hotelowy Concierge pomoże Państwu zaplanować idealny wyjazd. W Beau-Rivage futrzani przyjaciele traktowani są po królewsku!

Rome Cavalieri, A Waldorf Astoria Hotel, Rzym

  1. Rome Cavalieri, A Waldorf Astoria Hotel, Rzym

W hotelu Rome Cavalieri zwierzęta domowe mogą zaczerpnąć trochę kultury w Wiecznym Mieście. Hotel oferuje specjalne menu dla zwierząt z różnymi zdrowymi opcjami. Goście mogą również kupić spersonalizowany kaszmirowy sweter z imieniem swojego pupila wydrukowanym dżetami i zafundować mu dzień w pobliskim spa dla zwierząt. Usługi obejmują pakiet powitalny pełen smakołyków oraz luksusowe legowisko dla psa. Hotel oferuje również menu dla psów w pokoju. W razie potrzeby właściciele mogą poprosić o smycze i apteczki dla swoich pupili. Dostępne są również usługi pielęgnacyjne, siedzenie i spacery.

Wybierz kierunek podróży