Nowy luksusowy hotel na Koh Lipe w Tajlandii!

Nowy luksusowy hotel na Koh Lipe w Tajlandii!

Nowe otwarcie

Koh Lipe nazywana jest tajskim rajem i kwintesencją Tajlandii. Jest to najbardziej wysunięta na południe wyspa Tajlandii, do której w łatwy i szybki sposób można dostać się łodzią zarówno od strony Tajlandii, jak i malezyjskiej wyspy Langkawi. Na lazurowej wodzie unoszą się kolorowe longboaty, a już na plaży w powietrzu czuć zapach curry, mango i kokosa. To świetne miejsce na urlop w Tajlandii. Koh Lipe to mała wyspa leżąca w archipelagu Adang-Rawi na południowym zachodzie Tajlandii na Morzu Andamańskim. Ma zaledwie 3,5 km długości i 2,5 km szerokości. Na wyspie nie ma ruchu samochodowego! Jedynym środkiem transportu są własne nogi, tuktuki i skutery. Jeżeli szukają Państwo prawdziwego raju – zapraszamy na Koh Lipe.

Irene Luxury Beach Resort to idealne miejsce aby wchłonąć piękno stylu życia Chao Lay, którego istotą jest spokój oraz relaks. Położony na północno-zachodnim wybrzeżu Koh Lipe. Naturalny spokój wysp i styl życia przenika przez cały hotel, od miękkich plaż z białym piaskiem, przez błyszczące fale Morza Andamańskiego, po spokojne błękitne niebo i turkusowe wody. Wszystko to łączy się idealnie w kierunku odmładzania umysłu i ciała. Hotel otworzył swoje drzwi 15 grudnia 2022!

Hotel dysponuje 16 willami z basenami (Sand, Sun, Tree). Każda willa podkreśla cechy lokalizacji poprzez kolory i zastosowane materiały. Wille w Koh Lipe są idealnie intymne i zaciszne, otoczone bujnymi tropikalnymi ogrodami, które zapewniają relaksującą prywatną przestrzeń, aby cieszyć się wyjątkowym czasem i głębokim relaksem.  Położone wzdłuż plaży wille w Irene Luxury Beach Resort łączą wyspiarskie życie z nowoczesnymi udogodnieniami. Zacierają granicę między wnętrzem a tropikalną roślinnością na zewnątrz. Wille oferują widoki na ocean, basen typu infinity, taras słoneczny oraz przestronne łazienki.

Wybierz kierunek podróży

Dane firmy

Deluxe Travel Club Sp. z o.o.
Mennica Residence
ul. Waliców 11 lok. 171
00-855 Warszawa

Ekskluzywne I luksusowe hotele
Ekskluzywne I luksusowe wakacje
Ekskluzywne I luksusowe wakacje
Ekskluzywne I luksusowe wakacje
Polityka prywatności

Napisz do nas

Dziękujemy za Twoją wiadomość. Postaramy się szybko udzielić odpowiedź.
Jeśli Twoje pytanie jest pilne prosimy o kontakt telefoniczny.

Niestety nie udało się wysłać tej wiadomości z nieznanego powodu.
Prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapytaj o cenę

Ulubione

Szybki kontakt

Design & Implementation: WebStars.pro