Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Eremo della Giubiliana

Hotel Eremo della Giubiliana
Hotel Eremo della Giubiliana - zdjęcie 1
Hotel Eremo della Giubiliana - zdjęcie 2
Hotel Eremo della Giubiliana - zdjęcie 3
Hotel Eremo della Giubiliana - zdjęcie 4
Hotel Eremo della Giubiliana - zdjęcie 5
Hotel Eremo della Giubiliana - zdjęcie 6
Hotel Eremo della Giubiliana - zdjęcie 7
Hotel Eremo della Giubiliana - zdjęcie 8
Hotel Eremo della Giubiliana - zdjęcie 9
Hotel Eremo della Giubiliana - zdjęcie 10
Hotel Eremo della Giubiliana - zdjęcie 11
Hotel Eremo della Giubiliana - zdjęcie 12
Hotel Eremo della Giubiliana - zdjęcie 13
Hotel Eremo della Giubiliana - zdjęcie 14
Hotel Eremo della Giubiliana - zdjęcie 15
Hotel Eremo della Giubiliana - zdjęcie 16

Eremo della Giubiliana to uroczy hotelik położony w historycznej rezydencji we wschodniej Sycylii. Ulokowany jest kilka kilometrów na południe od miasteczka Ragusa, w sercu doliny Val di Noto. Grube kamienne ściany XII-wiecznej posiadłości i jej biała wysoka wieża malowniczo wpasowują się w okoliczny krajobraz. Choć hotel stoi w głębi lądu, opadający w stronę wybrzeża płaskowyż pozwala podziwiać widoki na wybrzeże, a w pogodne dni dostrzec nawet Maltę czy brzeg Afryki.

Strategicznie położny, hotel jest idealnym punktem wypadowym do wycieczek krajoznawczych po całej wyspie, ale i sam hotel zapewni satysfakcjonujący wypoczynek gościom poszukującym relaksu w pięknej okolicy.

 

Lokalizacja: 100 km od międzynarodowego lotniska w Katanii

Hotelowe pokoje znajdują się w odrestaurowanej centralnej części Eremo. Oryginalnie były to cele mieszkających w rezydencji mnichów, obecnie wyposażone są we wszelkie nowoczesne udogodnienia, jak klimatyzację i prywatną łazienkę, a także antyczne sycylijskie meble i oryginalne sprzety, które odróżniają apartamenty w Eremo od zwykłych pokoi hotelowych.

Goście mają do wyboru zakwaterowanie w  przestronnych dwuosobowych pokojach typu classic, superior lub deluxe, suitach i niezależnych kamiennych domkach.

Restauracja Don Eusebio znajduje się w starym refektarzu, z którego roztacza się spektakularny widok na park, z Morzem Śródziemnym w tle. Wyjątkową atmosferę sali uzupełniają obrazy XVI-wiecznych sycylijskich artystów, antyki i refektarz. W łagodne letnie wieczory restauracja serwuje dania w zabytkowym ogrodzie Hortus Conclusus. Kolacje w Don Eusebio pozwalają przeżyć prawdziwą podróż w czasie, zarówno wizualną jak i smakową - dla tych gości, którzy zdecydują się spróbować dań, którymi delektowała się miejscowa szlachta w minionych wiekach.

Wycieczki krajoznawcze – szczególnie w regionie południowo-wschodniej Sycylii. Hotel organizuje wypady piesze, konne, rowerowe, samochodem, pociągiem, żaglówką i awionetką. W regionie do odkrycia jest mnóstwo fascynujących obiektów, dla zainteresowanych archeologią, historią, architekturą czy piękną przyrodą.

Hotel organizuje również lekcje gotowania pod okiem szefa kuchni, dając możliwość poznania sekretów tradycyjnej kuchni śródziemnomorskiej.

Do dyspozycji gości jest także strefa wellness ‘Asphodelus’Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia