Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Zambia

Hotel Chiawa Camp

Chiawa Camp

Chiawa Camp usytowany jest w samym sercu Parku Narodowego Dolnej Zambezi tuż nad brzegiem rzeki Zambezi. Za obozem można zobaczyć ogromne zambijskie skarpy, a po drugiej stronie rzeki znajduje się Park Narodowy Mana Pools. Trudno sobie wyobrazić lepszą lokalizację dla obozu safari. Rzeka Zambezi osiąga w niektórych miejscach szerokość 2km, przyciągając do swoich brzegów niezliczoną ilość dzikich zwierząt. Obóz został otwarty w...

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Chongwe River Camp

Chongwe River Camp

Chongwe River Camp znajduje się na zbiegu rzek Chongwe i Zambezi, naprzeciwko Parku Narodowego Mana Pools. Rzeka Chongwe, przy której leży obóz, jest granicą wspaniałego Parku Narodowego Dolnej Zambezi. Chongwe River Camp uważany jest za jeden z najpiękniejszych obozów w całej Afryce, piękne domki usytuowane są w cieniu drzew, chroniących gości przed afrykańskim słońcem.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Lechwe Plains Tented Camp

Lechwe Plains Tented Camp

Park Narodowy Lochinvar w przeszłości funkcjonował, jako prywatne ranczo, które do złudzenia przypominało to z „Pożegnania z Afryką”. Dziś jest to miejsce znane z tego, że jest domem dla niezwykle rzadko spotykanych pięknych antylop kob liczi oraz ponad 400 gatunków różnych ptaków. Lechwe Plains Tented Camp powstał w połowie drogi pomiędzy Livingstone i Lusaką, przy rzece Kafue. Kameralny obóz jest połączeniem luksusu ze...

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Mfuwe Lodge

Mfuwe Lodge

Mfuwe Lodge usytuowany jest w Parku Narodowym Południowej Luangwa w Zambii. Park ten znany jest z koncentracji lwów, żyraf, antylop, bawołów i wielu innych na jego terenach. W samym obozie regularnie można spotkać słonie, które przechodzą tędy, by skosztować mango z pobliskich drzew. Mfuwe Lodge uhonorowany został zaszczytnym tytułem najlepszego lodge’a w Zambii w 2009 roku. Wokół lodge’a istnieją źródła wody, co gwarantuj...

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Nsefu Camp

Nsefu Camp

Nsefu Camp usytuowany jest na piaszczystym brzegu rzeki Luangwa w Parku Narodowym Południowej Lunagwa w Zambii. Okolice rzeki tętnią życiem. Szczególnie często można w tych okolicach spotkać duże stada bawołów, co przyciąga przeróżne drapieżniki. Obóz ten został założony w latach pięćdziesiątych XX wieku przez legendarnego konserwatora przyrody Normana Carra i był pierwszym obozem safari w Zambii. Nsefu Camp szczyci się ś...

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Sussi Lodge and Chuma House

Sussi Lodge and Chuma House

Sussi Lodge and Chuma House usytuowane są nad brzegiem pięknej rzeki Zambezi w bogatym w różnorodną faunę i florę Parku Narodowym Wodospadów Wiktorii. Największą atrakcją w okolicy są bez wątpienia Wodospady Wiktorii, które znajdują się zaledwie parę minut jazdy od lodge’a.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Tongabezi Lodge

Tongabezi Lodge

Tongabezi Lodge usytuowany jest wprost przy rzece Zambezi niedaleko Wodospadów Wiktorii w Zambii. Nacisk kładzie się tu na ekskluzywność oraz ciepło i gościnność, które cechują prawdziwych Afrykanów. Tongabezi jest idealnym miejscem na romantyczne wakacje we dwoje.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Kapinga Camp

Kapinga Camp

Kapinga Camp usytuowany jest w północno-zachodniej części Parku Narodowego Kafue, na rozległych równinach Busanga w Zambii. Jest to jeden z największych parków narodowych w Afryce, znany z różnorodności fauny i flory. Obóz ten stworzony został z lokalnych materiałów. Wnętrza są jasne i przytulne. Okolica jest domem dla wielu antylop. Żyją tu też duże stada bawołów, gnu i zebr, dzięki czemu często da się spotkać na tych terenach wygłodniałe drapieżniki. Jest to wspaniałe miejsce na safari, idealny dla małych grup, ponieważ obóz jest bardzo kameralny, pomieści jedynie 8 osób.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Shumba Tented Camp

Shumba Tented Camp

Shumba Tented Camp usytuowany jest w przepięknej okolicy w Parku Narodowym Kafue w Zambii, który jest jednym z największych parków w całej Afryce. Obóz otoczony jest przez równiny Busanga, a okolica tętni życiem. Da się tu spotkać takie zwierzęta jak kob liczi, puku czy gnu, dzięki czemu miejsce to obfituje również w drapieżniki takie jak likaon czy lew. Park Narodowy Kafue jest rajem dla miłośników ptaków, zamieszkuje go prawie 500 różnych gatunków, w tym gatunki endemiczne, których nie da się spotkać nigdzie indziej.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Royal Zambezi Lodge

Royal Zambezi Lodge

Royal Zambezi Lodge usytuowany jest nad brzegiem rzeki Zambezi na granicy Parku Narodowego Dolnej Zambezi w Zambii. Naprzeciwko widać Park Narodowy Mana Pools, który jest na terenie Zimbabwe. Pobyt w Royal Zambezi jest idealnym miejscem na rodzinne wakacje, świetnie sprawdza się również, jako romantyczne miejsce na wakacje we dwoje. Lodge oferuje maksimum komfortu i luksusu i bezkonkurencyjne safari.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Chichele Presidential Lodge

Chichele Presidential Lodge

Chichele Presidential Lodge usytuowany jest w Parku Narodowym Południowej Luangwy w Zambii. Park ten charakteryzują wiekowe lasy, bujna sawanna oraz rzeka Luangwa, wokół której tętni życiem. Chichele Presidential Lodge oferuje doskonałą lokalizację i znany jest, jako jeden z najlepszych obozów w Zambii. Lodge świetnie komponuje się z otoczeniem, widoki zapierają dech w piersi, a poziom luksusu usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających klientów.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Kulefu Camp

Kulefu Camp

Kulefu Camp usytuowany jest we wschodniej części Parku Narodowym Dolnej Zambezi, tuż nad brzegiem rzeki Zambezi, w Zambii. Obóz został niedawno zmodernizowany. W jadalni poustawiano eleganckie, ale proste meble na pięknej drewnianej podłodze.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel The Royal Livingstone

The Royal Livingstone

The Royal Livingstone jest 5-gwiazdkowym luksusowym hotelem usytuowanym po zambijskiej stronie Wodospadów Wiktorii. Jest to miejsce dla wymagających podróżnych, którzy szukają w dzikiej Afryce wysokich standardów, luksusu i wyrafinowania.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Stanley Safari Lodge

Stanley Safari Lodge

Stanley Safari Lodge wybudowany został na wzgórzu na granicy Parku Narodowego Wodospadów Wiktorii w Zambii. Jest to doskonała baza wypadowa do odkrywania uroków okolicy. Wodospady znajdują się zaledwie 3 km od obozu, a wśród atrakcji rejsy po rzece, skoki na bungee, jazda na słoniu czy ekscytujące safari. Stanley Lodge jest idealnym miejscem na romantyczne wypady, atmosfera jest spokojna i kameralna, a wnętrza piękne i starannie urządzone.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
1

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia