Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Toskania

Hotel Belmond Villa San Michele, Florencja

Belmond Villa San Michele, Florencja

Villa San Michele należy do najbardziej romantycznych miejsc na świecie
Ten dawny klasztor położony jest na szczycie wzgórz, otoczonych malowniczo przez drzewa i tarasy ogrodów z widokami na przepiękną Florencję. Willa pochodzi z XV wieku, projekt fasady przypisywany jest samemu Michałowi Aniołowi. Każdy z odwiedzających jest gościem uprzywilejowanym, który ma wspaniałą możliwość spędzać czas w najpiękniejszych włos...

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Bagni di Pisa Natural Spa Resort/ Toskania

Bagni di Pisa Natural Spa Resort/ Toskania

Hotel znajduje się we włoskim miasteczku San Giuliano Terme, jedyne 8 km od Pizy. Utrzymany w eleganckim, włoskim stylu. To niezwykle luksusowe miejsce z imponującym kompleksem Spa, gdzie łagodny klimat pozwala cieszyć się gorącym toskańskim słońcem od marca do października.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Cala del Porto, Punta Ala, Toskania

Cala del Porto, Punta Ala, Toskania

Cala Del Porto leży w zachodniej części malowniczej Toskanii. Z tarasów hotelu roztacza się widok na zachwycającą zatokę Punta Ala, nizinę Maremma, pobliskie wzgórza oraz na Elbę. Hotel ma dostęp do własnej, prywatnej piaszczystej plaży i zachwyca różnorodnością otaczającego go krajobrazu.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Fonteverde Natural Spa Resort

Fonteverde Natural Spa Resort

Fonteverde Natural Spa Resort zlokalizowany jest w pięknej scenerii wzgórz Sieny, pośród gajów oliwnych i winnic. Ta ekskluzywna rezydencja została zbudowana w XVII wieku, zasłynęła ona dzięki bijącym tam gorącym źródłom, które mają szereg właściwości medycznych.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Grotta Giusti, Toskania

Grotta Giusti, Toskania

Grotta Giusti Natural Spa Resort znajduje w sercu zielonej Toskanii, zaledwie kilka kilometrów od Florencji, Pizy i Lucca. Położony jest w prywatnym Parku w przepięknej XIX wiecznej willi. Jego ekskluzywne wnętrza urządzone są pięknymi meblami, wyszukanymi antykami a ściany zdobią cenne obrazy.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Terme di Saturnia Spa & Golf Resort, Toskania

Terme di Saturnia Spa & Golf Resort, Toskania

Hotel położony w sercu pięknej Toskanii, w krainie Maremma, jego architektura opiera się na filozofii stałego dążenia do harmonii z naturą. Przed hotelem znajduje się gorące źródło, które bije z naturalnego krateru od 3000 lat. Dziś jego wody o stałej temperaturze 37°C zasilają wspaniały park terma

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Villa La Massa, Toskania

Villa La Massa, Toskania

Ta przepiękna rezydencja położona jest w samym sercu Toskanii, gdzie otaczająca natura wspaniale współgra z wyrafinowaną elegancją. Już chwilę po przybyciu do Villa La Massa można poczuć błogi relaks. Ta XVI wieczna posiadłość położona jest na brzegu rzeki Arno wśród gajów oliwnych i drzew cytrynowy

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Villa Mangiacane / Toskania

Villa Mangiacane / Toskania

Villa Mangiacane położona jest pośród słynącego z winnic malowniczego regionu Chianti. Gaje oliwne i lasy otaczające hotel tworzą wyjątkową atmosferę na doskonałe włoskie wakacje. Hotel powstał w XV wiecznej willi należącej niegdyś do rodziny Machiavelli. Willa zaprojektowana została przez Michał

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Hotel Le Fontanelle

Hotel Le Fontanelle

Le Fontanelle jest pięknie położonym butikowym hotelem, w odległości 18km od Sieny. Z hotelu roztaczają się panoramiczne widoki na region Chianti. Główny budynek hotelu Le Fontanelle został wzniesiony w XIII wieku jako część wiejskiej posiadłości.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Rosewood Castiglion Del Bosco, Toskania

Rosewood Castiglion Del Bosco, Toskania

Rosewood Castiglion Del Bosco to luksusowy hotel położony wśród zielonych wzgórz Toskanii. Znajduje się w w jednej z najstarszych i najlepiej zachowanych posiadłości, pełnej średniowiecznych i wczesnorenesansowych dzieł sztuki. Na posiadłość składa się historyczny dworek, stara winiarnia, stajnie, kościół, które zostały odnowione i nadano im nowe funkcje. Dzisiaj mamy tutaj dwie restauracje, szkołę gotowania, organiczny ogród, 23 apartamenty, centrum spa, basen infinity i centrum fitness.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
1

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia