Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Rajskie Seszele

Seszele to zaiste raj odzyskany. Wspaniały klimat, czysty ocean, niezwykle bujna roślinność, zapierające dech w piersiach widoki. Czeka nas 8 dni w jednym z najpiękniejszych miejsc na Ziemi.
 

 

Bujność zieleni oszałamia.

 

Zachody słońca... czegoś takiego nie ma nigdzie indziej. Wilgotny klimat tworzy niespotykane kształty chmur, a zachodzące słońce maluje je w tysiącach odcieni czerwieni, pomarańczy i różu. To po prostu trzeba zobaczyć na własne oczy, żadne zdjęcie, choćby najdoskonalsze, nie oddaje nawet w połowie tego piękna.

 

Seszele to także raj dla miłośników zwierząt. Świergot rajskich ptaków towarzyszy nam podczas całego pobytu, ciekawskie gekony chętnie nam się przyglądają. Mieliśmy wielkie szczęście i dane nam było zobaczyć jak samica żółwia morskiego składa jaja na plaży. National Geographic, tylko na żywo.

 

Prywatny basen z takim widokiem... Można z niego nigdy nie wychodzić.

 

Pomiędzy wyspami poruszamy się łodzią motorową.

 

Dla miłośników dobrej kuchni - wspaniałe miejsce. Lokalna kuchnia to przede wszystkim świeże owoce morza i owoce. Widzimy tutaj liczne wpływy wielu kultur.

 

Najpiękniejsze plaże świata są właśnie tutaj.

 

Wśród zieleni :)

 

Wyspę La Digue warto odkrywać na rowerze. Samodzielne zwiedzanie, zgubienie się wśród licznych, pięknych zakątków wyspy jest wielką atrakcją.

 

Występuje tutaj niezwykłe zjawisko, tzw. gigantyzm wyspowy, zarówno wśród zwierząt jak i roślin. Znajdziemy tutaj olbrzymie palmy, których liśćmi można przykryć cały samochód. Najciekawszym okazem jest największy orzech na świecie, a mianowicie nasiono lodoicji seszelskiej, zwanej też coco-de-mer. Oprócz samego rozmiaru, posiada niezwykły kształt. Owoc żeński do złudzenia przypomina kobiece biodra, męski zaś potężnego fallusa.

 

Bezpośredni kontakt z niezwykłą naturą to jedna z największych atrakcji archipelagu.

W tym miejscu dokarmiamy żółwie olbrzymie. Potrafią osiągnąć wiek 100 lat. A czasem i przekroczyć. Najstarszy z nich miał 176 lat!

 

Hotele dbają o to, aby wieczory były równie przyjemne co dnie.

 

Natura zachwyca, pomimo wysokich temperatur, warto spróbować swoich sił w trekkingu. Widoki ze szczytów gór są jedyne w swoim rodzaju.

 

Nocą bajeczny świat znika w głębokiej ciemności, ale niebo rozświetla się tysiącem skrzących się gwiazd.

 

Hotel Constance Lemuria - w pięknych okolicznościach przyrody i z tropikalnym drinkiem dokonujemy formalności związanych z zameldowaniem. Jeden z kilkunastu hoteli, które zobaczymy. Wspaniały początek wspaniałego pobytu.

 

Four Seasons Seychelles. Cudowny hotel w niewiarygodnie pięknej zatoczce.

 

Prywatna willa w hotelu MAIA Luxury Resort. Wyobraźcie sobie śniadanie na tarasie w takim miejscu. Bajka.

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia