Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Pozostałe regiony rpa

Hotel Bayethe Lodge, Rezerwat Shamwar, Prowincja Przylądkowa Wschodnia

Bayethe Lodge, Rezerwat Shamwar, Prowincja Przylądkowa Wschodnia

Bayethe to przepiękny, otoczony kamiennym murem obóz, ukryty w słynnym rezerwacie Shamwari w RPA. Jako tereny wolne od malarii, na których można zobaczyć słynną Wielką Piątkę, rezerwat ten jest jednym z najchętniej odwiedzanych przez miłośników safari.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Marataba Safari Company, Park Narodowy Marakele, Prowincja Limpopo

Marataba Safari Company, Park Narodowy Marakele, Prowincja Limpopo

Na starożytnym szlaku handlowym w Republice Południowej Afryki, u podnóża gór Waterberg, gdzie zarysowują się ruiny Wielkiego Zimbabwe i płynie rzeka Limpopo, powstał luksusowy lodge Marataba. Odzwierciedla on starożytną mądrość i kulturę Afryki.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Thanda Private Game Reserve

Thanda Private Game Reserve

Thanda w języku Zulu oznacza „miłość” i jest symbolem magicznej połączenia kultury Zulu, dzikiej przyrody, romantycznej atmosfery oraz luksusu. Prywatny rezerwat Thanda usytuowany jest w dystrykcie Zululand w pobliżu Oceanu Indyjskiego. Niepowtarzalny klimat, wspaniały busz i ogromne bogactwo.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Eagles Crag Lodge, Shamwari

Eagles Crag Lodge, Shamwari

Rezerwat Shamwari znajduje się w prowincji Przylądkowej Wschodniej w RPA, w strefie wolnej od malarii i jest domem dla słynnej Wielkiej Piątki. Rezerwat ten otrzymał wiele międzynarodowych nagród, w tym najbardziej prestiżową World’s Leading Conservation Company and Game Reserve przez kilka lat z rzędu.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Sarili Lodge, Shamwari Game Reserve

Sarili Lodge, Shamwari Game Reserve

Położony w południowej części rezerwatu Shamwari w RPA, lodge Sarili oferuje oszałamiające widoki na rzekę Bushmans. Lodge ten jest idealnym wyborem dla rodzin, łącząc w sobie kolonialny luksus z typowym klimatem safari.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Great Fish River Lodge, Kwandwe

Great Fish River Lodge, Kwandwe

Rezerwat Kwandwe usytuowany jest w samym sercu dzikiej, afrykańskiej puszczy w prowincji Przylądkowej Wschodniej w RPA. Znany jest ze wspaniałych krajobrazów, wyjątkowej obfitości fauny i flory oraz luksusowych obozów. Lodge Great Fish River zbudowany został wzdłuż brzegu rzeki Great Fish, oferując niezapomniane widoki.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Ecca Lodge, Kwandwe

Ecca Lodge, Kwandwe

Rezerwat Kwandwe usytuowany jest w samym sercu dzikiej, afrykańskiej puszczy w prowincji Przylądkowej Wschodniej w RPA. Znany jest ze wspaniałych krajobrazów, wyjątkowej obfitości fauny i flory oraz luksusowych obozów. Lodge Ecca jest idealnym miejscem na rodzinne safari, przygotowano tu wiele atrakcji dla dzieci, aby nie nudziły się, kiedy rodzice będą wyruszać na ekscytujące wyprawy w głąb buszu.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Kwande Uplands Homestead

Kwande Uplands Homestead

Rezerwat Kwandwe usytuowany jest w samym sercu dzikiej, afrykańskiej puszczy w prowincji Przylądkowej Wschodniej w RPA. Znany jest ze wspaniałych krajobrazów, wyjątkowej obfitości fauny i flory oraz luksusowych obozów. Uplands Homestead jest idealnym połączeniem dystyngowania z dziką Afryką. Położony jest w dolinie, z dala od zgiełku i hałasów dnia codziennego.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Kwande Melton Manor

Kwande Melton Manor

Rezerwat Kwandwe usytuowany jest w samym sercu dzikiej, afrykańskiej puszczy w prowincji Przylądkowej Wschodniej w RPA. Znany jest ze wspaniałych krajobrazów, wyjątkowej obfitości fauny i flory oraz luksusowych obozów. Przeznaczona jest dla ośmiu gości, rezerwuje się ją na wyłączność, dlatego jest świetnym miejscem dla rodzin lub grup przyjaciół, którzy chcą spędzić urlop w Afryce.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Oceana Beach & Wildlife Reserve

Oceana Beach & Wildlife Reserve

Luksusowy butikowy lodge Oceana Beach & Wildlife Reserve wybudowany został w malowniczej okolicy słynnego miasteczka Port Alfred, w RPA. To tu dzika Afryka spotyka atrakcje typowe dla nadmorskich kurortów. Goście będą mieli wyjątkową okazję, aby jednego dnia wyruszyć na ekscytujące safari, drugiego poleżeć na plaży, wsłuchując się w szum fal. Miejsce to oferuje panoramiczne widoki na prywatną plażę oraz turkusowe wody Oceanu Indyjskiego.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Babylonstoren

Babylonstoren

Babylonstoren to jedna z najstarszych farm holenderskich, położona w dolinie Franschhoek, która słynie z winnic. Farma posiada różnorodny ogród owocowo-warzywny i ziołowy, wyjątkowe zakwaterowanie, wykwintne jedzenie i wyśmienite wino. Lokalizacja: RPA, Simondium, 50km od Kapsztadu

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
1

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia