Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

PODRÓŻE SZYTE NA MIARĘ

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi zrealizowanymi wyprawami. Podróże te były opracowane na indywidulane życzenie klienta. Każda z takich wypraw miała na celu spełnienie marzeń o wyjątkowej "podróży życia". To kwitesencja tego, czym zajmujemy się codziennie: łączenie piękna niezwykłych miejsc z luksusem.

 

Granice w podróży marzeń? Tylko Twoje potrzeby i Twoja wyobraźnia.

 
Wyobraź sobie podróż marzeń. Wyobraź sobie, że nie masz żadnych ograniczeń. O czym myślisz? Z jednej strony o fascynujących destynacjach, najdalszych, dzikich, egzotycznych miejscach na Ziemi do których nie wyjeżdża się co roku. A może o ekskluzywnych, modnych, nowoczesnych miastach tętniących życiem? Jednocześnie myślisz o luksusie podróżowania, wygodzie ponieważ jesteś typem podróżnika odkrywcy ale także miłośnikiem luksusowych wakacji. Jeśli tak to doskonale trafiłeś, bo Deluxe Travel Club kieruje się właśnie taką filozofią projektując dla swoich klientów podróże szyte na miarę.
 
Blisko natury luksusowo, modnie, oryginalnie – po prostu tak jak chcesz.
 
Deluxe Travel wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom niezależnie od tego jakim typem podróżnika jesteś. Wyjazdy szyte na miarę są dostosowane do potrzeb Twoich, Twojej rodziny czy na przykład współpracowników i kontrahentów. Elastycznie możemy połączyć wszystkie potrzeby organizując wyjazdy do miejsc dzikich i egzotycznych ale nie rezygnując z luksusu samej podróży czy pobytu. Nasze destynacje znajdują się na każdym kontynencie i wszędzie tam mamy możliwość organizacji podróży idealnie dostosowanej do Twoich potrzeb. 
 
Wyjątkowe okazje? Wyjątkowa oprawa!
 
Nie ma lepszego sposobu by podkreślić wyjątkową sytuację w życiu jak luksusowa, bajeczna podróż marzeń. Nasze wyjazdy szyte na miarę pozwolą Ci celebrować najważniejsze chwile w życiu. Jedną z takich chwil jest ślub. Ślub na karaibskiej plaży, a może na jednej z wysp Oceanu Indyjskiego? Zajmiemy się planowaniem i realizacją każdego szczegółu dostosowaną do Twoich oczekiwań tak by ten wyjątkowy dzień na długo pozostał w pamięci, a realizacja marzeń przekroczyła Wasze oczekiwania. 
 
Doceniaj i motywuj pracowników
 
Nic tak nie integruje zespołu jak dobrze zorganizowana wspólna podróż. Wyjątkowe miejsce, luksusowy pobyt i dodatkowe atrakcje pozwolą im naładować akumulatory, wypocząć, motywują i związują z firmą. 
 
Luksus na miarę, czyli spełnione marzenie
 
Zdradź nam jakie miejsce na świecie chcesz odwiedzić w ramach swojej podróży marzeń, a my zajmiemy się resztą. Podróże szyte na miarę to połączenie zwiedzania najciekawszych, najdzikszych, najpiękniejszych miejsc na świecie z luksusem podróżowania.

Wybierz region

Brak ofert w podanej kategorii.

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia