Strona główna

-

Luksusowe pociągi

-

Belmond - Best of Peru

Belmond - Best of Peru

Belmond - Best of Peru

Od majestatycznych, spokojnych wód jeziora Titicaca po tętniącą życiem Limy. Wspaniała podróż pociągiem z noclegami w doskonałych hotelach, wszystko luksusowej sieci Belmond. W ciągu dziesięciu nocy zanurzą się Państwo głęboko w peruwiańskiej kulturze i będą mogli cieszyć się ekskluzywnymi wycieczkami po historycznych miejscach. W planach jest zwiedzanie zarówno słynnych atrakcji, jak i małych, tradycyjnych wiosek. Można wybrać się na serię malowniczych przejażdżek po Świętej Dolinie, podziwiając urocze pola uprawne i urocze miasteczka. Wejść do majestatycznego Machu Picchu, starożytnej cytadeli Inków. Odkryć Arequipę i wyspę Taquile jak nigdy dotąd na pokładzie pierwszego luksusowego pociągu w Ameryce Południowej.

DZIEŃ 1

Przyjazd do Limy, gdzie będzie czekał jeden z przedstawicieli,który odwiezie Państwa do Belmond Miraflores Park. Spędzą Państwo swój pierwszy dzień na eksploracji tętniącego życiem miasta w czasie wolnym lub relaksując się przy basenie na dachu. Nocleg w Belmond Miraflores Park.

DZIEŃ 2

Wyruszą Państwo na wycieczkę po mieście Lima, w tym historyczne centrum i Muzeum Larco. Nocleg w Belmond Miraflores Park.

DZIEŃ 3

Będzie można zanurzyć się w dramatycznej Świętej Dolinie Inków z przewodnikiem. Zwiedzanie Pisaq oraz wycieczka po centrum, gdzie wyrabia się tradycyjną tkaninę Awanacancha. Nocleg w Belmond Hotel Rio Sagrado.

DZIEŃ 4

Odwiedzenie fascynujących miejsc Ollantaytambo, Moray iMaras. Nocleg wBelmond Hotel Rio Sagrado.

DZIEŃ 5

Wsiądą Państwo do pociągu Belmond Hiram Bingham na malowniczą podróż do Machu Picchu. Po przybyciu do Aguas Calientes przesiadka do autobusu do Machu Picchu, aby cieszyć się dwugodzinną prywatną wycieczką z przewodnikiem po legendarnej cytadeli inków. Nocleg w Belmond Sanctuary Lodge.

DZIEŃ 6

Wycieczka po Machu Picchu rano. Następnie wejście na pokład Belmond Hiram Bingham i przejazd pociągiem do Cusco. Nocleg w hotelu Belmond Hotel Monasterio.

DZIEŃ 7

Wycieczka po Cusco i jego wspaniałych zabytków kolonialnych i inków. Nocleg w hotelu Belmond Monasterio.

DZIEŃ 8

Wejdą Państwo na pokład Belmond Andean Explorer to do Puno. Odwiedziny w Raqch’i i La Raya. Nocleg na pokładzie pociągu na stacji Lake Titicaca.

DZIEŃ 9

Zobaczą Państwo zachwycający wschód słońca nad jeziorem Titicaca, zanim popłyną do pływających wysp Uros i Taquile Island. Nocleg na pokładzie Belmond Andean Explorer.  

DZIEŃ 10

Podziwianie jeziora Lagunillas i starożytnych malowideł w jaskini Sumbay. Transfer Belmond  Las Casitasw Colca Valley.

DZIEŃ 11

Udadzą się Państwo do Condor Cross, aby podziwiać niesamowite widoki przed zwiedzaniem uroczych wiosek w dolin inie Colca. Lot powrotny do Limy.

Belmond Hiram Bingham
Belmond Hiram Bingham
Belmond Andean Explorer
Belmond Andean Explorer

Wybierz kierunek podróży

Dane firmy

Deluxe Travel Club Sp. z o.o.
Aleja Solidarności 117 Lok. 406 (VIII Piętro)
00-140 Warszawa

Ekskluzywne I luksusowe hotele
Ekskluzywne I luksusowe wakacje
Ekskluzywne I luksusowe wczasy
Ekskluzywne I luksusowe wycieczki
Polityka prywatności

napisz do nas

Dziękujemy za Twoją wiadomość. Postaramy się szybko udzielić odpowiedź.
Jeśli Twoje pytanie jest pilne prosimy o kontakt telefoniczny.

Niestety nie udało się wysłać tej wiadomości z nieznanego powodu.
Prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapytaj o cenę

Ulubione

Szybki kontakt

Design & Implementation: WebStars.pro