Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Panama

Panama - na styku dwóch Ameryk.
Jest to niezwykłe miejsce na Ziemi, gdzie tropikala natura spotyka się z nowoczesnymi drapaczami chmur. Podróż do egzotycznej Panamy będzie przepełniona barwnymi krajobrazami lasów deszczowych, rajskich plaż, magicznych wysepek, bogatych raf koralowych oraz dużych metropoli. Jest to mały, lecz zróżnicowany kraj graniczący z Kostaryką i Kolumbią. Jest on długi i wąski i dzieli go łańcuch górski z najwyższym szczytem - Wulkanem Baru, który ma aż 7 kraterów i z którego można podziwiać (przy dobrej widoczności) panoramę Oceanu Spokojnego i Zatoki Meksykańskiej. Północ gór to las deszczowy, a południe to sawanna. Kraj znany głównie z Kanału Panamskiego, oferuje wiele więcej atrakji. Oprócz wspaniałej, gigantycznej śluzy, jest to jedyne miejsce na świecie gdzie w jeden dzień możemy zanurzyć się w Oceanie Spokojnym i Zatoce Meksykańskiej. Jest tu także cała masa małych, rajskich wysepek z boskimi plażami i fascynującą kulturą Indian. Oprócz tropikalnych scenerii i dziewiczych plaż, warto zwiedzić Starą Panamę - Panamá Viejo. Klimatyczne uliczki sięgają czasów hiszpańskich osadników, a w poźniejszych czasach było uwielbiane przez piratów!

 

Panama City

 

Hotel W Panama

W Panama

Niepowtarzalny i oryginalny W Panama. Hotel z odważnym designem i żywymi kolorami inspirowanymi lokalną kulturą, jest to idealne miejsce pobytu w Panamie. Centralnie położony przy Calle 50, w samym sercu dzielnicy biznesowej.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel The Santa Maria, a Luxury Collection Hotel & Golf Resort

The Santa Maria, a Luxury Collection Hotel & Golf Resort

Santa Maria, A Luxury Collection Hotel & Golf Resort, Panama City, to pięciogwiazdkowy hotel zapewniający gościom światowej klasy doświadczenie kulturalne. Położony w Santa María Golf & Country Club, którego błyszczącym centralnym elementem jest nieskazitelnie utrzymane 18-dołkowe pole golfowe Nicklaus Design, hotel oferuje pobyt pełny hiszpańskiego uroku kolonialnego i kosmopolitycznej nowoczesności.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel The Buenaventura Golf & Beach Resort, Autograph Collection

The Buenaventura Golf & Beach Resort, Autograph Collection

Buenaventura Golf & Beach Resort Panama, Autograph Collection to czołowy hotel nadmorski na wybrzeżu Panamy. Doskonała lokalizacja stawia gości w pobliżu światowej klasy plaż, takich jak Playa Blanca i El Faro, a także atrakcji na świeżym powietrzu. Znajduje się tu aż 5 różnych basenów kąpielowych oraz szeroka gama zajęć, od ekscytującego parku linowego po tenis i golf.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Islas Secas Resort

Islas Secas Resort

Nieskazitelna dzicz, bogata natura i dziewicze plaże spotyka się z doskonałym luksusem na każdym kroku. Jest to ekskluzywne miejsce na prywatnej wyspie oferujące zaledwie 7 will. Islas Secas dzieli się z gośćmi duchem przygody i odkrywania, zapewniając światowej klasy doświadczenia. Ponieważ 75% archipelagu pozostaje niezagospodarowane, a nieruchomość w 100% zasilana jest z energii naturalnej, celem hotelu jest stworzenie modelu zrównoważonej turystyki, łączącego radosną rekreację i bez-wysiłkowy luksus z dbaniem o środowisko i ekologię.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Isla Palenque Resort

Isla Palenque Resort

Isla Palenque Resort jest dla wędrowców, odkrywców, poszukiwaczy. Robinson Crusoe autorstwa Daniela Defoe to książka, która zachęciła Benjamina Loomisa, właściciela Isla Palenque Resort, do zamieszkania na tropikalnej wyspie. Ben wykorzystał swoją wiedzę jako architekt i konstruktor, aby przekształcić wyspę w najlepszy, luksusowy kurort, jaki mógł sobie wyobrazić. Wszystkie oferowane tutaj szczegóły, dodatki zostały starannie dobrane, aby uzupełnić i utrzymać to, co uważane jest za największy klejnot luksusu: tą niesamowitą wyspę. Rdzenne plemiona nazywały to „Palenque”, co oznacza sanktuariu

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
1

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia