Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

O NAS

Deluxe Travel Club jest licencjonowanym biurem podróży, specjalizującym się w organizowaniu luksusowych podróży.

Ostatnie 18 lat spędziliśmy na nauce, poznawaniu świata i zdobywaniu wiedzy. Dzięki zdobytemu bogatemu doświadczeniu, nasze biuro właśnie owocnie kontynuuje 10-ty rok swojej działalności.


Przez ostatnie lata zorganizowaliśmy tysiące niezapomnianych wyjazdów do najpiękniejszych zakątków świata. Były to przede wszystkim dalekie wyprawy szyte na miarę ale również stacjonarne pobyty w ekskluzywnych hotelach czy wynajmy luksusowych willi. Większość naszych klientów, to stali klienci, którzy od lat ze swoimi rodzinami i przyjaciółmi powierzają nam organizację kolejnych podróżniczych wyzwań.

 

Nasze biuro powstało dzięki pasji do turystyki, fascynacji poznawania tego co najbardziej unikalne oraz ciekawości do świata, który zachwyca swoją różnorodnością. Wszystko to podajemy w najwyższej jakości luksusowym opakowaniu. Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu oraz przebytym podróżom, Deluxe Travel Club jest odpowiedzią na wszelkie potrzeby klienta: podróżnika i miłośnika luksusowych wakacji.

 

Organizujemy ekskluzywne wyjazdy pobytowe oraz wspaniałe luksusowe wyprawy do najdalszych miejsc na świecie.


Są miejsca na ziemi, które są tak niepowtarzalnie piękne i unikalne, że do ich całkowitego poznania nie wystarczą setki zdjęć i tysiące słów. Są to miejsca, do których trzeba pojechać, by je poznać, poczuć, przeżyć, smakować, doświadczyć i pamiętać. Naszą misją jest organizacja tej prawdziwie luksusowej przygody i dbałość o stworzenie najcenniejszych wspomnień.


Serdecznie zapraszamy,

Deluxe Travel Club

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia