Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Meksyk

 

 

Viceroy Riviera Maya

 

Meksyk to kraj niesamowitych zabytków, pięknych plaż, różnorodnej kuchni i przyjaznych otwartych ludzi. To idealne miejsce zarówno dla osób poszukujących zacisznego miejsca na podróż poślubną, wymarzonych warunków do uprawiania sportów wodnych, rodzinnych wakacji czy miłośników zwiedzania szlakiem Majów i Azteków. To kraj pełen możliwości, niezapomnianych krajobrazów i niepowtarzalnych doznań.

 

Świątynia Kukulkana w Chichén Itzá, Wyspa Jukatan 

 

Położenie: Meksyk to kraj leżący w Ameryce Północnej, sąsiadujący ze Stanami Zjednoczonymi, Oceanem Spokojnym, Zatoka Meksykańską, Morzem Karaibskim, Gwatemalę i Belize. Jest Federacją 31 stanów i Dystryktu Federalnego (ze stolicą). Miasto Meksyk, stolica kraju jest jednym z najgęściej zaludnionych miast świata, a sam kraj jest 14 największym krajem na świecie, zajmującym powierzchnię prawie 2 mln km² i zamieszkałym przez 106 milionów ludzi.

 

Język: hiszpański oraz 62 języki autochtoniczne

 

Waluta: peso

 

Klimat: Ze względu na dużą rozciągłość szerokości geograficznej oraz zróżnicowanie terenu Meksyk cechuje się duża różnorodnością klimatyczną. Na obszarach powyżej zwrotnika Raka dominuje klimat zwrotnikowy kontynentalny: suchy i skrajnie suchy. Poza obszarami górskimi opady nie przekraczają 500 mm rocznie. Pora deszczowa przypada na okres letni, a w północnej Kalifornii na okres zimowy.

Na południu występuje klimat: podrównikowy wilgotny (Kordyliera Wulkaniczna, Jukatan), podrównikowy suchy (południowa część Sierra Madre Wschodniej) oraz równikowy wybitnie wilgotny (Chiapas). W sierpniu i październiku na wschodnim i zachodnim wybrzeżu mogą wystąpić huragany.


W sprawie oferty skontaktuj się:
tel.: (22) 22 435 77
e-mail: dtc@deluxetravelclub.pl

 

             

Hotel Belmond Maroma Resort & Spa, Playa del Carmen, Meksyk

Belmond Maroma Resort & Spa, Playa del Carmen, Meksyk

Otoczony górującymi nad hotelem palmami kokosowymi, Belmond Maroma Resort & Spa jest luksusowym, butikowym hotelem na słynnej, meksykańskiej Riviera Maya. Romantycznie umiejscowione palapas skrywają się na ponad 80 hektarach tropikalnych ogrodów, tuż obok wspaniałej, piaszczystej plaży. W resorcie znajduje się uznane przez Condé Nast Travelera za najlepsze spa w całej Ameryce Łacińskiej spa - Kinan Spa, gdzie goście hotelu mogą cieszyć się zbawiennym wpływom zabiegów Majów. Belmond Maroma Resort & Spa to także raj dla smakoszy. Innowacyjnym podejściem do specjałów kuchni meksykańskiej można si

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Chablé Maroma

Chablé Maroma

Hotel Chablé Maroma położony jest przy Playa Del Carmen., tuż przy plaży Punta Maroma i zaprojektowany jest w stylu, który celebruje niezwykłą naturę Karaibskiego wybrzeża Meksyku. Otoczony jest tropikalną przyrodą, a apartamenty z basenami gwarantują wakacje w pełnej prywatności. Goście mogą korzystać z pięknej, prywatnej plaży z śnieżno-białym piaskiem oraz przestrzennego Spa z najlepszymi udogodnieniami.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
1

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia