Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Goa i Kerala

Hotel Alila Diwa Goa

Alila Diwa Goa

Hotel leży przy plaże Gonsua Beach w Majordzie – urokliwej wiosce pośród natury. Otoczona bujnymi, zielonymi polami ryżowymi z jednej strony, a piaszczystą plażą i lśniącym Morzem Arabskim z drugiej pozwala na relaks w cieniu banianów, drzew mango i figowców pagodowych. Dzieci znajdą rozrywkę w kids clubie, pozwalając Państwu oddać się można pełnemu odprężeniu.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel The Leela Goa

The Leela Goa

Leela Goa to połączenie bogactwa i luksusu 5 gwiazdkowych hoteli z naturalnym pięknem okolicy i dziedzictwa portugalskich osadników tworzące wyjątkowe miejsce na wypoczynek przy plaży. Hotel jest położony wśród bujnej roślinności na 30 hektarach zieleni, przy piaszczystej plaży. W pobliżu znajduje się 12 dołkowe pole golfowe, restauracje oferują światowej klasy dania, a w spa można zregenerować siły i ducha.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel The Leela Kovalam Beach

The Leela Kovalam Beach

The Leela Kovalam, położona ponad dziewiczymi plażami, na szczycie klifu. Hotel słynie ze swojej kuchni, wspaniałej obsługi i pałacowych pokoi i apartamentów. Wspaniałe widoki, które rozciągają się z hotelu, są eksponowane z restauracji, barów, basenu i pokoi.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Vivanta by Taj Holiday Village

Vivanta by Taj Holiday Village

Vivanta by Taj - Holiday Village w Goa, to urocza "wioska" luksusowych willi. Resort położony przy morzu, oferuje swoim gościom restauracje, bar na wyspie i spa. Idealne miejsce dla chcących wypoczywać w zacisznym miejscu, skrytym wśród palm i ogrodów. Jest to miejsce na błogi wypoczynek, gdzie czas płynie wolniej pozwalając zregenerować ciało i dać odpocząć duchowi.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Coconut Lagoon Resort

Coconut Lagoon Resort

Coconut Lagoon Resort to ekologiczny resort przy wodach jeziora Vembanad. Nacisk jest kładziony tutaj na doskonały serwis oraz kompletny relaks i regenerację ciała i ducha. Pomogą w tym prywatne baseny przy willach, bogate spa, sauny, a także otoczenie natury - bogactwo roślinności, kojące oczy wody jeziora, a tuż obok znajduje się również sanktuarium ptaków Kayanar, gdzie organizowane są wycieczki.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Kumarakom Lake Resort

Kumarakom Lake Resort

Kumarakom Lake Resort, uznawany za jeden z najlepszych i luksusowych resortów w Indiach, położony jest przy zniezmąconych brzegach jeziora Vembanad, na ogromnym odcinku spokojnego, szmaragdowego rozlewiska w jednym z popularniejszych miejsc wypoczynkowych w Kerali w Indiach.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
1

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia