Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Garden route

Hotel Dwyka Tented Lodge, Sanbona Private Wildlife Reserve

Dwyka Tented Lodge, Sanbona Private Wildlife Reserve

Dwyka Tented Lodge, położony w rezerwacie Sanbona Private Wildlife Reserve to ucieleśnienie prywatności i luksusu. Położone w zakolu wyschniętej rzeki, ekologiczne lodge oddają ducha nomadycznej ludności Khoisan.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Conrad Pezula, Knysna

Conrad Pezula, Knysna

Jeśli niebo byłoby luksusowym hotelem, to z pewnością wyglądałoby jak Conrad Pezula Resort and Spa. Jest to pierwszy prawdziwie luksusowy afrykański resort wybudowany na pięknym wybrzeżu w prowincji Przylądkowej Zachodniej w RPA. Spokojne spacery po plaży i wystawne kolacje przy świecach, luksusowe zakwaterowanie i afrykańska gościnność są znakiem rozpoznawczym tego resortu. Na gości czeka wiele atrakcji i niezapomniane wakacje....

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Tsala Treetop Lodge, Garden Route

Tsala Treetop Lodge, Garden Route

Tsala Treetop Lodge jest jedynym w swoim rodzaju, ukrytym w koronach drzew lodgem w Republice Południowej Afryki. Stylem nawiązuje do cywilizacji środkowo-afrykańskich z przeszłości, dominują kolory ziemi, a ręcznie robione bibeloty zainspirowane są różnymi kulturami afrykańskimi, przy czym zachowane tu zostało wyrafinowanie świata zachodniego. Na tle innych afrykańskich resortów wyróżnia się poziomem luksusu oraz ilością i z...

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Gorah Elephant Camp

Gorah Elephant Camp

Położony w samym sercu Parku Narodowego Addo Elephant w RPA, Gorah Elephant Camp oferuje gościom niezapomniane, romantyczne safari. Niesamowity świat afrykańskiej przyrody łączy się tu z nostalgią minionej epoki. Na tych terenach niegdyś żyło mnóstwo słoni, których populacja została prawie doszczętnie wybita przez tubylców i łowców kości słoniowej. W 1931 roku powstał prywatny rezerwat, do którego zagoniono 11 ocalałych słoni.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel Mont Rochelle, Franschhoek

Mont Rochelle, Franschhoek

Mont Rochelle to wspaniały butikowy hotel położony zaledwie godzinę jazdy od Kapsztadu w mieście Franschhoek - stolicy najlepszego wina w Republice Południowej Afryki.Tereny w Mont Rochelle obejmują 39 hektarów.Mont Rochelle został zakupiony przez Sir Richarda Bransona w 2014 roku i dołączył do kolekcji Virgin Limited Edition.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
1

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia