Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Egipt

Egipt kojarzy się przede wszystkim z dumnie wznoszącymi się w Gizie piramidami. Ale to jedynie namiastka atrakcji jakie czekają na nas w kraju faraonów. Kair przyciąga turystów klimatem dawnej Afryki. Białe plaże i jedne z najpiękniejszych na świecie raf koralowych Sharm El Sheikh i Hurgady od lat zachwycają miłośników plażowania, a przede wszystkim entuzjastów nurkowania.
By poczuć dawny klimat Egiptu warto wybrać się w rejs po Nilu luksusowym statkiem Oberoi, odwiedzić słynne świątynie w Luskorze i Aswanie, oraz Dolinę Królów.
 

Egipt to także raj dla miłośników golfa oraz słodkiego lenistwa na jednych z najpiękniejszych plaż na świecie.

 

Hotel Four Seasons, Sharm el Sheikh

Four Seasons, Sharm el Sheikh

Nadmorski kurort Four Seasons jest z pewnością wyjątkowym klejnotem Bliskiego Wschodu. Znakomita kuchnia, bogato wyposażone Spa, centrum fitness, uprawianie sportów wodnych i nurkowania, a przede wszystkim luksusowe i komfortowe zakwaterowanie-wszystko to umieszczone w bajecznym krajobrazie miasteczka na wzgórzu, połyskującego nad tajemniczym Morzem Czerwonym.
 
Lokalizacja:  Sharm El Sheikh, South Sinai...

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
Hotel The Ritz Carlton, Sharm el Sheikh

The Ritz Carlton, Sharm el Sheikh

Luksusowy hotel położony na pograniczu Azji i Afryki, w miejscu gdzie góry spotykają się z morzem. Podziwiaj niesamowity zachód słońca z grzbietu wielbłąda. Zachwyć się pięknem gwieździstego, baśniowego nieba. Hotel Ritz Carlton gwarantuje komfortowe zakwaterowanie, gościnność i nienaganną obsługę. Oferuje 321 bogato wyposażonych pokoi, kojące zabiegi Spa, znakomitą restaurację oraz kursy nurkowania na rafie koralowej. Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych

Hotel Oberoi Sahl Hasheesh, Hurghada

Oberoi Sahl Hasheesh, Hurghada

Ten luksusowy hotel na wybrzeżu Morza Czerwonego zajmuje aż 48 hektarów i oferuje prywatną plażę. Utrzymany jest w bajecznych kolorach natury, a jego architektura odzwierciedla styl regionu- jaśniejące blaskiem kopuły, łuki i kolumny. Oberoi Sahl Hasheesh jest luksusowym hotelem, położonym w regionie bogatym w naturalne piękno, błękitne wody morza, rzadko spotykaną faunę i niesamowite sąsiedztwo gór.
 
Loka...

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
1

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia