Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Coco Beach Chill-out, Fuerteventura - nowy wymiar relaksu

Nowy Klub plażowy Coco Beach położony na plaży przed jednym z najbardziej luksusowych hoteli na Wyspach Kanaryjskich – GRAN HOTEL ATLANTIS BAHIA REAL 5*GL to wymarzone miejsce dla osób szukajacych oazy relaksu na najwyższym poziomie.

 

 

Pierwsza cześć klubu  - Coco Beach Chill-out, znajdująca sie na przedłużeniu pomostu to Koktajl Bar otoczony łożami balijskimi. To uczta dla duszy i ciała, jedyne tego rodzaju miejsce by móc delektować się drinkami z najnowszych trendów ze świata koktajli, najlepszymi szampanami przy specjalnie wyselekcjonowanej muzyce chill-out w otoczeniu oceanu i pięknych widoków na sąsiednie wyspy Lobos i Lanzarote.

 

 

To Klub którego nie może zabraknąć na liście najlepszych lokali chill-out na wyspach kanaryjskich.

 

Warto wspomnieć o hotelu, przy którym Coco-Beach Chill-out się znajduje:

Hotel Gran Hotel Atlantis Bahia Real 5*GL to synomim luksusu i dobrego smaku ze swoja wysublimowaną ofertą gastronomiczną zaspokoi podniebienia najbardziej wymagajacych. Szczególnie polecamy wspaniałą restaurację LA CÙPULA prowadzoną przez mistrza Carles'a Gaig'a posiadającego 1 gwiazdkę Michelin.


 

 

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia