Strona główna

-

Expo 2020 Dubaj

Expo 2020 Dubaj

Expo 2020 Dubaj

Dubaj

Światowa Wystawa Expo to ogromna międzynarodowa wystawa, której celem jest pokazać kształtujące przyszłość innowacje, zaprezentować osiągnięcia poszczególnych krajów oraz promować wymianę kulturową. Budynki oraz produkty, które po raz pierwszy zaprezentowano na Światowych Wystawach Expo to między innymi Wieża Eiffla, budynek Space Needle w Seattle, maszyna do pisania, telewizor, a nawet ketchup Heinz. Do chwili obecnej Światowa Wystawa Expo organizowana była przez 33 miasta, począwszy od Londynu po Osakę, a teraz również Dubaj.

Wystawa jest przełomowa - po raz pierwszy w historii Światowej Wystawy Expo każdy kraj będzie mieć swój własny pawilon. Wedle oczekiwań udział weźmie 25 milionów odwiedzających, z czego 70% to międzynarodowi goście.

Pawilony narodowe dają możliwość zaprezentowania tego, co najwspanialsze w kulturze danego kraju, będą mieścić także specjalnie wydzielone strefy hotelarsko-gastronomiczne. Każdy z krajów będzie starał przedstawić się w wyjątkowym świetle, a ich pawilony będą nowatorskimi, imponującymi miejscami zaprojektowanymi przez najlepszych architektów.

Wśród pawilonów znajdziemy także Pawilon Polski, którego tematem przewodnim jest kreatywność inspirowana przez naturę. Za jej budowę odpowiadało konsorcjum polskich firm – Grupa MTP i FM Aldentro.

Oprócz pawilonów poszczególnych krajów będzie można zwiedzać także pawilony tematyczne - np. Pawilon Zrównoważonego Rozwoju, gdzie można poznać innowacyjne światowe projekty, które wytyczają nowe ścieżki zrównoważonego rozwoju i ułatwią zrozumienie i podjęcie zachowań chroniących naszą planetę dla przyszłych pokoleń. Inny przykład to np. Pawilon Mobilności, gdzie można przyjrzeć się jak wygląda przemieszczanie się ludzi, towarów i współczesnych rozwiązań i pomysłów.

Wystawa została przełożona ze względów na pandemie. Można być częścią historycznej wystawy, która potrwa od 1 października 2021 r. do 31 marca 2022 r.

Od lat organizujemy zapierające dech w piersiach wyjazdy do Dubaju. Zorganizowaliśmy setki ekskluzywnych wyjazdów do prawdziwej tej oazy luksusu. Zapraszamy na strone poświęconą wyłącznie temu miejscu - Dubai Deluxe - http://www.dubaideluxe.pl/

Wybierz kierunek podróży

Dane firmy

Deluxe Travel Club Sp. z o.o.
Aleja Solidarności 117 Lok. 406 (VIII Piętro)
00-140 Warszawa

Ekskluzywne I luksusowe hotele
Ekskluzywne I luksusowe wakacje
Ekskluzywne I luksusowe wczasy
Ekskluzywne I luksusowe wycieczki
Polityka prywatności

napisz do nas

Dziękujemy za Twoją wiadomość. Postaramy się szybko udzielić odpowiedź.
Jeśli Twoje pytanie jest pilne prosimy o kontakt telefoniczny.

Niestety nie udało się wysłać tej wiadomości z nieznanego powodu.
Prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapytaj o cenę

Ulubione

Szybki kontakt

Design & Implementation: WebStars.pro