Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

WYJAZDY FIRMOWE

 

 

ekskluzywne wyjazdy firmowe

Elounda Bay Palace, Kreta, Grecja

 

Teoretycznie, odpowiedź na pytanie o to, jak nagrodzić najbardziej zaangażowanych pracowników i jak zmotywować ich do jeszcze bardziej wydajnej pracy, nie jest trudna. Znakomitym rozwiązaniem są wyjazdy firmowe i nic dziwnego, że są one praktykowane od lat. Czy jednak zawsze są one skazane na sukces? Okazuje się, że nie musi tak wcale być.

 

Kiedy wyjazd firmowy można uznać za udany?

Choć ciągle jeszcze nie wszyscy ich organizatorzy mogą zdawać sobie z tego sprawę, wyjazdy firmowe nie zawsze są udane. Co więcej, przygotowanie naprawdę udanej imprezy jest znacznie trudniejsze niż organizacja takiej, której wspomnieniom po latach towarzyszyć będzie wzruszenie ramionami. Co powinno więc cechować wyjazd udany?

 

1. Ciekawy plan

Nawet wyjazdy integracyjne, które mają przecież na celu lepsze poznanie się pracowników, muszą bazować na określonym schemacie działania. Wyjazd firmowy, który polega na zgromadzeniu zatrudnionych w jednym miejscu i pozostawieniu ich tam przez kilka dni, nie ma szans na powodzenie nawet, jeśli jest to miejsce wyjątkowe.

 

2. Ciekawe miejsce

Dziś trudno już przekonać pracowników o tym, że wyjazd nad pobliskie jezioro jest wyrazem szczególnej troski ze strony firmy. Dzięki otwarciu granic i coraz wyższym zarobkom każdy jest w stanie zorganizować niezapomniany wypad we własnym zakresie. Jeśli więc wyjazd firmowy ma być nagrodą, a jedynie takie jego postrzeganie ma w ogóle sens, powinien kierować podróżnych do miejsc prawdziwie niezapomnianych.

 

3. Dodatkowe atrakcje

Nawet na końcu świata można, ale wcale nie trzeba bawić się dobrze. Trudno też liczyć na to, że pracownicy z dala od swoich rodzin i codziennych obowiązków, natychmiast zaczną sami organizować sobie czas. Warto im w tym pomóc, a z pewnością bardziej docenią to, że zyskali możliwość odwiedzenia nietypowego miejsca.

 

Luksusowe wyjazdy firmowe

Gdzie zatem wybrać się z pracownikami, skoro oni sami są dziś w stanie odwiedzić miejsca, o których jeszcze nie tak dawno nie mogli nawet marzyć? Jeśli chcemy naprawdę ich nagrodzić, a jednocześnie zależy nam na tym, aby i na kolejny wyjazd czekali pełni napięcia, stawiajmy przede wszystkim na miejsca nieoczywiste. Karaiby i Meksyk, wyspy Oceanu Indyjskiego, Dubaj i Bliski Wschód, pełne tajemnic Maroko, Tajlandia, Indonezja i Indie… Miejsc, do których nie ma wcale pewności, że wybierzemy się choćby raz w życiu, nie jest wcale mało.

Jeśli jednak wyjazdy integracyjne mają się skończyć powodzeniem, należy pamiętać, że ciekawe miejsce to tylko część końcowego sukcesu. Osoby uczestniczące w wycieczce powinny poczuć, że i one są wyjątkowe, nie wypada więc ograniczać im dostępu ani do zakwaterowania stojącego na wysokim poziomie, ani do dodatkowych atrakcji zwłaszcza, jeśli pozwalają one lepiej poznać obcą przecież kulturę i obyczaje. Wymienione tu elementy składają się na wyjazd marzeń, o którym wspomina się latami. Nasza firma zajmuje się takimi właśnie luksusowymi wyjazdami firmowymi i chętnie pomoże w ich organizacji troszcząc się o każdy szczegół związany tak z dojazdem, jak i pobytem.

Z wielką przyjemnością i pełnym profesjonalizmem organizujemy Państwu wspaniałe wyjazdy firmowe: integracyjne i motywacyjne.

Serdecznie zapraszamy!

 

Kontakt:

tel.: (22) 22 435 77
e-mail: dtc@deluxetravelclub.pl

 


Brak ofert w podanej kategorii.

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia