Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Villa Dubrovnik

Hotel Villa Dubrovnik
Hotel Villa Dubrovnik - zdjęcie 1
Hotel Villa Dubrovnik - zdjęcie 2
Hotel Villa Dubrovnik - zdjęcie 3
Hotel Villa Dubrovnik - zdjęcie 4
Hotel Villa Dubrovnik - zdjęcie 5
Hotel Villa Dubrovnik - zdjęcie 6
Hotel Villa Dubrovnik - zdjęcie 7
Hotel Villa Dubrovnik - zdjęcie 8
Hotel Villa Dubrovnik - zdjęcie 9
Hotel Villa Dubrovnik - zdjęcie 10
Hotel Villa Dubrovnik - zdjęcie 11
Hotel Villa Dubrovnik - zdjęcie 12
Hotel Villa Dubrovnik - zdjęcie 13
Hotel Villa Dubrovnik - zdjęcie 14
Hotel Villa Dubrovnik - zdjęcie 15
Hotel Villa Dubrovnik - zdjęcie 16
Hotel Villa Dubrovnik - zdjęcie 17
Hotel Villa Dubrovnik - zdjęcie 18
Hotel Villa Dubrovnik - zdjęcie 19
Hotel Villa Dubrovnik - zdjęcie 20
Hotel Villa Dubrovnik - zdjęcie 21

Hotel reklamuje się jako ‘modernistyczny klejnot w historycznym sercu Adriatyku’  –  i z nawiązką realizuje wszystkie zapewnienia zawarte w tej nazwie. Ulokowany jest na skalistym klifie magicznego wybrzeża Dalmacji. To miejsce dla miłośników stylowego i luksusowego wypoczynku, w miejscu jednocześnie ustronnym i położonym w pobliżu atrakcji Dubrownika. Białe ściany budynku wizualnie kontrastują ze skalistym krajobrazem i szmaragdowymi wodami Morza Adriatyckiego.

 

Lokalizacja: 2 km (5 minut samochodem) od starego miasta Dubrownika, 20 km (czyli ok. pół godziny jazdy samochodem) z międzynarodowego lotniska w Dubrowniku.

 

55 hotelowych pokoi utrzymanych jest w eleganckim, nowoczesnym stylu, w stonowanych barwach z  drewnianymi akcentami. Są pełne naturalnego światła i wszystkie dysponują prywatnym balkonem lub tarasem, z którego można podziwiać widoki na Adriatyk, wyspę Lokrum lub stare miasto Dubrownika. Najwyższy standard reprezentuje Villa Kolin Suita, powierzchni 132 m2 składająca się z 3 sypialni, 4 łazienek i salonu. Do dyspozycji gości tego apartamentu jest także 12-metrowy taras i jacuzzi.

RESTAURANT PJERIN – restauracja otwarta na śniadania, lunche i kolacje. Jeść można na tarasie z pięknym widokiem na Stare Miasto i wyspę Lokrum, lub w eleganckiej Sali jadalnej. Szef kuchni Giuseppe Somma chwalony był m. in. w przewodniku Michelin.

 

AL FRESCO BAR GIARDINO – otwarte codziennie od 13:00 do 16:00 to relaksujące bistro pod gołym niebem zapewnia piękny widok na hotelową plażę i morze Adriatyckie, a od klifu oddzielone jest historycznym murkiem otaczającym taras bistro.

 

PROSCIUTTO & WINE BAR – otwarty od 19:00 do 1:00, bar serwuje wybór win i wędlin – jak wskazuje jego nazwa. Koniecznie trzeba również spróbować któregoś z koktajli. Widoki pozwalają podziwiać stare miasto Dubrownika, szczególnie piękne o zachodzie słońca.

 

LIBRARY LOUNGE – otwarty od 19:00 do 1:00, bar jest ukryty w cichym zakątku hotelowej biblioteki. Można w nim odpocząć od gorącego śródziemnomorskiego słońca. Wystrój jest relaksujący, utrzymany w stonowanych barwach, a dzięki lokalizacji na pewno nie zabraknie lektury przy jedzeniu!

Hotel dysponuje prywatną skalistą plażą – są to gładkie białe tarasy na różnych poziomach od położonych wyżej na klifie aż do poziomu wody

 

Spa z wyborem zabiegów wellness i masaży

 

Wewnętrzny podgrzewany basen, otwarty na zewnętrzny taras z leżakami i widokiem na wyspę Lokrum

 

Hotel chętnie zorganizuje dla gości prywatna wycieczkę – zwiedzanie Dubrownika, fortecy czy ogrodu botanicznego, wyprawa do winnicy na półwyspie Pelješac lub rejs łodzią wzdłuż wybrzeża. Dla miłośników bardziej aktywnego spędzania czasu organizowane są również wycieczki konne, rowerowa lub kajakowe.Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia