Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Vila Joya, wybrzeże Algarve

Hotel Vila Joya, wybrzeże Algarve
Hotel Vila Joya, wybrzeże Algarve - zdjęcie 1
Hotel Vila Joya, wybrzeże Algarve - zdjęcie 2
Hotel Vila Joya, wybrzeże Algarve - zdjęcie 3
Hotel Vila Joya, wybrzeże Algarve - zdjęcie 4
Hotel Vila Joya, wybrzeże Algarve - zdjęcie 5
Hotel Vila Joya, wybrzeże Algarve - zdjęcie 6
Hotel Vila Joya, wybrzeże Algarve - zdjęcie 7
Hotel Vila Joya, wybrzeże Algarve - zdjęcie 8
Hotel Vila Joya, wybrzeże Algarve - zdjęcie 9
Hotel Vila Joya, wybrzeże Algarve - zdjęcie 10
Hotel Vila Joya, wybrzeże Algarve - zdjęcie 11
Hotel Vila Joya, wybrzeże Algarve - zdjęcie 12
Hotel Vila Joya, wybrzeże Algarve - zdjęcie 13
Hotel Vila Joya, wybrzeże Algarve - zdjęcie 14
Hotel Vila Joya, wybrzeże Algarve - zdjęcie 15
Hotel Vila Joya, wybrzeże Algarve - zdjęcie 16
Hotel Vila Joya, wybrzeże Algarve - zdjęcie 17
Hotel Vila Joya, wybrzeże Algarve - zdjęcie 18
Hotel Vila Joya, wybrzeże Algarve - zdjęcie 19
Hotel Vila Joya, wybrzeże Algarve - zdjęcie 20

W oryginalnym znaczeniu Dom Radości, Vila Joya to mały bliskowschodni pałac położony bezpośrednio przy malowniczym wybrzeżu Atlantyku. Zlokalizowana w niesamowicie pięknym miejscu, gdzie archiektura Maurów w połączeniu z zapachem Oceanu pomaga stworzyć cudowną atmosferę. Jest to również dom smaków, uchylający bram raju smaków.

Od momentu, gdy są Państwo witani przez Maitre de Plaisir w bajecznej sali głównej można poczuć wspaniały klimat nonszalanckiej elegancji tego butikowego hotelu. Do dyspozycji szanownych Gości jest 12 unikalnych pokoi i 8 apartamentów, z których wszystkie mają widok na Atlantyk.

 

Słoneczny ogród z palmami, cyprysami i pięknymi kwiatami zaprasza gości na sapcer lub po prostu do odpoczynku. Jasne wydmy i imponujące wybrzeża zapewniają doskonałą lokalizację dla najpopularniejszych w Portugalii pól golfowych. Vila Joya jest rajskim ogrodem na ziemi.

 

Lokalizacja: 45km na zachód od Faro, w urokliwym miasteczku Sesmarias.

Wspaniałe i zróżnicowane doświadczenie kulinarne czeka na Państwa w Vila Joya. Dieter Koschina, szef kuchni w Vila Joya, pomógł wnieść ją na 22 miejsce na liście 50 najlepszych restauracji świata. Gourmet Restaurant jest wspaniałą i elegancką restauracją nagrodzoną dwiema gwiazdkami Michelina.

Wine Cellar – Piwnica w Vila Joya to arcydzieło sztuki sommelierskiej. Dom 12000 butelek najlepszych win z Portugalii oraz z całego świata. Arnauld Vallet, doświadczony sommelier (Sommelier Roku 2012) pomoże poznać lepiej świat wina prezentując trunki idealnie dopasowane do dania lub okazji. Lub też bez okazji, lecz żeby odkryć bukiet dostępnych tutaj wspaniałych win.

Najlepsze kluby i pola golfowe Europy znajdują się w odległości 5 do 40 minut od Vila Joya. 36 pól oferuje przebogaty wybór zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych graczy. Vila Joya jest miejscem, gdzie Państwo mogą odkryć w sobie zew do golfa. Wypoczynkowi w Vila Joya sprzyjają także wspaniałe plaże, spa i basen.

 

SPA:

Joy Jung Spa to słowa działające jak zaklęcie, jak obietnica przyjemności i relaksu. Joy Jung Spa to synonim luksusu, z wyrafinowanym otoczeniem, ekskluzywnymi zabiegami, perfekcyjną jakością usług i przede wszystkim atmosferą sprzyjającą wyciszeniu i odprężeniu. Sprzymierzeńcem odprężenia i spokoju jest cisza, dlatego w chwilach relaksu proponujemy zasmakować ciszy wprowadzającej ciało w głębszy stan odprężenia.Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia