Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

UXUA Casa Hotel & Spa

Hotel UXUA Casa Hotel & Spa
Hotel UXUA Casa Hotel & Spa - zdjęcie 1
Hotel UXUA Casa Hotel & Spa - zdjęcie 2
Hotel UXUA Casa Hotel & Spa - zdjęcie 3
Hotel UXUA Casa Hotel & Spa - zdjęcie 4
Hotel UXUA Casa Hotel & Spa - zdjęcie 5
Hotel UXUA Casa Hotel & Spa - zdjęcie 6
Hotel UXUA Casa Hotel & Spa - zdjęcie 7
Hotel UXUA Casa Hotel & Spa - zdjęcie 8
Hotel UXUA Casa Hotel & Spa - zdjęcie 9
Hotel UXUA Casa Hotel & Spa - zdjęcie 10
Hotel UXUA Casa Hotel & Spa - zdjęcie 11
Hotel UXUA Casa Hotel & Spa - zdjęcie 12
Hotel UXUA Casa Hotel & Spa - zdjęcie 13
Hotel UXUA Casa Hotel & Spa - zdjęcie 14
Hotel UXUA Casa Hotel & Spa - zdjęcie 15
Hotel UXUA Casa Hotel & Spa - zdjęcie 16
Hotel UXUA Casa Hotel & Spa - zdjęcie 17
Hotel UXUA Casa Hotel & Spa - zdjęcie 18
Hotel UXUA Casa Hotel & Spa - zdjęcie 19
Hotel UXUA Casa Hotel & Spa - zdjęcie 20
Hotel UXUA Casa Hotel & Spa - zdjęcie 21

Bahia, region w którym znajduje się ten hotel to słońce, piasek i bujna roślinność. I tym właśnie hotel UXUA się charakteryzuje – wypoczynek w willach wśród bujnych tropików nad piaszczystą plażą.

Wille UXUA to ekologiczne, odnowione domy rybackie, dzięki temu autentycznie wtapiają się w otoczenie. Ukryte wśród bujnej, tropikalnej roślinności dają poczucie prywatności.

 

Lokalizacja: Trancoso. 30km od lotniska w Porto Seguro.

Wszystkie 10 willi zostały zaprojektowane i udekorowane przez Wilberta Dasa przy współpracy lokalnych rzemieślników i artystów. Użyto tradycyjnych metod budowania, odzyskanych i organicznych materiałów i brazylijskich antyków i sztuki. Rustykalne elementy współgrają ze współczesnym designem, tworząc unikalną estetykę wychwalaną przez designerskie pisma na całym świecie.

Cechy willi to pełne kuchnie, prywatne ogrody, pokoje dzienne umieszczone zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz, łazienki na powietrzu, łóżka king-size, bezprzewodowy internet i TV satelitarna. Część willi posiada prywatne, kieszonkowe baseny, jacuzzi czy tarasy wśród drzew.

Pomimo rustykalnego wyglądu, nie są to szałasy Robinsona Cruzoe – czekają tutaj ukryte wygody – duża, osłonięta od słońca weranda, hamaki, bar, duża łazienka czy jacuzzi.

Oferowana kuchnia bahijska, bogata w przyprawy i liczne wpływy afrykańskie jest uwielbiana w Brazylii i zdobywa coraz szersze uznanie na całym świecie.

Gotowanie w tej części świata to okazja do spotkań i wydarzenie towarzyskie. Nie inaczej jest w UXUA, gdzie goście mogą przysiąść się do stołu i porozmawiać z kucharzami, popatrzyć i poznać tajniki tej kuchni czy po prostu spróbować tego, co jest przygotowywane.

Każdym daniem można się cieszyć przy basenie, na plaży, w willi czy też przy rustykalnym stole w Quadrado – historycznym parku, którego data założenia sięga 1587 roku.

Na plaży zlokalizowany jest UXUA Beach Bar. Stylizowany na wioskę rybacką, w części wykonany ze starych, porzuconych łodzi, które leżały na słońcu od lat. Dla gości dostępne są wygodne, szerokie sofy skryte w cieniu pergoli.

Goście, którzy preferują bardziej aktywne podejście do wypoczynku, mogą skorzystać z boiska do siatkówki plażowej, pływać kajakiem po oceanie lub też spróbować swoich sił podczas treningu capoeiry.

Goście mogą się zrelaksować tutaj przy lokalnych, bahijskich daniach i wyszukanych drinkach.



Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia