Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Uganda - poczuj bezdroża Afryki w jej najpiękniejszych parkach narodowych

Niezapomniane safari w najpiekniejszych miejscach Ugandy! Zapraszamy Państwa na przygodę z dzikimi zwierzątami podczas game drive. Wyprawa ta jest unikatowa równiez przez to, że oprócz "Big 5" Afryki można poznać zwyczaje i zaobserwować inne wspaniałe zwierzęta jakimi są szympansy i gigantyczne goryle. To podróż warta zachodu!

 

 

 

Dzień 1.

Przylot do Entebbe, następnie prywatny transfer do hotelu Kampala Serena Hotel.  Zakwaterowanie na 1 noc w pokoju typu Deluxe, ze śniadaniem.

 

 

Dzień 2.

Prywatny przelot 1,5h do Kidepo Valley. Zakwaterowanie na 2 noce w Apoka Safari Lodge (pełne wyżywienie w cenie) położonego na terenie Parku Narodowego Kidepo Valley na północno wschodnim krańcu Ugandy – uważanego za jedno z najpiękniejszych miejsc w Ugandzie. Tam Manager lodgy opowie Państwu o miejscach wartych zobaczenia.

Fot. Apoka Safari Lodge

 

 

Dzień 3.

Game drive samochodem  i piesze safari z wykwalifikowanym przewodnikiem. Po południu możliwość relaksowania się w basenie i podziwiania zwierząt odwiedzających pobliski wodopój.

Fot. Apoka Safari Lodge

 

Dzień 4.

Transfer lotniczy 2h 20 minut do parku Kibale, który słynie z zamieszkujących go szympansów oraz 12 innych wyjątkowych gatunków małp. Po południu spacer z przewodnikiem podczas którego będzie można podziwiać te niesamowite gatunki zwierząt. Zakwaterowanie na 1 noc w Kyaninga Lodge położonego na terenie Kibale Forest w południowo zachodniej Ugandzie. W cenie pobytu: pełne wyżywienie.

 

 

Dzień 5.

Transfer w godzinach porannych na pas i następnie godzinny lot do Kayonza i spotkanie z rangerem. Zakwaterowanie na 2 noce Sanctuary Gorilla Forest Camp w Parku Narodowym Bwindi – najpiękniejszym, najdzikszym miejscu w Ugandzie. Tego dnia zobaczą Państwo z przewodnikiem wspaniałe ptaki oraz zwierzęta zamieszkujące okoliczne lasy. W cenie pobytu pełne wyżywienie.

 

 

Dzień 6.

Tropienie goryli – dzień zorganizowany. Po wczesnym śniadaniu spotkanie z rangerem, z którym przedzierając się przez gęstwiny lasu deszczowego wyruszymy na poszukiwanie goryli. Jeśli dopisze nam szczęście spędzimy niezapomnianą godzinę w towarzystwie tych wyjątkowych i majestatycznych gigantów. Po południu, jeśli czas na to pozwoli, udamy się na wycieczkę do jednej z tradycyjnych ugandyjskich wiosek aby poznać lokalne zwyczaje, tradycje i sposób życia. Kolacja i nocleg w safari lodge.

 

Dzień 7.

Wykwaterowanie oraz transfer lotniczy na lotnisko w Entebbe, następnie wylot do Polski.

 

 


Brak ofert w podanej kategorii.

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia