Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Turcja - zanurz się w wodach termalnych Pamukkale

Wyjątkowy rejs po rzece Bosfor - rozdzielającej Istambuł na dwie części, na część europejską i część azjatycką. Turcja to osobliwe perły natury –  wapienne zbocza Pamukkale to tylko jedno z wielu nietuzinkowych miejsc. Niebotyczny Pergamon przybliża bogatą historią zaklęta w swoich zabytkach i 200 000 książek. Uroku całemu kraju dodają liczna łaźnie, akwedukty, karawanseraje i amfiteatry,

 

 

Dzień 1

Przylot do Istambułu. Odbiór z lotniska i prywatny transfer do Hotelu Cıragan Palace Kempinski. Najlepszy, najczęściej nagradzany i najsłynniejszy hotel w Istambule z przepięknym widokiem.

 

 

 

Dzień 2

Po śniadaniu wycieczka z przewodnikiem. Odwiedzenie bazaru przypraw Spice Market, meczetu The Mosque of Rustem Pasha. Następnie rejs po cieśninie Bosfor aż do morza Marmara. Podczas rejsu można podziwiać drewniane domki zwane “yalı” położone przy rzece Bosfor. Po rejsie transfer do restauracji rybnej Sariyer na lunch nad rzeką, blisko Morza Czarnego.  Po lunchu przejazd na stronę azjatycką i wejście na najwyższy punkt – wzgórze “ Çamlıca Hill ” następnie przejazd do Pałacu Beylerbeyi Palace położonego na brzegu Bosforu następnie mostem Bosforskim powrót do hotelu.

 

Dzień 3

Po śniadaniu wizyta w The Topkapı Palace, wizyta w kuchni gdzie znajduje się 2 największa kolekcja porcelany na świecie następnie Council Hall, Treasury, Pavillions. Później wizyta w kościele Hagia Sophia wybudowanym w 537 r.n.e. Następnei wizyta w Meczecie Blue Mosque oraz zobaczą Państwo Hippodrome, Obelisk z Egiptu, the Serpentine Column z Grecji, Byzantine Column i fontannę Wilhemn Kaiser.

 

 

Dzień 4

Przelot z Istambułu do Izmiru, odbiór z lotniska i prywatny transfer do hotelu.

 

Dzień 5

Po śniadaniu przejazd do Pergamonu. Wizyta w bibliotece z kolekcją 200 000 książek. Zobaczą Państwo świątynię Ateny, Trajana, Ołtarz Zeusa, Red Basillica. Po lunchu wizyta w Asklepion, starożytnym ośrodku zdrowia. Powrót do hotelu.

 

Dzień 6

Po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd od Efezu gdzie można zobaczyć bibliotekę Celcus, Agorę, Fontannę Trojan, bramę Hadrian's Gate, świątynię Domitianus i teatr, rzymskie mozaiki oraz Terrace Houses of Ephesus. Nastepnie wizyta w domu Marii Dziewicy, gdzie spędziła ostatnie lata życia. Po lunchu transfer do Pamukkale (3h). Zakwaterowaniw w hotelu Richmond w apartamencie. 

 

 

Dzień 7

Po śniadaniu wizyta w starożytnym Hierapolis oraz podziwianie niesamowitych tarasów powstałych z półkolistych basenów wypełnionych wodą termalną ze wzgórz. Lunch w drodze do Bodrum zwanego tureckim St Tropez. Zakwaterowanie na 3 noce w Kempinski Barbaros Bay w Bodrum.

 

 

Dzień 8

Transfer z hotelu na lotnisko i powrót do Polski

 


Brak ofert w podanej kategorii.

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia