Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Time + Tide Miavana

Hotel Time + Tide Miavana
Hotel Time + Tide Miavana - zdjęcie 1
Hotel Time + Tide Miavana - zdjęcie 2
Hotel Time + Tide Miavana - zdjęcie 3
Hotel Time + Tide Miavana - zdjęcie 4
Hotel Time + Tide Miavana - zdjęcie 5
Hotel Time + Tide Miavana - zdjęcie 6
Hotel Time + Tide Miavana - zdjęcie 7
Hotel Time + Tide Miavana - zdjęcie 8
Hotel Time + Tide Miavana - zdjęcie 9
Hotel Time + Tide Miavana - zdjęcie 10
Hotel Time + Tide Miavana - zdjęcie 11
Hotel Time + Tide Miavana - zdjęcie 12
Hotel Time + Tide Miavana - zdjęcie 13
Hotel Time + Tide Miavana - zdjęcie 14

Madagaskar - świat lemurów i kameleonów, mozaiki nieodkrytych zatoczek, plaż z białym piaskiem i niesamowitych raf koralowych. Time + Tide Miavana to hotel, który jest wierny naturalnym i dzikim korzeniom ustronnej wyspy, tworząc prawdziwy, ekskluzywny raj dla odwiedzających. Swoboda odkrywania tej wyjątkowej wyspy pozwala na nowe inspirację, obudzenie duszy i połączenie z naturą w nowy, ekscytujący i znaczący sposób. Można odprężyć i odświeżyć zarówno swoje ciało jak i umysł w niezwykłych i pięknych okolicznościach przyrody.

Lokalizacja: Madagaskar, wyspa Nosy Anko

Położony na Nosy Anko, największej z archipelagu 5 wysp, hotel ma do zaoferowania 14 od 2 do 6 - osobowych willi, położonych bezpośrednio przy prywatnej plaży. Każdy szczegół eleganckich wnętrz jest specjalnie zaprojektowany w elementy natury i morza tak, aby współgrały z otaczającą je bujną przyrodą. Ręcznie farbowane tkaniny imitują odcienie turkusowego morza zza okna, a lokalne kamienie i minerały ozdabiające pokoje akcentują ściany i niepowtarzalny zewnętrzny prysznic. Każdy ma do swojej dyspozycji własny basen z cudownym widokiem na morze, serwis lokaja 24/7 oraz elektryczne rowery i buggy do wygodnego przemieszczania się po wyspie.

Time + Tidy Miavavana Village oferuje specjalnie przygotowane przestronne, miejsca restauracyjne, które zapewnią prywatność i zaspokoją każdą potrzebę gości. Każde danie jest szczegółowo przygotowywane tworząc wykwintne posiłki, które łączą regionalne produkty z umiejętnościami światowej klasy kucharzy. Czy pod gwiazdami, w prywatności swojej willi czy bezpośrednio na plaży, doskonały serwis zapewni nieziemskie doświadczenia. Hotelowy, ekspert sommelier pomorze w doborze idealnego wina czy koktajlu podczas kolacji, podczas relaksu w barze nad wodą, przy ognisku przy plaży lub na tarasie na dachu.

Hotel proponuje wachlarz ciekawych atrakcji zarówno dla gości chcących poczuć trochę adrenaliny jak i dla osób lubiących spokojne zajęcia i wycieczki. Na miejscu można zwiedzić „Cabinet des curiosities”, gdzie znajdują się interesujące artefakty zebrane z całego Madagaskaru, oryginalne kolekcje motyli, jaja wymarłego gatunku ptaka Mamutak, skamieliny dinozaurów, tradycyjne ubiory rdzennych mieszkańców, a nawet list w butelce, który przypłynął na wybrzeża Nosy Anko. W zależności od terminu pobytu można dodatkowo wybrać się na między innymi: nurkowanie wśród żółwi morskich, snorkeling, wycieczkę śladami lemurów, kite/windsurfing, wycieczki helikopterowe do Parków Narodowych czy wycieczkę łodzią na łowienie ryb.Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia