Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

The Silo

Hotel The Silo
Hotel The Silo - zdjęcie 1
Hotel The Silo - zdjęcie 2
Hotel The Silo - zdjęcie 3
Hotel The Silo - zdjęcie 4
Hotel The Silo - zdjęcie 5
Hotel The Silo - zdjęcie 6
Hotel The Silo - zdjęcie 7
Hotel The Silo - zdjęcie 8
Hotel The Silo - zdjęcie 9
Hotel The Silo - zdjęcie 10
Hotel The Silo - zdjęcie 11
Hotel The Silo - zdjęcie 12
Hotel The Silo - zdjęcie 13
Hotel The Silo - zdjęcie 14
Hotel The Silo - zdjęcie 15
Hotel The Silo - zdjęcie 16
Hotel The Silo - zdjęcie 17
Hotel The Silo - zdjęcie 18
Hotel The Silo - zdjęcie 19
Hotel The Silo - zdjęcie 20
Hotel The Silo - zdjęcie 21
Hotel The Silo - zdjęcie 22
Hotel The Silo - zdjęcie 23
Hotel The Silo - zdjęcie 24
Hotel The Silo - zdjęcie 25
Hotel The Silo - zdjęcie 26
Hotel The Silo - zdjęcie 27
Hotel The Silo - zdjęcie 28

Hotel Silo wyznacza nowy standard luksusowego zakwaterowania w Kapsztadzie. Magiczny, pięciogwiazdkowy hotel, górujący nad nabrzeżem Wiktorii i Alfreda, otoczony naturą Południowej Afryce.

Hotel Silo został zbudowany w zabytkowym kompleksie silosów zbożowych, zajmującym sześć pięter nad Muzeum Sztuki Współczesnej w Afryce Zeitz (MOCAA), w którym znajduje się największa w Afryce kolekcja współczesnej sztuki afrykańskiej. Zewnętrzną część budynku zaprojektowało Heatherwick Studio. Z zewnątrz, największą widoczną zmianą w pierwotnej strukturze budynku jest dodanie genialnych szklanych okien wkomponowanych w geometrię pięter hotelu. Te wielopłaszczyznowe struktury lśnią jak diamenty w ciągu dnia, podczas gdy w nocy budynek zmienia się w świecącą latarnię morską w porcie Table Bay.

Hotel Silo to święto sztuki, stylu, architektury i designu. Hołd dla ponadczasowego blasku i współczesnego luksusu, oferujący najwyższy poziom spersonalizowanej obsługi, będący synonimem The Royal Portfolio.

Hotel Silo ma 28 pokoi, w tym spektakularny penthouse z jedną sypialnią. Każdy pokój został indywidualnie zaprojektowany i ozdobiony stylową różdżką Liz Biden. Kolorowe i eklektyczne elementy zderzają się z nowoczesną, industrialną architekturą. Sześć kategorii pokoi opiera się na wielkości i widokach. Każdy pokój posiada balkon i wyjątkową kolekcję współczesnej sztuki afrykańskiej.

Na szóstym piętrze hotelu Silo znajduje się Granary Cafe i bar The Willaston. To tętniąca życiem przestrzeń, w której goście mogą delektować się lekkim posiłkiem, herbatą królewską, obiadem lub napojami. Silo Rooftop to idealne miejsce na koktajl o zachodzie słońca lub swobodny lunch.

Silo Spa, znajdujące się na czwartym piętrze hotelu Silo, obejmuje pięć gabinetów zabiegowych, z których dwa można przekształcić w pokój dla par. Silo Spa to spokojna przestrzeń, w której goście mogą odpocząć i oddać się najnowszym terapiom i technikom spa. Do dyspozycji Gości jest również siłownia, sauna oraz gabinet manicure i pedicure.Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia