Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

The Oberoi Al Zorah

Hotel The Oberoi Al Zorah
Hotel The Oberoi Al Zorah - zdjęcie 1
Hotel The Oberoi Al Zorah - zdjęcie 2
Hotel The Oberoi Al Zorah - zdjęcie 3
Hotel The Oberoi Al Zorah - zdjęcie 4
Hotel The Oberoi Al Zorah - zdjęcie 5
Hotel The Oberoi Al Zorah - zdjęcie 6
Hotel The Oberoi Al Zorah - zdjęcie 7
Hotel The Oberoi Al Zorah - zdjęcie 8
Hotel The Oberoi Al Zorah - zdjęcie 9
Hotel The Oberoi Al Zorah - zdjęcie 10
Hotel The Oberoi Al Zorah - zdjęcie 11
Hotel The Oberoi Al Zorah - zdjęcie 12
Hotel The Oberoi Al Zorah - zdjęcie 13
Hotel The Oberoi Al Zorah - zdjęcie 14

Al Zorah to wyjątkowy, luksusowy hotel w Ajman. W bliskiej okolicy znajdziemy piaszczyste plaże, lazurowe laguny oraz bujne, zielone lasy mangrowe. Hotel umieszczony jest w obrębie 250 akrów lasu chronionego, zamieszkanego blisko przez sześćdziesiąt gatunków ptaków. W ofercie Al Zorah znajduje się również wielkie pole golfowe, luksusowe spa, spływy kajakowe oraz wiele innych wyjątkowych atrakcji i przeżyć. Styl architektoniczny tego hotelu jest wyrafinowany, jednocześnie pozostaje w pełnej harmonii z otaczającą go naturą.

Lokalizacja: pół godziny samochodem z międzynarodowego lotniska w Dubaju

 

Dla gości Oberoi Beach Resort, Al Zorah przygotowane są pokoje standardowe, suity bądź prywatne wille. Wszystkie pokoje hotelu są przestronne, wyróżniają się niebagatelną elegancją i nowoczesnością. Dzięki wielkim oknom przestrzeń jest wypełniona naturalnym światłem, dodatkowym bonusem są fantastyczne widoki na morze. Szczególnie spektakularny widok jest o zachodzie słońca. W każdym z pokoi i apartamentów znajduje się prywatny taras, wille natomiast oferują dodatkowo prywatne ogródki i baseny z regulowaną temperaturą. Hotel jest otwarty i przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Istnieje również możliwość wybrania połączonych ze sobą sąsiadujących pokoi, taka opcja jest szczególnie wygodna dla rodzin lub przyjaciół podróżujących razem.

Restauracje w The Oberoi Al Zorah, stanowią przykład nowoczesnego designu doskonale harmonizującego z otaczającym krajobrazem.

Vinesse – restauracja zajmuje szklaną wyspę na świeżym powietrzu, wydającą się unosić na otaczającym ją basenie. Goście mogą cieszyć się niczym niezakłóconym widokiem na morze, delektując się autentyczną, międzynarodową kuchnią, z daniami przygotowywanymi przez szefów kuchni na oczach gości.

Aquario - restauracja z owocami morza przy plaży stanowi labirynt zbudowany z naturalnych drewnianych desek. Goście mogą siedzieć wewnątrz lub na świeżym powietrzu i delektować się świeżymi owocami morza, przyrządzanymi technikami pozwalającymi zachować autentyczne smaki i wartości odżywcze.

Oprócz tego znajdują się tu także The Library- dla chwil odpoczynku, Poolside Lounge – dla przyjemności przy basenie, Aquario bar i Vinesse bar.

- spa oferujące zachodnie i wschodnie masaże oraz zabiegi ajurwedyjskie

- łaźnie tureckie

- całodobowa siłownia

- sala do jogi i medytacji otoczona pachnącym ogrodem ziołowym

- tenis

- basen z kontrolowaną temperaturą, oddzielny basen dla małych dzieci i dla niemowląt

- piaskownica i plac zabaw dla dzieci

- elegancka i nowoczesna biblioteka ze starannie wyselekcjonowaną kolekcją literatury, z widokiem na pobliskie drzewa oliwne i ocean.Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia