Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Tanzania i Zanzibar - poznaj "Big 5" dzikiej Afryki!

Afrykańska przygoda w zasięgu ręki! Wyprawa do Tanzanii i na wyspę Zanzibar to połączenie egzotycznego i bardzo profesjonalnego Safari z najlepszymi przewodnikami, zwiedzania niezwykłych miejsce wpisanych na listę UNESCO oraz relaksu i wypoczynku na cudownej wyspie Zanzibar. Wyprawa dla najbardziej wymagających!

 

 

 

Dzień 1

Przylot na lotnisko Kilimanjaro, powitanie przez kontrahenta, przejazd do Arusha (45min) skąd nastąpi przelot do Ndutu. Prywatny transfer do Camp & Beyond Serengeti Under Canvas – zakwaterowanie na 3 noce w namiocie z łazienką na zasadzie Fully Inclusive.


Fot. &Beyond Serengeti Under Canvas


Dzień 2-3

Afryka dzika! Dwa dni spędzone na rozległych równinach w poszukiwaniu „Big 5”, czyli wielkiej afrykańskiej piątki: afrykańskiego słonia sawannowego, nosorożca czarnego, lwa, bawoła i lamparta. Możliwość również lunchu w formie pikniku w parku, wieczorami powrót do lodge, kolacja oraz nocleg.

 Dzień 4

Wykwaterowanie, a następnie prywatny transfer na lotnisko. Przelot z Ndutu do Arusha, skąd następuje przelot dalej na Zanzibar – transfer do Hotelu Baraza Resort & Spa.
 

 


Dzień 5

Wycieczka do Stone Town stolicy Zanzibaru w Tanzanii (po zwiedzaniu miasta wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO lunch – płatny dodatkowo), w drodze powrotnej wizyta w rezerwacie małp endemicznych Jozani, żyjących tylko i wyłącznie na wyspie Zanzibar.

 


 


Dzień 6 – 7

Relaks w Hotelu oraz możliwość skorzystania z lokalnych atrakcji, spa, rejsów. Do Państwa dyspozycji jest również klub dla dzieci, kort tenisowy, centrum nurkowe PADI oraz centrum fitness. W wolnej chwili warto udać się na spacer po piaszczystej plaży. 

Dzień 8
Wykwaterowanie z hotelu. Prywatny transfer na lotnisko i wylot do Polski.

 

 

 


Brak ofert w podanej kategorii.

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia