Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Taj Lake Palace

Hotel Taj Lake Palace
Hotel Taj Lake Palace - zdjęcie 1
Hotel Taj Lake Palace - zdjęcie 2
Hotel Taj Lake Palace - zdjęcie 3
Hotel Taj Lake Palace - zdjęcie 4
Hotel Taj Lake Palace - zdjęcie 5
Hotel Taj Lake Palace - zdjęcie 6
Hotel Taj Lake Palace - zdjęcie 7
Hotel Taj Lake Palace - zdjęcie 8
Hotel Taj Lake Palace - zdjęcie 9
Hotel Taj Lake Palace - zdjęcie 10
Hotel Taj Lake Palace - zdjęcie 11
Hotel Taj Lake Palace - zdjęcie 12
Hotel Taj Lake Palace - zdjęcie 13
Hotel Taj Lake Palace - zdjęcie 14
Hotel Taj Lake Palace - zdjęcie 15
Hotel Taj Lake Palace - zdjęcie 16
Hotel Taj Lake Palace - zdjęcie 17
Hotel Taj Lake Palace - zdjęcie 18
Hotel Taj Lake Palace - zdjęcie 19
Hotel Taj Lake Palace - zdjęcie 20
Hotel Taj Lake Palace - zdjęcie 21

Hotel Taj Lake Palace usytuowany jest na środku jeziora Pichola, w marmurowym budynku o majestatycznej architekturze. W zasięgu Państwa rąk jest całe miasto wraz ze wszystkimi wspaniałościami, które kryje. Jednocześnie pozostają Państwo w cichym, oddzielonym wodami jeziora sanktuarium, który pozwoli wypoczywać w spokoju.

Hotel oferuje spa świadczące pełen zakres usług oraz indywidualnie dobrane programy ćwiczeń, w tym sesje jogi. Do dyspozycji Gości jest lokaj.

Aby w pełni doświadczyć uroków okolicy, warto wybrać się na organizowane przez hotel wycieczki z przewodnikiem i wziąć udział w sesji astrologicznej oraz pokazach kulturalnych. W hotelu Goście mogą korzystać z zaplecza rekreacyjnego, które obejmuje całodobowe centrum fitness i basen spa z ciepłą oraz zimną wodą. Na miejscu znajduje się również pasaż handlowy, pokój gier oraz centrum biznesowe.

Lokalizacja: Hotel znajduje się zaledwie 1 km od centrum miasta.

Hotel Taj Lake Palace oferuje 66 pokoi i 17 apartamentów z pięknie rzeźbionymi, drewnianymi meblami i luksusowymi tkaninami jedwabnymi. Każdy pokój oferuje widoki na ogród lub jezioro, powierzchnia pokoi to od 28m2 do 160m2.

W hotelu znajdują się aż trzy restauracje i bar - to naprawdę szeroki wybór jak na tak butikowy hotel.

Neel Kamal - elegancka restauracja serwująca kuchnię regionalną

Jharokha - kuchnia międzynarodowa z naciskiem na kuchnie azjatycką i śródziemnomorską, lecz także np. francuskie śniadania

Bhairo - współczesna kuchnia europejska

Amrit Sagar - elegancki bar, gdzie serwowane są przekąski, tapas, koktajle, szeroki wybór win, mocniejsze trunki, szisze i cygara.
 

Lokalizacja tego hotelu to atrakcja sama w sobie. Cicha kontemplacja przez jezioro otoczenia z zacisza hotelu, szczególnie jeśli się to połączy z towarzystwiem osób bliskich, może pochłonąć wiele godzin.

Hotel stanowi też wspaniałą bazę wypadową, aby zwiedzać miasto. Słynny Pałac Miejski jest zaledwie 300m od hotelu, oddzielony tylko wodą jeziora. Zwiedzanie zalecamy połączyć z przejażdżką zabytkowymi samochodami.

Wewnątrz hotelu można spędzić czas oglądając występy na żywo, a na zewnątrz, poza zwiedzaniem, główną atrakcją będą rejsy po jeziorze. Dla gości dostępne są prywatne łodzie, ale też np. łódź-spa, na której można poddać się relaksującym zabiegom.Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia